Šta je novo?

EPS račun preko neta

Каже човек из ЕПС-а са контактима у БИА о чему се ради, а овде се и даље пише о ransomware. OK.

Узгред, новембарски рачун нама у овом крају није стигао.
 
O hakovanju EPS-a na 22:55
Vrlo zanimljivo, za svaku sitnicu se oglasi ali za ovo ni rec da kaze

 
Znači nisu platili otkup?

Nešto mi govori da portal ni na dalje neće raditi.
Pitam se ko će dobiti posao...🤔
 
3BTC po mašini je traženi otkup. 140 miliona dođe 1.2 miliona evra, ili 10 mašina otključanih.
 
Nisu iz epsa sigurno razumeli ponudu, nemaju pojma šta je to btc.

Odustaće svi hakeri od nas, kad smo najgori :ROFLMAO:

Šta će neko da se trudi da hakuje, kad para neće videti...
 
Platili su izgleda katastar hack kad je bio.
A mozda i nisu, djavo ce ga znati, kod nas je sve uvek nesto tajnovito i misteriozno :D
 
sad mozemo da vidmo koliko komsija pera trosi struje
 
Da li je neko skoro slao mail na [email protected]?

Upisali mi 1000kwh jeftine struje više, pošaljem im jutros mail, kad stiže malopre odgovor od [email protected] da ne može da isporuči i da će pokušavati najduže 48h.
 
Objavili su negde da ne mogu na mejl reklamacije, samo na šalteru i to odnedavno.
Nemoj da me držiš za reč.
 
  • Adds to story
Reagovanja: PJ
Objavio kolega na drugoj temi za struju, ne rade digitalne usluge jos..
Screenshot_2024-01-18-14-28-06-089-edit_com.google.android.gm.jpg
 
Greška je u jeftinoj tarifi, pa nije problem da platim 1000 kwh, pa neka se odbija mesecima, ali zbog ovog načina obračuna..... noćna/dnevna, zelena/plava/crvena... Ne mogu ni da izračunam ni da pretpostavim kako će da mi utiče na naredne račune...
Izgleda da mi ne gine šalter na keju :(
 
@PJ
Ako imaš pristup brojilu i možeš da očitaš stanje, ova aplikacija se pokazala odličnom za procenu koliki će biti računi.

 
Bilo bi lepo da se za početak u ovih 35GB nađe nešto vezano za e-portal i AltaPay muljavinu.
 
@PJ
Ako imaš pristup brojilu i možeš da očitaš stanje, ova aplikacija se pokazala odličnom za procenu koliki će biti računi.


Ne znam da li će prihvatiti da upišem za sledeći mesec minus 850 kao nisku tarifu 😁
Svakako će biti problem na sledećem očitavanju, pa ću videti kako najlakše da to ispravim.
 
plati to i bices u pretplati,
svakako ce se ispeglati to na sledecem ocitavanju, i da ne uputis nikakvu zalbu.

Posto su hakeri sada objavili podatke EPS-a online znaci da su i nasi racuni online,
samo ih treba naci u 35Gb podataka 😂
 
Што се мене тиче нека гледа мој рачун ко и колико хоће, неће нико да се ухвати да га плати.
А портал је велико го**о, ничему не служи. Направили пиротски ћилим од података. Беспотребни дијаграми и статистика коју може сваки основац да направи (можда и јесте), а битне податке видим само у рачуну.
Нити се види датум очитавања, нити заједничка потрошња, ништа значајно осим утрошка, који не можеш да провериш, док не добијеш рачун.
 
Da i ja sam pisao o tome da su ti grafikoni bili totalno beskorisni...
ali se vise i ne secam kako su izgledali, zaboravio sam.
 
Nisu rekli odakle su hakeri.
A mi im povećali stanarine, pa kad je EPS najavio povećanje 10%, to je bilo to.
 
Znam, video sam taj članak.
Nego sam se pitao zašto se među 12 zemalja nalazi Srbija, ne možemo da se poredimo sa ostalima, teško će naplatiti od naših.
Nije da nećemo, već nemamo. A i Qilin od onih što plate traže još, samo glup bi platio otkup.
Došlo je dosta IT-evaca ovde, naučili jezik, mora nešto da se šljaka...
 
Vrh Dno