Šta je novo?

EDGE 40

Narucio sam bio sa AliExpress jedno, staklo kao staklo je ok, ali se lepi tako sto ima tanku traku od lepka po ivici ekrana. Staklo nije bas tanko, pa iako naleze lepo na ekran, ivica se svakako oseca. Nije imalo ni neki premaz protiv mascenja, sto je prilicno dobro uradjeno na samom ekranu. Sve u svemu, meni se nije svidelo, pa sam skinuo.
 
Da podelim i ja svoje utiske nakon 3 dana koriscenja ovog telefona i da uporedim sa prethodnim galaxy note 10 lite koji sam koristio 3 godine.
Utisci sto se izrade tice su fantasticni, telefon je zaista premium izrade, tasteri nemaju lufta, nista ne krcka, sve deluje jako kvalitetno. Telefon radi glatko i brzo, kamera je po meni osrednja, iskreno ne vidim razliku u odnosu na prethodni telefon, sto se tice 120hz ekrana, verovatno je do mene ali ja uporedo gledam galaxy note 10 lite i ne primecujem neku razliku, ali ekran je zaista fenomenalan sto se tice boja,kontrasta i vidljivosti na suncu.
Haptic mi se ne svidja i mislim da su tu zakinuli, galaxy note 10 lite ima bolji haptic. E sad baterija, baterijom sam za sada odusevljen, preko novi izgubi 2-3%. Danas sam imao 2h sota sto je moj prosek i sada imam 68% baterije sto je za moje pojmove sjajno. Sve u svemu, zaokruzen uredjaj koji prelepo lezi u ruci
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Mene iteresuje da li postoji kvalitetno zaštitno staklo za ovaj telefon, pitam zbog tog zakrivljenog ekrana. Nikada nisam koristio telefon sa zakrivljenim ekranom, pa imam taj strah od oštećenja ekrana.
Stavila sam nakon tri dana koriscenja telefona onu neku foliju gel zastitu, seku se po dimenzijama (nasla sam na KP). Stvarno sam se iznenadila sto je dobro resenje (doduse za sad, proslo je ~ mesec dana) za tipa 900 dinara. Gestikulacija je odlicna, nema lufta nigde, na ivicama je neprimetno. S obzirom na to da je ovo bio eksperiment, zadovoljna sam. Ako krene po zlu, eto me opet na ovoj temi 😂
 
Da li je neko uspeo da nadje neku odgovarajucu foliju za tel?
 
Pozdrav!
Meni ovaj telefon izgleda sasvim korektan za kupovinu, ali se i dalje dvoumim izmedju njega i Realme GT2 pro. Ima li neko da je koristio ili bar probao oba telefona, posto sam licno sa Realme izuzetno zadovoljan (trenutno koristim starca X2pro). Ok, znam da je GT model od prosle godine, i da ce mu podrska i update vec krajem sledece godine nestati, doduse i ne volim zakrivljene ekrane, tako da oba imaju i neki plus i neki minus, i ne pomaze mi u izboru....
 
O bilo kojoj, mada ja bih najvise voleo da nadjem hidrogel foliju
Pozdrav!
Meni ovaj telefon izgleda sasvim korektan za kupovinu, ali se i dalje dvoumim izmedju njega i Realme GT2 pro. Ima li neko da je koristio ili bar probao oba telefona, posto sam licno sa Realme izuzetno zadovoljan (trenutno koristim starca X2pro). Ok, znam da je GT model od prosle godine, i da ce mu podrska i update vec krajem sledece godine nestati, doduse i ne volim zakrivljene ekrane, tako da oba imaju i neki plus i neki minus, i ne pomaze mi u izboru....
Moj ti je savet da odes u prvu A1 uli Yettel radnju i poigras se malo sa motorolom pa vidis da li ti odg. Ja nikada nisam imao motorolu u ovoj modernoj eri, ali kada sam video prosle godine edge 30 fusion i ove godine edge 40 odusevio sam se i uzeo tel.
 
