Šta je novo?

EDGE 40

Живот ти зависи од тога да ли ће ажурирање на нову верзију андроида стићи данас или за 6 месеци? Или је то оно "имам најновији андроид!!!"?
Друга прича су ажурирања у смислу закрпи, исправљања пропуста. То треба да буде брзо.
Pa na sigurnosne zakrpe i mislim. Na telefonu koristim 2 bankovna racuna sa parama na njima. Naravno da mi 'zivot zavisi' od toga da li se telefon azurira ili su mi softver i sig zakrpe od pre godinu dana.
 
Та ажурирања на моторолу стижу редовно.
Мени на edge 30 је крајем априла стигло сигурносно ажурирање за април. Потом је стигао андроид 13.
Апропо edge 40

Screenshot_20230618-101041.png
 
To mi je bitno. Verzija androida mi nista ne znaci ali sigurnosne zakrpe na velreme mi svakako mnogo znace
 
Imate li vi na svojim Motorolama thinkshield?
 
Ako pricas o 7 gen 1, nije nista bolji. A710 i A510 jezgra, iako novija, su manje efikasna od A78 i A55, a dodatno samsung 4nm po efikasnosti verovatno moze da se poredi sa 6nm tsmc koji je u 778g, tako da ni tu nisu uspeli da se poprave. Isao bih toliko daleko da kazem da je 778g efikasniji od 7 gen 1. 778g i 8020 su jako slicni po efikasnosti i performansama, oba su tsmc 6nm i ista cpu jezgra koriste.
 
Da li ima neko ovaj telefon, zanima me kakav je ? kakve su kamere? razmisljam izmedju Edge 40 i honor 70. HVala
 
Po meni postoje 4 razloga za motorolu
1.Noviji model
2.ip sertifikat
3.bezicno punjenje
4.svetliji ekran i bolji procesor
Sto se tice podrske kilave i jedni i drugi
 
Po meni postoje 4 razloga za motorolu
1.Noviji model
2.ip sertifikat
3.bezicno punjenje
4.svetliji ekran i bolji procesor
Sto se tice podrske kilave i jedni i drugi
Hvala,sto se tice podrske isto mi dodje, xiaomi note 10 pro, koji imam nema nista, koci , reklame....
 
Motorola je sigurica..
 
Da li je moguće da i dalje telefona nema nigde sem u yettelu i a1? Čak sam im i pisao na zvaničnoj insta stranici(pre 2 nedelje i kusur)sa pitanjem kada će se pojaviti.. Kažu uskoro i ponudili se da me obaveste čim izađe.
 
Da li je moguće da i dalje telefona nema nigde sem u yettelu i a1? Čak sam im i pisao na zvaničnoj insta stranici(pre 2 nedelje i kusur)sa pitanjem kada će se pojaviti.. Kažu uskoro i ponudili se da me obaveste čim izađe.
Ako hoćeš da kupiš telefon bez ugovorne obaveze, ta mogućnost je dostupna u A1 prodavnicama. Cena iznosi 57.990. Tolika je i najavljena cena u slobodnoj prodaji od strane Motorole kada je uređaj predstavljen.

Takođe, bitan detalj - nije moguće kupiti uređaj na rate.
 
Poslednja izmena:
Ima li ovaj model "flicker free" opciju (dc dimming), kao i Pro model?
 
Ово ти је све од опција за дисплеј...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230623-115642-612.png
    Screenshot_20230623-115642-612.png
    105.5 KB · Pregleda: 104
Hvala, vidim sad da se u opcijama zove "flicker prevention"... 🙂
 
Ljudi, mene zanima da li ste dobijali neka azuriranja otkad imate telefon, posto vidim da je uzasna softverska podrska za motorolu. Po recenzijama cujem da je sranje kamera pa me zanima da li rade na tome da poboljsaju kameru putem azuriranja. I kakva su vasa iskustva sa kamerom? I kako je najbolje zaštititi ovaj zakrivljeni ekran posto nigde ne mogu da nadjem staklo za ovaj telefon jos uvek.
Ljudi, mene zanima da li ste dobijali neka azuriranja otkad imate telefon, posto vidim da je uzasna softverska podrska za motorolu. Po recenzijama cujem da je sranje kamera pa me zanima da li rade na tome da poboljsaju kameru putem azuriranja. I kakva su vasa iskustva sa kamerom? I kako je najbolje zaštititi ovaj zakrivljeni ekran posto nigde ne mogu da nadjem staklo za ovaj telefon jos uvek.
I da li je primetna razlika izmedju 10bit displeja i 8bit?
 
Poslednja izmena:
Ljudi, mene zanima da li ste dobijali neka azuriranja otkad imate telefon, posto vidim da je uzasna softverska podrska za motorolu. Po recenzijama cujem da je sranje kamera pa me zanima da li rade na tome da poboljsaju kameru putem azuriranja. I kakva su vasa iskustva sa kamerom? I kako je najbolje zaštititi ovaj zakrivljeni ekran posto nigde ne mogu da nadjem staklo za ovaj telefon jos uvek.

I da li je primetna razlika izmedju 10bit displeja i 8bit?
ja svuda gledao da bas hvale kameri, i hteo da ga uzmem, i sad cujem tebe , i ne znam sta da radim sad :D
 
Ljudi, mene zanima da li ste dobijali neka azuriranja otkad imate telefon, posto vidim da je uzasna softverska podrska za motorolu. Po recenzijama cujem da je sranje kamera pa me zanima da li rade na tome da poboljsaju kameru putem azuriranja. I kakva su vasa iskustva sa kamerom? I kako je najbolje zaštititi ovaj zakrivljeni ekran posto nigde ne mogu da nadjem staklo za ovaj telefon jos uvek.

I da li je primetna razlika izmedju 10bit displeja i 8bit?
Ako mene pitaš, bolje da bude takva kakva jeste, a da sve radi i imam funkcionalan telefon, nego da bude kao kod nekih drugih. Podrška super, ali telefon ne može da se sastavi.
 
Telefon je zlo, posle redmi note 10 pro, upgrade je pun pogodak, razmisljao izmedju honor 90 ali ovaj mi je odneo pobedu kad sam ga uzeo u ruke, baterija odlicna, punjac vrh, wifi charger extra , nemam zamerke ni na kamere kad ih uporedim sa predhodni.
 
Sa cime si ga uzivo poredio? Vidim da si napisao da si hteo honor 90 ali koliko znam njega nigde nema uzivo da se vidi.
 
Ipak sam i ja danas prelomio da uzmem edge 40, mada mislim da honor 90 ne zaostaje toliko, ima bolji ekran, vecu bateriju, jednako dobar procesor i kamere istog mozda boljeg kvaliteta. Planirao sam njega, ali uz motorolu imam i popust za reciklazu pa sam prelomio za nju
 
Kazete da edge 40 nema zastitu ekrana niti fabricku foliju, moze li se staviti outfitters folija na zakrivljen ekran ?
 
Ljudi da li vam fabrička maska ima lufta na leđima? Moja diše jedno milimetar sigurno, nisam očekivao da ovako loše naleže, a da ne pričam o težini skidanja iste. Inače telefon koristim neka 2 sata i baš sam zadovoljan
 
Mene iteresuje da li postoji kvalitetno zaštitno staklo za ovaj telefon, pitam zbog tog zakrivljenog ekrana. Nikada nisam koristio telefon sa zakrivljenim ekranom, pa imam taj strah od oštećenja ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno