Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
ja sam isto izasao na 0.0196.. doduse imao sam neku sicu al opet :)

EDIT:
i ja da se zahvalim La.Prestige pratio sam njegove savete posto mi trgovina nije jaca strana i cenim da bi bio u debelom minusu da sam sam odlucivao :)

Nema na cemu, tu sam samo da prenesem ono sto ja uocim a nekome protekne. :)

Ja sam takodje prodao na 0.0195 sve jer nisam ocekivao odmah proboj na 0.02. Kupio sam na 0.0188, 0.0191 i 0.0193 kolicine i sada cekam.

Sto vise pratim ETH, to me vise podseca na LTC u stadiumu s' pocetka 2013, gde smo isto odmeravali granice a on picio i picio sve do 0.05+. Ni ovde to nije iskljuceno, tako da ko je u debelom plusu ili ima poveci rudnik neka ne prodaje sve. Cekajte upravo 0.05.

Za sada, 0.025 deluje sasvim izvodljivo. Pa eto ko je sad usao, neka ganja malo ispod.
 
Poloniex mora da sredi prvo grafikon, pocinje eth da iskace iz granica. Dok to ne srede ne ide gore :p
 
Da La tnx i od mene...zaista umerene prognoze i veoma tacne...ja nisam izlazio, ne planiram jos uvek...imam lepu kolicinu za trgovinu ali ne smem, previse je opasno za mene. Mislim da ga treba konstantno kupovati.

@ Saj

da to sam i ja primetio da pri velikom pampu ili dampu svece probiju grafik...poloniex neozbiljan prilicno!
 
koliko se brzo smenjuju orderi zabolese me oci, mrdaju non stop
 
Kada bismo znali gde je dno u brojevima, bilo bi lako svima da se penjemo na stepenicima :)
 
Ne volim kad krene da skace jer znam da tad sve sto iskopam necu da dobijem maltene nista..evo zadnja 2-3 dana kopam bukvalno u prazno..na dwarfu gde sam i do sad kopao ..u majneru baca serove normalno a u statistici mi pokazuje 3-4 puta manje serove sto se odrazi i da dobije prakticno nista ..ne pomaze ni restart ni brisanje daga..a ni selidba na druge ..ovaj nano jos gore ..supernova malo bolje ali opet bar 2-3 puta manje nego sto treba
 
Jel gledate diff. Ogroman je. Ja kopam preko proxy na coinotronu i lepo radi. Normalno je da manje kopam zbog diffa. Masine kopaju 20% manje po hrate zbog dagova u odnosu na mesec ranije
 
Pozdrav, moze li neko da mi kaze koliko hasha (ETH) daju R9 380x graficke karte i kolika je potrosnja ovih kartica?
 
Mislim da daje manje Hasha, jer je TongaXT cip u pitanju...
 
Evo ako nekog interesuje kako kopaju R9 390 Strix, sve na default-u samo napon smanjen za 75mV

r9390.jpg
 
Ne volim kad krene da skace jer znam da tad sve sto iskopam necu da dobijem maltene nista..evo zadnja 2-3 dana kopam bukvalno u prazno..na dwarfu gde sam i do sad kopao ..u majneru baca serove normalno a u statistici mi pokazuje 3-4 puta manje serove sto se odrazi i da dobije prakticno nista ..ne pomaze ni restart ni brisanje daga..a ni selidba na druge ..ovaj nano jos gore ..supernova malo bolje ali opet bar 2-3 puta manje nego sto treba

Grešiš silno, daje manje oko 10-20% u odsnosu na hash po statistici i diff je veliki, ali daleko od toga da daje 2-3 puta manje... Kod mene je sve OK, trenutno sam na coinotron, sutra prelazim ponovo na coinmine pa ću da uporedim... Manite se dwarfa mnogo je opterećen, proxy je obavezan na kom god pool-u da kopate ....
 
Ne volim kad krene da skace jer znam da tad sve sto iskopam necu da dobijem maltene nista..evo zadnja 2-3 dana kopam bukvalno u prazno..na dwarfu gde sam i do sad kopao ..u majneru baca serove normalno a u statistici mi pokazuje 3-4 puta manje serove sto se odrazi i da dobije prakticno nista ..ne pomaze ni restart ni brisanje daga..a ni selidba na druge ..ovaj nano jos gore ..supernova malo bolje ali opet bar 2-3 puta manje nego sto treba

ima istine u tome sto si napisao , marfijev zakon , jedini lek je biti uporan i ako treba da promeni i miner pa vidi kako se onda ponasa
 
Poslednja izmena:
Samo sam pool podesio ethminer-cuda-0.9.41-new2
 
Ovo vise ni igrice ne igram... Gde da gasim jedan GPU... :d
 
Ja prodao po 0.02 i mislio da ga docekam kad ode dole a on nastavio sa rastom i izgleda da se nece ubrzo zaustaviti. Steta za nas koji smo prodavali cim iskopamo ali se tjesim jer je bolje nego predhodnih mjeseci.
 
Nazad
Vrh Dno