Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Korekcija/konsolidacija pravljenje pozicija i napad na 1100$ naravno uvijek je moguce nesto iznenadno, ja se jutros ulogujem kad ono 1070 stavim stop 1053$ nije proslo pola sata otvorim poloniex kad 1023$ :D citam da nema kakva vijest kina ban ovo ono nema nista vec on na 1031 i tu opet kupim :D
 
zelenapapaja73, osim što me apiš za rimu (jaja) , trebao bi se prekrstiti u zeleniPAPAK ako to pravila foruma dozvoljavaju.
Sam radiš na berzi, ono što misliš da treba da radiš. Vidiš, nedelju dana pred rast ltc sa 2$ na 49, sam prodao 80 LTC i slovima osamdeset lajtkoina, jer sam mislio da neće skoro skočiti, kopao skoro 2 dnevno i krastavac...i ko je mene zajebao ?
Sam sebe, naravno.
P.S. u vreme kad sam prodao te lajtove, na forumu su apsolutno svi bili u varijanti da ga čuvaju....
Prodaj jos 80kom, mozda se mrcina trgne opet :D
 
Uh, dobro je..ja posmislio neki novi sistem za praćenje i analiziranje...:d
2017-02-09_175913.png

edit:
Jel' istina da je blokirano samo lokalno povlačenje BTCa iz Kine (.cn) dok sa medjunarodnog radi normalno?
 
Poslednja izmena:
evo mojih 920 sto cekam

Pa jedino su tvoji ako radis za kineze :d

Realno lopovsko-mafijaske komunjare su dojadile svima, bice i njima kinesko prolece ako tako nastave, jos su u fazonu da mogu sve da kontrolisu a narod da cuti kao ovca (to moze jedino u srbistanu) mislim da ce i kinezi putem rumuna jer i oni su pametniji od nas :smoke:

Iskreno oni zele kontrolu i zato obaraju cenu kad osete duvanje iste... da zabarne bitcoin tada gube svu kontrolu jer bi isti bio trgovan ilegalno i tek tada ne mogu nikako da uticu
 
Poslednja izmena:
Uh, fino sam se izvukao. Na .cn sam do pre 5 dana imao 80% BTC-a, bez fee-a je bila super trgovina, moglo je jako lepo da se zaradjuje.

Sad kad su uveli proviziju, nemam sta tamo da trazim.
 
Uh, fino sam se izvukao. Na .cn sam do pre 5 dana imao 80% BTC-a, bez fee-a je bila super trgovina, moglo je jako lepo da se zaradjuje.

Sad kad su uveli proviziju, nemam sta tamo da trazim.

jesi li bio level 2 veryfikovan mozda njima radi?
koliko sam skontao kinezi zahtevaju AML sad ko ameri... tu je problem
 
Na Okcoin.cn sajtu pise ovo (los prevod sa kineskog na engleski):
OKCoin currency line users: According to the regulatory authorities,

"Bitcoin trading platform shall not violate national anti-money laundering, foreign exchange management and payment and settlement of financial laws and regulations" requirements, OKCoin currency will be strictly in accordance with national laws and regulations, combined with industry operating experience, Jointly with the industry counterparts to develop Bitcoin industry anti-money laundering norms, a comprehensive upgrade platform for anti-money laundering system to effectively prevent and combat the use of Bitcoin for money laundering, exchange, pyramid schemes and other illegal activities. In order to avoid illegal transactions that may continue before the completion of the system upgrade, the Company has decided:
1) OKCoin Bank will suspend the Bitcoin and LET Coin Refinancing operations from the moment;

2) Renminbi recharge and cash withdrawal and other businesses will not be affected, Customers need to withdraw the funds, can be sold into the RMB cash withdrawal, all customers of the security of funds will not be affected;

3) system implementation is complete immediately after the resumption of Bitcoin, Laite coin currency services, industry standards and implementation time is expected to 1 month, may According to a significant advance in the development process.

We apologize for any inconvenience, thank you for your understanding and support of OKCoin!

Bank of
OKCoin February 9, 2017
 
slaba mi ova akcija oko 1005. ja cekam da prodam ono sto kupih na 920, prst mi na obaracu.

ili ce se odlepiti od 1005 ili bunar opet.
 
bunar bi ovoga puta mogao da ide ispod 900. prostora da ide gore nema puno. tek ako se presisa onih 1150, a to daleko...
 
Poslednja izmena:
Mislim da nece dozvoliti da se priblizi ceni zlata jer bi to uzdrmalo sve, da ne kazem haos. To smo videli za novu godinu
 
Mislim da nece dozvoliti da se priblizi ceni zlata jer bi to uzdrmalo sve, da ne kazem haos. To smo videli za novu godinu

Ma nema to veze jedno sa drugim. Oni koji drmaju zlatnim marketom nisu ni culi za BTC ili su se samo grohotom nasmejali...Kao sto se i ja njima smejem...Jer zlato je...ne razumem zasto se svi pale na to, kad je opste poznato da je jaaaako skupo kad ga kupujes, a vrlo jeftino kad treba da prodas...Dukati su tu jos i najbolji, na nakitu se gubi mnogo vise...
 
Kakav nakit, i dukati, poluge su te koje ne gube cijenu, naprotiv.
 
Pa kada pricamo o zlatu mislimo na poluge valjda ne na nakit i djakonije...
 
zlato je zlato, svejedno u kom je obliku. Jedino ako je neki antikvitet ili umetnina napravljena od zlata, onda je cena mnogo veća.
 
U cenu tzv. lomljenog zlata je uracunata samo cista gramaza, a u cenu nakita uracunata je i cena ulozenog majstorskog rada. Mada za temu zlata je merodavan @goldi.
 
Naravno i onda ljudi steknu utisak da je zlato loša investicija. U realnosti, upravo je to najsigurnija dugoročna investicija.
 
Mislim da ide na 1160 a veoma lako moze i da ostane na ovoj koti veoma dugo ako ne ode u bunar.
Ostaje da vidimo ali mislim da necu omasiti.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Sad grafik ne pokazuje nista, cista manipulacija, ceka se kina.....

Na sajtu kineza nema promena, definitivno kao ameri uvode rigorozne AML verifikacije

cak ne mogu ni da deponujem BTC pise:
Sorry. we are unable to accept deposit from non-Chinese mainland customers currently.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno