Šta je novo?

EPS račun preko neta

Meni je stigao novembarski račun u utorak 9.1 još sam se začudio otkud tako brzo decembarski a da mi nije stigao račun na mail a onda vidim da je od novembra 🙂
Rek'o, platiću kad stigne plata, kad ono međutim - portal ne radi, gledam po netu i vidim da ne radi još od decembra 😃
S obzirom da ne živimo u Srbiji, da smo otišli nazad preko i da nismo uplatili pare na srpski račun jer računamo da ćemo platiti preko portala - biće zanimljivo kako ćemo platiti decembarski i januarski račun ako portal ne proradi jer sigurno nećemo doći do Uskrsa....

Ako je obracunski period veci od 30 dana (u tvom slucaju 35), srazmerno broju dana se povecavaju kvote za sve zone.
Mhm, ali moraš prvo da im pišeš primedbe, žalbe, čitaš njihove odgovore tipa - nemamo to u evidenciji i sl pa tek posle jedno 2 meseca kad vide da ne odustaješ onda ti pre računaju po broju dana 😉 Svake godine imam isti problem jer nam struju očitaju 2-3x godišnje 😉
 
Siguran sam da su im poslednja dešavanja poslužila kao odlična reklama za ovu funkcionalnost, mislim da je veoma sigurno osloniti se na njihovu online dostavu računa ako je suditi po tome.
 
Дајте, бре, шта сте се запалили за електронски рачун, као да је од злата!? Па шта је 50 динара у односу на неколико хиљада колико износи рачун!?
А уместо преко портала имате више начина да платите струју, имате све податке битне за плаћање (осим рачуна :) ).
Ко зна шта је овде стварно у питању и има ли основа за некакве 'теорије завере' и да ли ћемо икада сазнати.
Видите да се нико већ 2 седмице од њих не оглашава, сви ћуте а кад уђеш у ЕДБ седе по канцеларијама и ћошковима.
 
Ako još uvek ne mogu da puste taj novi portal sa elektronskim plaćanjem, što ne aktiviraju one stare, po distrbutivnim regionima, koji su zaista bili samo "uvid u račun". Tu se lepo mogao videti i skinuti pdf i to je godinama odlično radilo.

Ili su i to us💩💩li?
 
Nekome od poznanika pošalješ novce i on(a) ti uplati lokalno.
Koliko para kad ne znam koliki je račun? 🙂 Portal - ne radi; stari sajt Uvid u račun - ne radi; na mail sam poslednji put račun dobio u novembru; papirni račun nema ko da preuzme... Srbija u 21. veku, svaka čas' 😃
 
Pa ako si u inostranstvu onda ne vidim problem da das nekome 100 evra da ti uplati na racun i ako je preplaceno to ce te svakako cekati i bice prikazano na sledecem racunu koliko si u plusu.
 
Koliko para kad ne znam koliki je račun? 🙂 Portal - ne radi; stari sajt Uvid u račun - ne radi; na mail sam poslednji put račun dobio u novembru; papirni račun nema ko da preuzme... Srbija u 21. veku, svaka čas' 😃
Nema potrebe da dajete nikom pare, uplati neku sumu koja je kao prethodni račun ili veća svakako to neće propasti na tvom će biti računu.

A i da ne uplatis nećeš propasti, platices sledeći put.

Najmanji problem je znati otprilike koliko treba para mesečno za struju
 
Nema potrebe da dajete nikom pare, uplati neku sumu koja je kao prethodni račun ili veća svakako to neće propasti na tvom će biti računu.

A i da ne uplatis nećeš propasti, platices sledeći put.

Najmanji problem je znati otprilike koliko treba para mesečno za struju
Likovi jedva sebi obračunali plate (i novogodišnji dodatak ofcourse), a da proknjiže neke random uplate i pravilno ih vežu sa korisnićkim nalogom.
How, yes, no...

Elem meni juče stigao nobembarski račun, koji sam platio jer mi potošnja deluje realno.

Decembarski ću platiti kad stigne, nema ništa paušal, neka plivaju u g.nima koja su izas.ali.
 
Ko ima niske mesecne racune nema potrebe da zuri sa placanjem.

Ako su stvarno iskesirali Quillinu ili kako se vec zove ekipa svakako ce proraditi sve ubrzo pa ce tad da dobiju i kes.
 
Izgleda da nisu platili Qilin grupi, posto je EPS jos uvek listovan na njihovom blogu i fajlovi ce biti objavljeni 15.01.
Tako da cemo cekati jos na racune i portal :)
 
Neko rece da su ih skinuli sa bloga, znaci ipak nisu, koji cirkus.
 
Не знам да ли је забележено досад да се неки сајт овакве величине и важности није опоравио после месец дана од "хакерског напада". Рече један извор из ЕПС-а у јавности недавно да се ради о информатичком пеглању целокупног система због припреме продаје, минимум једног дела ЕПС-а, тј. уласка страног партнера.

Део о ЕПС-у почиње на 9:55. Ко неће да верује, не мора.
 
Poslednja izmena:
To je glupost raditi pred prodaju. Ako se prodaju, onda će svakako da rade usaglašavanje sa sistemima/zahtevima/regulativom kupca, pa će neke stvari da rade ponovo...
 
Koja je razlika izmedju provizije za Eps i Infostan? I jedni i drugi naplacuju preko svojih portala.
Svakako od mene nece dobiti cvonjka, zasad placanje preko QR koda resava to.
 
Svako normalan nece da plati proviziju apltapay_u kad je kod ostalih besplatno.
Neka vrate stari sajt posto su ih napali marsovci.
 
Stigao papirni decembarski racun, NBG, blok70a.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno