Šta je novo?

EPS račun preko neta

Novembarski racun su mi popisali 2.12 ajd ok.
Danas gledam popisuju decembarski 05.01.

35 dana, samo da mi ne udje u crvenu zbog toga
Ako je obracunski period veci od 30 dana (u tvom slucaju 35), srazmerno broju dana se povecavaju kvote za sve zone.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Samo je pitanje da li ce uneti 5.1. kao datum ocitavanja, kod mene cesto ocitaju dan-dva ranije, nekada i kasnije, a na racunu stoji 1. ili 2. u mesecu...
 
Kyevstar je pogodjen drugim tipom napada. Tamo su ušli na servere i pobrisali sve, čak i sve dostupne backup-e sa arhivskih lokacija.
Pozdrav
 
i sta ce biti... Nista?

ili ce posle nadzora zakljuciti da je sve u redu,
ili ce naplatiti kaznu i time legalizovati nelegalnu naplatu.

u oba slucaja ce altapay nastaviti da naplacuje naknadu.
 
Ако је судећи по порталу, нису још.
 
Pa treba im vremena i pored toga, praznici su i vikend, mislim ne znam :D
Ali video jutros na tviteru da je Qilin grupa skinula EPS sa sajta i da ga ne spominju vise, a rok koji su im dali da plate je istekao danas koliko mi se cini.
Tako da to je neki zakljucak izveden iz toga da je otkup placen.
 
Moguće, odoše pare koje su spremili za montažu novih brojila. Stalo sve.
 
Koliko su novca trazili?
 
Ne brinem se ja za EPS, sve ce oni to nama da naplate i preplate sto su sada dali za placanje. I ne samoda ce da pokriju ovaj minus nego ce imati jos da svi radnici u EPS-u dobiju bonus kao sada pred novu godinu.

Prosli put kada je bila ona afera i kada je isti bio ostecen za ko zna koliko miliona dinara eura, sta su uradili... tadasnjeg direktora smenuli ili mu dali otkaz. Niti je isti krivicno gonjen niti ista nego pojeo vuk magarca a gradjani su opet pokrili minuse kroz njihova povecanja i namete koje non stop namecu.
 
Biće tako sve dok su monopolisti i firma za uhlebljenje zaslužnih u partiji, od glavnog direktora do kafe kuvarica
 
Ne brinem se ja za EPS, sve ce oni to nama da naplate i preplate sto su sada dali za placanje. I ne samoda ce da pokriju ovaj minus nego ce imati jos da svi radnici u EPS-u dobiju bonus kao sada pred novu godinu.

Prosli put kada je bila ona afera i kada je isti bio ostecen za ko zna koliko miliona dinara eura, sta su uradili... tadasnjeg direktora smenuli ili mu dali otkaz. Niti je isti krivicno gonjen niti ista nego pojeo vuk magarca a gradjani su opet pokrili minuse kroz njihova povecanja i namete koje non stop namecu.
Druže moj, to sa Tent-om nas je koštalo 4-5 milijardi eura kroz uvoz struje po najvišoj mogućoj ceni, pričala ministarka Dubravka o tome a i Predsednik Vučić.
 
Ne brinem se ja za EPS, sve ce oni to nama da naplate i preplate sto su sada dali za placanje. I ne samoda ce da pokriju ovaj minus nego ce imati jos da svi radnici u EPS-u dobiju bonus kao sada pred novu godinu.

Prosli put kada je bila ona afera i kada je isti bio ostecen za ko zna koliko miliona dinara eura, sta su uradili... tadasnjeg direktora smenuli ili mu dali otkaz. Niti je isti krivicno gonjen niti ista nego pojeo vuk magarca a gradjani su opet pokrili minuse kroz njihova povecanja i namete koje non stop namecu.
Kad smo mogli da placamo solidarnost za zemljotres u Crnoj Gori, ne vidim problem da nam uvedu 20tu stavku na racunu solidarnost za biblijski cyber napad u EPS-u. :D
 
Ja platio racun za vikendicu 29.12 (iako nije stigao na adresu) isto kao i prehnodni mesec 800 din, danas stize novi sa dugom 1600 din :D Sacekacu malo da prodje ovaj cirkus pa cemo da vidimo sta dalje.
 
Ja sam dobio dva novembarska.
Ovaj za decembar nisam i verovatno i neću.
Sad ne znam šta i da li da uplaćujem nešto ili da čekam🤷🏻‍♂️
 
Ako je obracunski period veci od 30 dana (u tvom slucaju 35), srazmerno broju dana se povecavaju kvote za sve zone.
То се поравна, али због веће потрошње (јер је ипак очитано неколико дана више) смањи се или се изгуби попуст за рационалну потрошњу.
 
Nazad
Vrh Dno