Ја сам купио на Алију неку фолију али ми је фон у сервису па за пар дана ћу тек да је ставим, јављам утиске...иначе, можда имају овај Мобилне аутфитерс из Ушћа и не знам још где их има. Раније сам стављао на неки Шаоми, капирам да имају и за Мото...
 
O bilo kojoj, mada ja bih najvise voleo da nadjem hidrogel foliju

Moj ti je savet da odes u prvu A1 uli Yettel radnju i poigras se malo sa motorolom pa vidis da li ti odg. Ja nikada nisam imao motorolu u ovoj modernoj eri, ali kada sam video prosle godine edge 30 fusion i ove godine edge 40 odusevio sam se i uzeo tel.
Da, to je jedino sta mi preostaje kao resenje, mada kupovinu u A1 i pogotovo u Yettel-u izbegavam u sirokom luku ali kao probu da. Za GT 2pro imam sve info iz prve ruke, sin ga ima i zaista je dobar.
 
Da, to je jedino sta mi preostaje kao resenje, mada kupovinu u A1 i pogotovo u Yettel-u izbegavam u sirokom luku ali kao probu da. Za GT 2pro imam sve info iz prve ruke, sin ga ima i zaista je dobar.
ja sve kupujem u A1, i nikad problem do sada, ovo mi je 4ti po redum,
Da hidrogel folija je u pitanju, i odlicna je za sada nemam zamerke.
 
Da li je postoji posebna 5G verzija ili je svaki 5G?
Gledam ove cene na KP i nešto mi nijsu jasne…
Inače, dvoumim se izmedju njega i Oneplus Nord 3 modela.
Edge 40 sam video uživo, stvarno deluje kvalitetno izradjeno i fino leži u ruci iako nisam fan zakrivljenih ekrana.
Nord ima drugih prednosti ali bojim se da ako ga uzmem na slepo opšti utisak neće biti ovako dobar.
 
Ја сам купио на Алију неку фолију али ми је фон у сервису па за пар дана ћу тек да је ставим, јављам утиске...иначе, можда имају овај Мобилне аутфитерс из Ушћа и не знам још где их има. Раније сам стављао на неки Шаоми, капирам да имају и за Мото...
Ова фолија са Алија је крш.
 
Da li je postoji posebna 5G verzija ili je svaki 5G?
Gledam ove cene na KP i nešto mi nijsu jasne…
Inače, dvoumim se izmedju njega i Oneplus Nord 3 modela.
Edge 40 sam video uživo, stvarno deluje kvalitetno izradjeno i fino leži u ruci iako nisam fan zakrivljenih ekrana.
Nord ima drugih prednosti ali bojim se da ako ga uzmem na slepo opšti utisak neće biti ovako dobar.
Svaki je 5g
 
Da li je postoji posebna 5G verzija ili je svaki 5G?
Gledam ove cene na KP i nešto mi nijsu jasne…
Inače, dvoumim se izmedju njega i Oneplus Nord 3 modela.
Edge 40 sam video uživo, stvarno deluje kvalitetno izradjeno i fino leži u ruci iako nisam fan zakrivljenih ekrana.
Nord ima drugih prednosti ali bojim se da ako ga uzmem na slepo opšti utisak neće biti ovako dobar.
Gde si ga video uživo ako nije tajna? Igrom slučaja bio sam u Novom Sadu, Šapcu i Sremskoj Mitrovici u yettelu ili A1 i nigde ga nema izloženog, za Gigatron nisam proveravao.
 
Video kod poznanika.
Na kp ima po 380 i po 620 kod istog prodavca, promiče mi razlika.
Verovatno je drugi pro pa je pomešao nešto.
 
@stevan10

Sličnu sam ja naručio. Nema ovog 999D, ali je na taj fazon. Plus sam naručio i neke tvrđe, zakrivljene na ivicama.
 
Ја ћу вероватно кад нађем времена отићи у Ушће у Мобиле Аутфитерс, да видим јел имају они...
 
Pitao sam ja, imaju 2 varijante za EDGE 40, jeftinija 3k rsd i skuplja 5k rsd, samo ekran.
 
Kažu po forumima da odgovara stalo od
vivo v25 pro . Poz
 
Nazad
Vrh Dno