Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

gde nestade pisanija o ethernumu???
opet neka cenzura od strane kitova ???
 
Meni neko spomenu leo pocetko 2015 da kopa, ja zaboravih i nisam ni proverio sta je to :d
 
Jel koristio neko ovih dana LEOxchange? Već više od deset dana mi ne prolazi povlačenje ni BTC ni LEO.
 
Jel koristio neko ovih dana LEOxchange? Već više od deset dana mi ne prolazi povlačenje ni BTC ni LEO.

da tako je i kod mene.. i njihov odgovor ;)

Dear Customer,

We have received a feedback from IT department. The system is currently down and undergoing upgrade to provide a faster transaction speed. Please keep in mind that your BTC balance is safe with us and you will be receiving them as soon as we have finished upgrading the system
 
i u Aprilu im je bilo ovako otrcano.. sad gledam tickete

mada sam jos 10.08.2015 dao na povlacenje 2 BTCa i jos nije leglo. dopisujem se svaki dan sa *****ima, i prave se ******i svetski
 
Sad kad nas na kraju zavrnu za isplate i višestruko vrate sve što je uloženo u pravljenje isplativosti kopanja. :d
 
Za kopanje sad je najisplativije krompir. :d
 
Poslednja izmena:
Da sam saznao za LEO tri meseca ranije bilo bi mi svejedno sto mi nisu sve isplatili. :D
 
I sta je sad najisplativije da se kopa obzirom da je puno snage sjahalo sa ETH-a i EXP-a ali se o tome ne pise ???
 
pa sve je totalno ne isplativo od gore navedenih valuta. Samo sarlatani to kopaju sada. Kopam ja xmr ali sa procesorima.
 
Rasporedilo se na ETH i novi novi novcic gde je zarada x3.
 
na kojoj menjacnici se prodaje taj novi novi novcic

mi9ge i koliko obijas i sa kojim procesorom, na kom si poolu?
 
Poslednja izmena:
pretpostavljam da je to isplativo bilo Factom ? ili ne
 
nešiću, sad baš čitam o tome, nije mi jasno kako se kopa ovo čudo, rad sa cli-jem i walletom valjda može da se raskrinka, al niko ne spominje kopanje
 
Nazad
Vrh Dno