Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
250btc za buy i 350 za sell a neko fino prodaje izmedju :D
 
poceo sam da brkam i pojmove i slova ftc fct .... bah ... sry
 
Pardon, prestao sam da kopam jos pre kopanja ETHa, pa zaista ne znam.. ali da li ETHa uopste ima dovoljno iskopanog da pokrije celu buy stranu (19000 BTC samo na Poloniexu npr..naravno da ima i laznih ordera).. Sorry ako je pitanje glupo, al kazem ne pratim kopanje.
 
Poslednja izmena:
Nas i ETHa 90 miliona
 
prema coinmarcetcapu, available 77,560,960 ETH .. to je oko 2mil btc-a :)
 
Eee bas sam lupio za medalju, umesto da pogledam CAP :( hvala
 
Jeste ali CAP ne kaže koliko je iskopano do sada već samo koliko je u opticaju...prelistajte 32 i 33 stranu ove teme....;)
 
Poslednja izmena:
Kupujete li, ja jesam u proslom dampu i jos cu na sledecem ako ga bude
 
Naše je mišljenje relevantno koliko i tvoje. Svi mi samo nagađamo. Sve opcije su otvorene.
 
Ja mislim da ide ovo do 188 (edit)...po mom misljenju ide i preko ove cifre od 3m za nekih 7 dana
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce padati jos, takav je trenutni trend. Ali posto nisam video da su se veliki igraci nesto istresli tako da ce ovo ici gore u nekom trenutki opet preko 0.03 samo treba biti majstor pa ubosti blizu dna.
 
Mislim da ce padati jos, takav je trenutni trend. Ali posto nisam video da su se veliki igraci nesto istresli tako da ce ovo ici gore u nekom trenutki opet preko 0.03 samo treba biti majstor pa ubosti blizu dna.

Bice rebound-a ali ja mislim da je uptrend gotov.
Ocekujem da ovo ode do 0.01 za 20ak dana
 
Mi smo stalno u uptrendu...ne verujem da je kraj, ako ode ispod 1.45 onda je moguce da ide do 1
 
Nazad
Vrh Dno