Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

meni masine kopaju ovde vec neko vreme... doge.cryptoculture.net
 
Sad sam poslao na Vicurexm Cryptsy je les sajt. Sta znaci ovo "DO NOT use Vircurex addresses for mining purposes. We cannot credit coins generated (instead of being sent)." Moze li neko da mi pojasni?

Mislim da je upozorenje da ne saljes kod njih direktno sa pool-a, vec preko klijenta/novcanika ili nekog posrednika.
 
Mislim da je upozorenje da ne saljes kod njih direktno sa pool-a, vec preko klijenta/novcanika ili nekog posrednika.

Upravo poslao 1500 cisto da vidim jel ide i ide. Za 5 min na Vicurex-u. Mnooogoooo bolji nego Cryptsy
 
Radi super, Vicurex, za 2-4 min legnu, dobar kurc ka BTC, zadovoljan sam :) Jos samo da sa cryptsy prebacim na vicurex, nekad ako legne. Ma.u im njihovu!
 
@Massivemc: Hvala na pojasnjenju, ima vise smisla.
Doge na Crypsy poslat oko 23h - jos uvek je "pending"...
 
Poslednja izmena:
Nikad vise na Cryptsy! I WDC i Kerove na Vicurex saljem.
 
Slazem se da je vircurex dosta ozbiljniji od cryptsy-ja.

Samo da se poveca obim trgovine i malo cena da se popne.

Zivce sam izgubio na Cryptsy! Zrtvovacu i par % cijene i isplativosti, samo da radi kako treba.
 
Jel jos ko ima problema sa Cryptsy? OD 3 poslane svote kerova, stigla jedna, i to ona poslednja koju sam poslao. Jel se desilo nekome da ne stigne? Ima li kakva alternativa Cryptsy-ju?

meni jutros od 6 x 5.000k dogica otislo na pending samo 2 x 5.000k a ovih 4 x 5.000k nigde nema ni u deposit listi da su prosli ni u pending depozit gde se ceka confimacija. A da napomenem da je do sada sve lepo stizalo sa poola na Cryptsy bez gubitaka.

:type:
 
I kod mene se za 12000 kerova ne zna nista. Ni u pending ni nigdje. Uzas
 
Slična situacija i kod mene

tri različite količine kerova poslate.

Od toga samo jedna vidljiva i dalje pending.

A od druge dve još ni traga nema.
 
kad ste slali te što se ne vide nigde? ja jutros u pola 7, potvrđena 500x :)
 
jucer u 19:30, 5000doga poslao na shitshy pending i dalje, nije mrdnuo dalje od 3 konfirmacije
ali bar je vidljivo u pendingu da stoji
 
Poslao novcice na Vircurex i stigli u rekordnom roku od par minuta ! Jedno pitanje koja je ok cena za prodaju ?
 
Jedno pitanje koja je ok cena za prodaju ?
ja prodao 19600kom po ceni 0.00005092 za 1 ltc koje sam iskopao (za nekih 22h juce) sa 600khs
inace izmenjao sam se nekoliko poolova i sada kopam na multipool.us
 
Poslednja izmena:
jeste pool nije jak ali zato radi stabilno i moj share od otvorenog bloka je veci , generalno sam zadovoljan
 
ja prodao 19600kom po ceni 0.00005092 za 1 ltc koje sam iskopao (za nekih 22h juce) sa 600khs
inace izmenjao sam se nekoliko poolova i sada kopam na multipool.us
Sto ne prodajes odmah za BTC ?
 
stavio sam Sell neke kerove na vicurexu, kako ih konacno otpustam da se prodaju?!
stoje mi sad kao Unreleased order
 
@Apple
nemam pojma :D
nisam ni razmisljao da prodam za btc, ovo bilo cisto radi probe.
ono sta sam danas iskopao to jos stoji nisam prodao...
 
Kod mene se vrti od 1-2% jer sam na smos ..
 
Nazad
Vrh Dno