Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Šta se dešava sa Minimax kanalom poslednjih nekoliko nedelja?
Svakih 5-10s zaštuca na pola sekunde, posle nekog vremena postane toliko iritantno da je negledljivo
 
Isto i kod mene. Prijavio sam im problem prošle nedelje putem e-maila, dobio sam generički odgovor, i da zovem telefonom ako se i dalje dešava
 
Šta se dešava sa Minimax kanalom poslednjih nekoliko nedelja?
Svakih 5-10s zaštuca na pola sekunde, posle nekog vremena postane toliko iritantno da je negledljivo

Isto i kod mene. Prijavio sam im problem prošle nedelje putem e-maila, dobio sam generički odgovor, i da zovem telefonom ako se i dalje dešava
Slobodno nam prosledite podatke putem privatne poruke, da proverimo o čemu je reč.
 
Kada Hipernet TV nije hteo da se pokrene (samo se vrti krug), uradio sam clear cache, i uninstall update za Hipernet aplikaciju.
Sada je vratio na verziju aplikacije 0.9.0.
Kako ga naterati da uradi update na noviju verziju, a da ne mora factory reset?
Kada Hipernet TV nije hteo da se pokrene (samo se vrti krug), uradio sam clear cache, i uninstall update za Hipernet aplikaciju.
Sada je vratio na verziju aplikacije 0.9.0.
Kako ga naterati da uradi update na noviju verziju, a da ne mora factory reset?
Ono što je zanimljivo, ova prastara verzija nema EPG, nema nikakav info o programu, ali baš brzo prebacuje kanale 😀
 
Koja je najnovija verzija hiperneta na boxu? Kod mene je na 2.13.3

EDIT: Aha vidim na prethodnoj strani, 2.17.2. Ima li načina da update-ujem box ili moram da čekam da se seti sam 😄
 
Vidim na Hipernet TV preko Browsera i preko mobilnog da piše da tokom maja i juna svim korisnicima su dostupni kanali iz L paketa.

Preko browsera vidim da su mi se pojavili kanali iz L paketa (BBC Earth, Ginx, kanali za odrasle i ostali kanali kojih nemam u svom M paketu)) ali tih kanala nema preko Set Top Boxa.

Restartovao STB ali još uvek ih nema.
Screenshot_2023-05-02-21-28-22-094_rs.yettel.tv.jpg
 
Kod mene je vidljivo i na STB. Vidim pre svega po muzi;kim kanalima i po de;ijim filmovima u sadržaju.

Nisam ništa posebno radio.
 
Evo i meni su se pojavili kanali koje nisam imao u paketu i na STB-u. Međutim, nema HBO kanala, nema Cinemax kanala, kao ni kanala za odrasle.

Preko browsera ima kanala za odrasle, ali nema HBO i Cenamax kanala. To me buni!
 
Poslednja izmena:
Znam za HBO i Cinemax da se dokupljuju.

Više me bune ovi kanali za odrasle koji su se pojavili preko browsera a nisu na STB-ovima.
 
Kada Hipernet TV nije hteo da se pokrene (samo se vrti krug), uradio sam clear cache, i uninstall update za Hipernet aplikaciju.
Sada je vratio na verziju aplikacije 0.9.0.
Kako ga naterati da uradi update na noviju verziju, a da ne mora factory reset?

Ono što je zanimljivo, ova prastara verzija nema EPG, nema nikakav info o programu, ali baš brzo prebacuje kanale 😀
Da odgovorim sam sebi, Hipernet TV aplikacija se ažurirala sama preko noći sa 0.9.0 na verziju 2.13.3. Takođe koristim i F-Launcher, tako da to ne smeta.
I da, sada je sporije prebacivanje kanala.
 
Da li mozda neko moze da postavi apk 2.17.2 da je testiram? Jer dok oni puste azuriranje, ima da se raspadne evropska unija.
 
Ovakav info sam dobio od tehničke podrške sa broja 0639000:

Biće ponovni update na verziju 2.17.2 svim korisnicima za koji dan. Oni iz tehničke podrške ne mogu trenutno da me vrate na tu verziju. Kada se za nekoliko dana svim korisnicima upgrejduju STB-ovi na najnoviju verziju, tada će i tehnička podrška imati opciju da svakom korisniku pojedinačno daljinskim putem upgrejduje STB-ove.

Vezano za kanale i L paketa, navodno će svi kanali tokom dana biti vidljivi i preko STB-a.
 
Ima li neko info kad bi mogla biti dostupna Hipernet TV aplikacija za Samsung smart televizore (Tizen sistem)? Meni se čini da će bolje raditi direktno iz app na TV-u nego preko boksa.
 
Kod mene je stigao update u toku noći. Fino ovo radi sad, sto se mene tiče od nekih važnijih stvari još samo favorites lista sa kanalima mi nedostaje.
Vidim da su muzički kanali pomereni sad na 800+, sad su posle erotskih sto nema smisla uopšte 🤣
 
Samsung nisu pominjali, a LG aplikacija znamo da postoji jer je na kratko bila objavljena pa povucena, prosle godine.
 
Još ništa od updatea. Pojedini otključani kanali su vidljivi iz L paketa, dok se pojedini kanali ne vide.

Preko browsera svi kanali vidljivi.

Lokacija Novi Sad.
 
Poslednja izmena:
U novoj verziji je vracena opcija da se pojedinacno po kanalu moze menjati jezik titla i zvuka tamo gde je podrzano tipa History, Nature… ali nema za Eurosport..
 
Kod mene je stigao update u toku noći. Fino ovo radi sad, sto se mene tiče od nekih važnijih stvari još samo favorites lista sa kanalima mi nedostaje.
Vidim da su muzički kanali pomereni sad na 800+, sad su posle erotskih sto nema smisla uopšte 🤣
Koji erotski? Ja to nemam.
Kod mene p**n*ava najgora
 
Nazad
Vrh Dno