Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Naviklo se na dupovane iteme i rune na Bnetu u OG D2 gde je svako šetao u Enigmi i furao Infinity na mercu, heh...sad mora seriozno da se farmuje a high rune možda ne vidite ni nakon godinu-dve. Ili dok ne provale dupovanje u D2R...
si lud da za dve godine ne vidim high runu. za dve godine cu da imam sve do jedan runeword sklopljen koji postoji u igri ako zelim. nisam lud da cekam da mi padne runa, od tri pravim jednu narednu, i tako dok ne sklopim runeword, to sam radio i u originalnom d2. ja se chetovanjem tamo nisam bavio.
 
U originalnom d2 si sakupio 14,281,868,906,496 (14 triliona) EL runa da bi ih cubovao u ZOD? Ili 1,75 triliona EL runa da bi sklopio BER ?
High level rune ne mogu da se sklope cubovanjem low level runa, to nikad niko nije uradio, pa cak ni mid range runama. High level rune jednostavno moraju da ispadnu ili da se dobiju trejdom, tako da necija tvrdnja sa prethodne strane da vecina nas nece videti high level rune bar godinu dana je apsolutno tacna : )
 
aman necu da cube-ujem el. svako malo padne poneki mal, ist... neretko lo... nikakav problem da se cube-ovanjem dodje do jednog ber-a, pa ja sam licno sklopio ber nekada tako...

anyway, zasto mi uopste pricamo o ovome? 14 triliona el runa? pa necu da igram samo den of evil normal ceo zivot?
 
Neretko ti dropa Lo? Kjubovan Ber od svako-malo-dropovanih Ist-a i Mal-a, iako ti treba 128 ist-a ili 256 Mal-a? :ROFLMAO:
 
sto si ti neki naporan covek :D

jeste sastavicu ber od ist-a, ali ako mi padne vex e njega necu ni da pokupim jer moram da sklopim ber od ist-ova.
 
Uspeo sam da prodjem Tal Rasinu grobnicu posle dan dva mučenja, zaboravio sam koliko je težak HeLL 😎
Sad sam u Upper Kurast ali ko zna ustvari ako odrade roll back .
Od jačih runa Ispale mi dve UM mogu Mal da napravim ali fali sve ostalo.
Mal je 10 dolara a Ber 190 $.
Ako ispadne Ber odmah da je zavalim i batalm D2 dok ne poprave server. 😎
 
sad do akta 5 ces da se prosetas, treci i cetvrti mozes da zavrsis za jedno poslepodne. ali petica je zlo (barem meni solo)
 
Ne znam baš i na nightmare mi nije legao Durance of hate, ako budu oni mali brzi pigmeji imuni na cold i fire.....
jedino da probam da prelitim sa TP.
 
pa normalno da ces da preletis durance of hate, ko to igra...
 
Pitanje za vas koji imate više staža u d2, ima li smisla igrati sorcerer frozen orb zbog tog cold imune kod mnogo monsters-a i kako sam razumeo tek kasnije na većim težinama to dolazi do izražaja? Krenuo sam taj bild i svidja mi se ali susreo sam se već na normal težini sa par takvih situacija i prilično je frustrirajuće.
 
ja sam sa forzen orb sorc uzivao kroz normal i nightmare, bas mi je bio jedan od omiljenih heroja. kad sam stigao na hell, samo sam odustao.... slicno je i sa trapasinkom. sta znam...

probao bih barba sledece, ali i on se zlopati sa phys immune.
 
Pitanje za vas koji imate više staža u d2, ima li smisla igrati sorcerer frozen orb zbog tog cold imune kod mnogo monsters-a i kako sam razumeo tek kasnije na većim težinama to dolazi do izražaja? Krenuo sam taj bild i svidja mi se ali susreo sam se već na normal težini sa par takvih situacija i prilično je frustrirajuće.
Meni je frozen orb je super bild, stim što sam stavio i fire meteore za cold imune.
a ako je cold i fire imun onda spam static field i neka ga plaćenik ubije ili SKIP .

https://d2.maxroll.gg/guides/frozen-orb-meteor-sorceress

Imam još jedan respec sa Hella ali ne žurim da potrošim.
 
Uspeo sam da prodjem Tal Rasinu grobnicu posle dan dva mučenja, zaboravio sam koliko je težak HeLL 😎
Sad sam u Upper Kurast ali ko zna ustvari ako odrade roll back .
Od jačih runa Ispale mi dve UM mogu Mal da napravim ali fali sve ostalo.
Mal je 10 dolara a Ber 190 $.
Ako ispadne Ber odmah da je zavalim i batalm D2 dok ne poprave server. 😎
Cek bre, prodajes rune za real money? Jessm ja jedini ovde koji igra za free :)
 
:LOL: :ROFLMAO:
Meni još ništa nije vredno nije ispalo ,
a i kada bi ispalo zamenio bi za Ko VEx i PUL, te mi fale.
 
heart of the oak :D

meni je pao pul, pa mi obrisali...
 
