Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Nemoj ni pokušavati. Ja se borim sa R9 290. Na granici je igrivog na medium i na low. Act 3 i Act 4 su najgori. Najveći fps drop je na otvorenim mapama.
 
ja ne mogu da verujem da je d2r toliko zahtevan... pa igra ne izgleda nista specijalno... uzas! kako li ce steam deck to da gura?
 
Za koju je ovo klasu i da li vredi da se čuva?

IMG_20211010_143610.jpg
 
nego sta nego da vredi. barem ja nemam bolje :D to se koristi na swap kad je gusto da pobegnes teleportom. dok ne stigne enigma (za jedno 32 godine). meni je pomoglo ds protrcim kroz durance of hate da ubijem mefista.

na kraju cu da kupim zlato na d2jsp i da se opremim full. koja pustahija ovaj d2, nit imas s kim da igras, nit imas s kim da trgujes... o bre...
 
Još je rano za trgovinu. Gledam na Twitch-u jednog lika farma sa Sorceress od početka. Još mu ništa vredno pomena nije ispalo.
 
Nikad nisam znao da li oni jewel mogu da se miksuju u horadric cubeu, nisam nista nasao na netu u vezi toga... Inace krenuo nightmare sad, 2000dmg firewall, Kosim ih liijepo dok ne naidje neki imun na fire :D
 
And we r down again. 2 sata igre niz vodu.
 
Mnogo bre padova servera, da smo dobili igru za džabe pa bi bila katastrofa, a ovako sa plaćenih 40 eur ne znam šta bih rekao. I to nedelja posle podne, ajde da je radni dan i neka satnica oko 4 ujutru.
 
Pljuju ih na Twitteru uzduž i popreko a oni ništa kao da im je Čić CEO.
 
ja reci nemam... juce smo se maksa i ja polomili da predjemo act2 (u tal rashas tomb sve cold i magic immune, a mi cold sorc i cekicadin kombo), i stigli u act 3, puce igra. njemu uopste nije priznalo da je stigao u act 3, meni jeste. ajmo opet tal rashas tomb 3 sata... pa dobro bre, majkumu...
 
zato Alk igra offline :)
 
koliko je pametno igrati sad? zamisli dropuje ti jah runa, pukne server i obrisu ti je :D

edit: igrao bi i ja offline da dozvoljavaju tcpip igranje sa drustvom... zaista, mislim da bi serveri bili u tip top stanju da su to dozvolili... zamisli koji bi to offload bio! da tamo ima bar dva lika sa tri povezana neurona u mozgu dali bi ladder sezone na bnetu svako malo, i tu mora online na njihovim serverima, stroga kontrola nema cheat, itd. i dali bi offline i tcpip igre za ljude koje to ne zanima i svi bi bili srecni... sta tebe briga sta ljudi rade offline i sa svojim drustvom u privatnim igrama?
 
And again...
 
ako opet bude rollback smoricu se... presao sam izuala i hell forge, nasao oba wp i krenuo na diabla i puce mi... hocu li ja ikad preci hell?
 
malo je ruzno ovo sto se desava. na primer na hellfirge-u mi je pala Fal runa, i to su mi obrisali... drugi put kad sam igrao pala mi je Io koja je 3 tiera ispod Fal. pao mi je i jako simpa nagelring, koji je sad rip... ovo je stvarno bezveze....
 
Kao da te neko tera da igras kad vidis da su serveri down u toku dana.. Igraj nesto drugo, izadji napolje, bilo sta : )
Svaka blizzard igra se ponasala isto u prvim nedeljama svog launcha u poslednjih 20 godina.
 
aman bre nisam igrao ceo dan, nisam dirao kad su serveri bili down, napisali su tweet da su popravili, usao u igru i puce.

mislim, cudno mi je da ljudi opravdavaju ovo. da kazu: e tako treba, ti si kriv sto igras kad ne treba da igras. a nisu oni krivi sto su uzeli pare i prave ovakve gluposti.

nisam pipno prvu nedelju, jer sam video kakvo je stanje. ali od launcha proslo 20 dana i jos uvek raspad? pa na sta to lici?
 
Kažem, da smo igru dobili gratis pa bi bilo bezobrazno ovo što se za vikend događalo, bio bi fazon pa ako ste im poklonili igru pustite ih da igraju, ne ****** ih sada. A mi smo dali 40+ eur za igru i nekoliko gašenja servera u toku dva udarna dana i sati. Pritom, nikakve najave za maintenance nije bilo, barem neki kratak countdown da su pustili, neko je možda dropovao nešto u gradu na trenutak, da ne govorim o očišćenim mapama koje sam morao ponovo da igram.

Inače, ja sam juče primetio određene probleme sa serverom i dok su radili, konkretno prilikom identifikovanja ajtema sam u par situacija morao da čekam večnost da identifikuje ili transmute u cube takođe je imao neki lag.
 
igra jednostavno ne radi kako treba. activision nije verovao blizzardu da uradi remaster, dali su im zadatak da odrzavaju servere. ne mogu ni to kako treba. stvarno sramota.

inace, dosao sam do act 5 i sad mogu samo da placem :D nisam uspeo sinoc da spasim anju, zelim taj skrol za all res :D uopste nemam pojma kako cu ja ovo da predjem, river of flame i diablo su bili izlet pored potoka za ovo.

edit: da nema neko mage plate sa 2 socketa? treba mi da napravim smoke, 50 all res na njemu ce da me drzi zivim 10-ak sekundi u act 5 :D
 
Poslednja izmena:
Samo da javim da je već sat vremena server down. Let's go again...
 
Ili što mi kaže drugar, pa što ne igraš Offline kao i ja, mene to ne dotiče. 😄
 
i onda se smoris kad bi igrao sa nekim a ne mozes...

da su dozvolili multiplayer preko interneta nezavisno od battle neta nista se od ovoga ne bi desilo, ja se nadam da su shvatili to. takodje se nadam da ce ta greska da ih kosta solidno, taman toliko da razmotre da vrate tu mogucnost.
 
U poredjenju sa D2LoD, offlilne je poboljsan dosta. Fakticki moze sve da se uradi sto i online, sem igranja u grupi, tako da me ne doticu puno serveri.
Bnet sorceress je zavrsila hell i farma, tako da mi offline ne smeta mnogo.

Mada, kao sto je receno, igra je placena i trebalo bi ocekivati da se za te pare nesto dobije...
 
Na PS5 ne može ni offline. Ne prolazi "connecting to battle.net" prozor.
 
Stani u red 🙂
 
Nazad
Vrh Dno