Šta je novo?

Disciples III: Renaissance

Kako sam se lepo obradovao čitajući ovu temu... Jedva čekam da izađe novi Disciples a rekao sam sebi neću više igrati igrice :D
 
само се молим да не упропасте ремек дело каква је била двојка...
што се менe тиче ништа им не би фалило да буде иста као двојка само са новим расама :D
 
само се молим да не упропасте ремек дело каква је била двојка...
што се менe тиче ништа им не би фалило да буде иста као двојка само са новим расама :D


Upravo to....Ja sam dvojku presao sa svim rasama (takodje i expansione) i igra je sto se tice svega EXTRA...Jedina igra uz Might&MagicVI uz koju sam provodio vise od 12 sati dnevno!!!

Stvarno ne volim novine u nkim igrama gde za tako nesto nema bas narocitog opravdanja. Vise mi se svidja 2D prikaz nego ovakav Warkraftovski....
---
 
Sweeet :D
 
Opet vredi ga sačekati. Jedva čekam opet da ga igram :)
 
1/18/2008 Disciples III: Renaissance Development Update

Now that we have all entered a new 2008 phase of our life, it’s time to reflect upon the progress made so far. Akella and .dat are pleased to report on completion of the set of important features in Disciples III: Renaissance that is drawing the game release nearer.
The storyline has been completed – there’s a script for all the 19 missions that’ll be featured in the game: 6 per race and one final mission.
The game will feature over 150 units. You can view some sample units in the game gallery.
All of the units and objects have been animated and textured.
The dev team has almost completed generating the game content: Elven Alliance and Legions of the Damned cities are templated; only minor fixing is ahead. Now the team is focusing on finalizing the city of the Empire.
The game designers are now working closely on perfecting the interface, completing the script (separate dialogues), making briefings movies, and finalizing arts.

Ovo je najnoviji info, nema ni reci o odlaganju.
 
поред моје горенаведене молитве, молим се и да не избаце патуљке и посебно не undeadove, моју омиљену расу из двојке!
 
undedovi su ostali kao NPC rasa. Kolko sam ja razumeo necemo moci da upravljamo njima. To i jeste moje najvece razocarenje pored cinjenice da su umesto onih umetnickih sprajtova koji su reprezentovali jedinice i heroje sada to 3D objekti i nisu ni blizu mastoviti niti detaljni kao sto je to bilo u disciples 2 sa 2D slicicama i sprajtovima.
 
поред моје горенаведене молитве, молим се и да не избаце патуљке и посебно не undeadove, моју омиљену расу из двојке!

Cuj tvoju najomiljeniju rasu.....Oni su "majka svih rasa" :-devil-:
 
Konačno nešto konkretnije vezano za igru.
Za sve koji do sad nisu gledali evo poslednjeg trailer-a.

Disciples 3:Renaissance
 
Akella je izbacila novi web site za Disciples III, potpuno odradjen u flashu, koji nosi mnogo vise sadrzaja od prethodnog. Pored novih shotova, videa, kao i uvoda u scenario, na sajtu se moze naci par informacija u vezi oruzja i heroja koji ce se pojavljivati u igri; doduse informacije vezanih za poslednje dve stavke ima prilicno malo...

http://www.disciples3.ru/

Za release date, na oficijalnom Akellinom sajtu i dalje stoji Q2 2009...

http://en.akella.com/Games.aspx?filter=dev
 
Poslednja izmena:
evo jedno veliko noob pitanje! posto do sada nisam igrao ovu igru a vidim da je ok i malo sam pogledao na youtube neke klipove od Disciples 2, e sada mi recite kojim redom bih trebao da igram i sta sve treba da nabavim? video sam da ima vise delova i expanzija! evo sta sam do sada nasao na narodnim verzijama!

Disciples II - Rise Of The Elves (2 CD-a)
Disciples II - Servants Of The Dark (2 CD-a)
Disciples II - Gold Edition (4 CD-a)
Disciples II - Gold Gallean (3 CD-a) koliko sam skontao ovo je neki pak i sadrzi ove igre:
-Disciples II - DARK PROPMECY
-Disciples II - GUARDIANS OF THE LIGHT
-Disciples II - SERVANTS OF THE DARK

jel ima js nesto i sta bih trebao da gledam za prvi deo od ove igre?

ajde malo kompletnije objasnjenje oko svega ovoga... unapred hvala
 
инсталирај голд едицију, одиграј обичне капмање, па настави са guardians of the light или servants of the dark (зависи коју си расу на почетку узео), ако те мрзи да настављаш са истом расом, одиграј rise of the elves.
 
Znaci 'samo' tri rase. Nadam se da to znaci da ce biti barem dva expansion-a sa jos barem dve dodatne rase (dwarfovi i undead). :)
 
Nisam igrao dvojku, ali ovo dobro izgleda.
Kada izlazi full igra, prema poslednjim najavama?
 
Pa odigraj malo dvojku cisto da vidis sta kako , igra je extra , a po svemu sudeci i trojka ce biti jos bolja.
 
A još ova riba što priča, upropasti mi ceo doživljaj trejlera...:(
 
sto bash je super, to je nov developer, on ima pravo da iznese svoje vidjenje igre zar ne? pomirite se sa tim da su te 2d igre izumrele, steta sto fajt nije real time
 
sto bash je super, to je nov developer, on ima pravo da iznese svoje vidjenje igre zar ne? pomirite se sa tim da su te 2d igre izumrele, steta sto fajt nije real time

Cuti baksuze bar taj deo nisu u*rali :D
 
E 'ocemo li vise docekati ovo, vise od dve godine citam najave i gledam trailere... Mada ako bude dobra igra onda im sve oprastam...:D
 
Na sajtu Akella gamesa nazalost jos uvek stoji Q2 2009 :wall: .... nikako bre nesto vise da kazu ...
 
Nazad
Vrh Dno