Na poslednjem Quest-u sam u Act V, interesuje me kada završim i počnem novu igru na Nightmare da li se mogu vratiti nekako da farmam Normal težinu ukoliko bude ono neigrivo sa mojom trenutnom opremom?
 
oce da padne neki dinar, jel radi kladionica, da ulozimo neku paru u opkladu kad ce da pukne server danas?
 
^ Ako si se kladio opario si se, ako nisi zaje*ao si se.

btw otključah i ja Nightmare sa multishot bowazon, ide onako fino, verovatno pošto sam farmao diabla jedan dan i nabacio onako solidan early game gear. Iznervirao me je fajt sa Baal, 3 puta ga spuštam na minimum i da li se hiluje ili šta nemam pojma. Ali dobio sam neki stealth chest armor sa suludim defence ali koji ne može da se opravi, sve jedno odlično mi je poslužio za ona 3 vojnika i za Baal.
 
Nije valjda i danas opet down? Oh Boze, pa kako...?!?!

Evo Discord ko hoce da juri Diablo clone i SoJ-eve:
https://discord.gg/d2rclone
 
^ Ako si se kladio opario si se, ako nisi zaje*ao si se.

btw otključah i ja Nightmare sa multishot bowazon, ide onako fino, verovatno pošto sam farmao diabla jedan dan i nabacio onako solidan early game gear. Iznervirao me je fajt sa Baal, 3 puta ga spuštam na minimum i da li se hiluje ili šta nemam pojma. Ali dobio sam neki stealth chest armor sa suludim defence ali koji ne može da se opravi, sve jedno odlično mi je poslužio za ona 3 vojnika i za Baal.
to sto ne moze da se popravi menti na mercenary-ja, on ne trosi durability.

znaci opet je server down? i dalje ne mozemo da sastavimo 24h up, jel?

edit: ahahahahahhahahahahahahahha



neki lik je prijavio kako je napravio call to arms, zamisli zezne ga rollback :D
 
Poslednja izmena:
ok ubio sam baal-a. nije bilo samo da se prosetam, popio sam kilo potiona, i daleko od toga da mi je na farmu, ali sam se zainatio da ga ubijem da otkljucam secret cow lvl. a gear mi je smejurija ziva, dupli spirit, stealth i lore, sve ostalo neke random gluposti, resistanci su mi u minusu :D

secret cow level je bas kao sto sam mislio, lagano za setnju, definitivno je na farm statusu, po koji potion tu i tamo...
 
Može li nešto da se uradi da plaćenik manje umire? Stavio sam mu solidnu opremu ali ne vredi, malo jača grupa monsters-a odma zagine, ne stignem ni da ga izlečim.
 
life leech na helm, armor sa all ress i velikim def (ja pokusavam da napravim smoke, ali nikako da nadjem bazu), i sto bolji weapon da pravi veliki dmg i leci se sam tako.

i mene to jako nervira, prestao sam da ga vodim.
 
Zeznuto sto placenik srlja u gomilu, jos ako nije imun na razne madjije... Zbudzi mu resistance.
 
Meni uz barba uopšte ne gine ali koristi benefite ratnih pokliča. Krenuo sam sa necromancer-om offline dok ne srede servere (ako ih srede uopšte) i mogu da kažem da je fina zabava sa kosturčićima i mnogo brže čišćenje mapa i levelovanje u odnosu na barba.
 
Poslednja izmena:
razmisljao sam i o tome da uzmem onu iz act1, ali losija je od batice iz act 2.
 
Jel bilo kladže danas? Kako se bliži 17h raste kvota. 😄

Pređoh Act 1 na Nightmare, na par mesta sam se malo namučio ali nije nešto drastično teže. Uglavnom, nisam primetio da padaju bolji ajtemi, zapravo mi nije palo ništa novo da kažem u odnosu na Normal. Ne znam kako funkcioniše drop pošto mi padaju i dalje ajtemi niskog levela između ostalog. Mislim da mi je pametnije da nastavim da farmam diabla na normalu, nemam pojma. On mi barem baci svaki drugi put u proseku neki Epic ili Set ajtem, ne bih mogao verovatno da igram uopšte Nightmare da njega nisam farmao.
 
pocinju bolje baze da ti padaju na nighmareu (beli i sivi itemi). Svaka bazni item postoji u normal, exceptional i elite varijanti. Razlika je u pojacanim implicitima (baznim statsima) i u imenu. Slika ajtema je ista. Na primer najobicniji Short staff (normal varijanta) se zove Jo staff u svojoj exceptional varijanti, a walking stick u svojoj elite varijanti. Tebi na nightmareu pocinju da padaju polako exceptional varijante itema koje su prilicno jace, pa je samim tim i za runeworde nekad bolje imati takve baze. Padace ti bolje rune, i generalno bolji unique itemi, samo igraj :)
 
Nazad
Vrh Dno