Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

doge.jpg
Evo sa CryptoCult Pool-a... skoro 5h nije otkriven blok.
 
Ја копам на "http://doge.cryptoculture.net/" тј. покушавам и учим се да копам :) Оно што ме буни је што за сат времена не видим ни 1 новчић, не знам ни где се гледа а друга ствар је што ми рецимо на сајту за радника 1. пише 196кхаш/с а на гуимајнеру 666 кхашс. радник 2. пише на сајту 600 кхаша а на гуимајнеру 546. Па, у чему је фора ?
 
Valjda ce bar noc biti plodna inace back to reality
 
A gde da bezimo, evo sad mi se zali zet da su svugde zatvoreni poolovi za nove registracije, pa mu ja napravio 2 workera na svom nalogu
 
Ја копам на "http://doge.cryptoculture.net/" тј. покушавам и учим се да копам :) Оно што ме буни је што за сат времена не видим ни 1 новчић, не знам ни где се гледа а друга ствар је што ми рецимо на сајту за радника 1. пише 196кхаш/с а на гуимајнеру 666 кхашс. радник 2. пише на сајту 600 кхаша а на гуимајнеру 546. Па, у чему је фора ?

тачно ти је оно што ти пише у гуиминеру.
па види тамо на сајту под картицом поол
да ли сте решили блок, ако да,
иди на трансакције и пише ти колико си добио
 
zna li ko kad će doge.scryptpools.com biti otvoren za registraciju ponovo?
 
Ja sam noćas na multipool-u. Generišu se koini, spava mi se pa me mrzi da računam, a rekao bih da ide fino.
 
Ajde probam taj fast-pool

hello! guys we have much much love from you sending many many rigs here! thats good! we are working to keep this server alive and we are going great but stats TEMPONARY need to be shutted down! THANK YOU AGAIN for ALL YOU DONATION!
 
Cryptoculture najzad gotov block posle preko 5h... dobio sam 5200 doge-a sa ~3500Kh/s. Jel to smatraš sirotinjom?

Odrali su nas. Ja sam za oko 4 h dobio 650 doge-a sa 900 kh/s. :(

Doduse, kao sto sam vec rekao ja sam danas dobro prosao. Kao da sam kopao 5-6 dana LTC po trenutnom diff-u. Meni je to vise nego odlicno. Nekada dobro prodjes, nekada ne. Da je pps pool bilo bi odlicno ali niko nije blesav da tako isplacuje ove nove koine.

Na multipulu za sat 1200 doge-a mi je generisano, pa uporedi i sam da li smo dobro prosli.

Kad birate pool-ove gledajte da pool bude sto jaci.
 
Poslednja izmena:
Ja koliko sam bio zauzet ovih dana nisam stigao ni pogledati ovaj coin. A koliko vidim ovo je nešto slično kao što je bilo sa wolrdcoin-om, isplativo... Sad mi žao što nisam uzeo koji dinar :D
 
Cryptoculture najzad gotov block posle preko 5h... dobio sam 5200 doge-a sa ~3500Kh/s. Jel to smatraš sirotinjom?

nije covek mislio na to, blok moze da bude orphan, sto ti u prevodu znaci kopao si 5 sati i kad ste pronasli blok u njemu je bila ona stvar (citaj = nista) :D
kad se block orphanuje sherovi se ponistavaju i niko ne bude isplacen = baceno vreme, struja, hash power....
 
ljudi kopajte ovo, za*ebite ltc i ostale alt valute
ja sam za 5 sata kopanja iskopao kerova+prodao ih po lepoj ceni (....57) i imam onoliko ltc-a koliko bih zaradio da sam njega kopao!
a mozda i vise jer sam igrao na 5-10% vecu cenu nego sto je bila na buy orderu
javite ostalima, bar mi Srbi da uradimo nesto dok jos mozemo :) *ebes to sto ce dif da skoci za 2% :D
posto mislim da nema vise toliki buy suport tj da opada al ko zna! i onaj pool gore je odlican, 2.7 GHS mnogo jak, i za sad isplacuje skoro u Dzukelu tacno
saamoo rookaj ( *ebi gace ne skidaj) :smash:
 
Sta se desava sa coinedup.com ?

Ne mogu da udjem na sajt od sinoć
 
Kao što sam i juče napisao,

doge.hashfaster.com

Radi korektno, poslednjih 12 sati radi i sajt i pool.
kerovi se lepo računaju.

"da ga ne ureknem"
 
Multipool radi ok, 10.000 za 7 sati sa 1200kh/s. Poslao sam 10.000 na cryptsy, pa cekam da legne. Zna li neko koliko vremena treba da legne sa multipool-a?
 
samo se vi istovarajte na 0.0000000000000000001...... dobili ste sumu, a ne vidite je od drveta
 
Nazad
Vrh Dno