Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

Kupujem Dogecoin u vrednosti od 50e.

Ko zeli da proda nek mi iznese ponudu. Hvala

Obavljanje transakcije licno.
 
Poslednja izmena:
Dobio sam 13.000 ali je 10.000 confirmed i poslato na adresu, ali se jos nije pojavilo tamo? Koliko vremena mu treba da "legne" ?

nazalost to zavisi od berze na koju saljes...... verovatno Cryptsy...... vrlo su neazurni....... Ako saljes u wallet to ne traje duze od 2 minuta
 
Brate ne vjerujem. Nekada odrade za 5 minuta , nekada cekam po dan i po. Uzas
 
имам око 1300 мхаш/с , за 8.5 сати сам ископао 6.000 коина. По свему судећи, мало. Да л' су подешавања у гуимајнеру лоша ? И да ли има везе што ми у гиумајнеру пише 660 мхаша/с а на сајту око 300 ? (неки лик рече да је битно шта је у гуимајнеру)... А, да, копам на "http://doge.cryptoculture.net/".
 
Trebao bi da imas oko 35.000 dnevno, manje vise, pa racunaj. Pod uslovom da ne naletis na sirocice :)
 
oprostite ako cu nekoga uvrediti, ali cini mi se da vecina Vas nije procitala osnove oko ovog novcica.... Naime, nagrada za istrazeni blok nije 500.000,00 vec 0-500.000,00 sto dalje znaci da se neretko moze desiti da nagrada bude 120.000 recimo i kad se podeli na sve ucesnike spram broja sherova dodje do toga da imate 1200khs a dobijete 50 lesija..... To nije nista cudno i sigurno nije POKRAO ME POOL, SVE IM JEB... nego je to jednostavno tako..... Birajte brze poolove jer je broj istrazenih blokova veci i samim tim cete zaraditi vise jer se nece desiti da zapucate na nekom bloku, a diff ode u materinu.......
 
Какве сам ја среће... Сад баш тражим подшеавања за Р9 280Х па ћу видети шта и како.. Са њима, по гуимајнеру без клока сам извукао 650-660 мхаш/с :)
 
Какве сам ја среће... Сад баш тражим подшеавања за Р9 280Х па ћу видети шта и како.. Са њима, по гуимајнеру без клока сам извукао 650-660 мхаш/с :)

to je ok skroz.... mislim da nije problem da se nategne na recimo 750 stabilnih
 
Evo bas sam i ja pre pola sata hteo na taj pool, i koliko vidim sve sam dobro podesio, port, worker ali nece da krene krastavac. Isto pokusavam u guimineru...

Pogledajte prilog 131062

jel ima nesto sto ne radim dobro? ili da menjam pool

Izvinjavam se što citiram sebe, da li neko ovde vidi nešto što sam loše upisao možda? Da napomenem da sam probao sinoć i na fastpool-u ali nije htelo da proradi (naravno na fast-u sam port promenio u 3333 tako je pisalo da treba).
 
GPU thread = 2, to mora da bude kada je I = 13.

Nemoj da kopaš na tom pool-u, juče smo "zaglavili" na njemu 5 i više sati.
 
doge.hashfaster.com preporucujem za danasnji pick...... lepo radi, 1% fee 1.3ghs mreza sto je po meni optimum...... Nije prebrzo, nije sporo
 
GPU thread = 2, to mora da bude kada je I = 13.

Nemoj da kopaš na tom pool-u, juče smo "zaglavili" na njemu 5 i više sati.

Pa neću kopati pošto nisam uspeo ni da pokrenem :d. Inače probao sam i 1 i 2 i intensity 18-19 pa nešto nije hteo da krene. Probaću na fast-u kad dođem kući ili ovo što preporučuje Massivemc..
 
Ne moze tako, ako je gpu thread 2 onda je i13, ako je gpu thread 1 onda mozes sa vecim I da pokusas
 
Jel? Dobro, ja obično stavim thread 1 a I 19 tako mi je za LTC, ovde sam probao kasnije thread 2 sa I13 ili 1 sa 18-19 i nije hteo da krene. E sad da li sam nešto još pogrešno podesio ne znam proveriću ;).
 
Како од сајта послати коине у волет ? :D Глуп сам, али упоран :)
 
Na multipool za 10h iskopano 9600 (WU 850kh/s) s tim što je još 1200 unconfirmed...nego, jel i vi imate više Rejected šerova nego kad kopate LTC?
Како од сајта послати коине у волет ? :D Глуп сам, али упоран :)
Prvo probaj da koristiš opciju promeni poruku za edit da ne štancaš poruku za porukom ;). U wallet-u generišeš šifru (label) koju ubacuješ na pool ....
 
Poslednja izmena:
Jel jos ko ima problema sa Cryptsy? OD 3 poslane svote kerova, stigla jedna, i to ona poslednja koju sam poslao. Jel se desilo nekome da ne stigne? Ima li kakva alternativa Cryptsy-ju?
 
oprostite ako cu nekoga uvrediti, ali cini mi se da vecina Vas nije procitala osnove oko ovog novcica.... Naime, nagrada za istrazeni blok nije 500.000,00 vec 0-500.000,00 sto dalje znaci da se neretko moze desiti da nagrada bude 120.000 recimo i kad se podeli na sve ucesnike spram broja sherova dodje do toga da imate 1200khs a dobijete 50 lesija..... To nije nista cudno i sigurno nije POKRAO ME POOL, SVE IM JEB... nego je to jednostavno tako..... Birajte brze poolove jer je broj istrazenih blokova veci i samim tim cete zaraditi vise jer se nece desiti da zapucate na nekom bloku, a diff ode u materinu.......
Upravo gledam na multipoolu je 102.410 trenutno....a bilo bi lepo da je 500.000 :d
 
Sad sam poslao na Vicurexm Cryptsy je les sajt. Sta znaci ovo "DO NOT use Vircurex addresses for mining purposes. We cannot credit coins generated (instead of being sent)." Moze li neko da mi pojasni?
 
Dajte neku adresu pool-a na kom kopate . Ubih se citajuci svi pisete valja ne valja pa mi glava ko bubanj :D
 
Nazad
Vrh Dno