Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Ne mogu da verujem da niko neće da izdvoji pola sata za leveling? Jel igra neko upšte D2 na PS?
Inače pao mi je danas fin Mageplate. Takodje počele i malo "jače" rune da ispadaju. 2 Mal, 2 Pul, Vex, Lem i Lam
IMG_20211122_093753.jpg
 
Poslednja izmena:
Javi ako ugrabiš malo vremena
 
da znas da ako te vozi heroj mnogo veceg lvl-a od tebe neces uopste dobijati exp. on moze samo da ti predje kvestove, a ti sam da lvlujes posle u zoni koja ti se cini najlaksa. obicno su to krave
 
uzeo sam infinity :) za tacno dva meseca nakon launcha :) dve godine nije nego :p

prava stvar, vise se ne jurim sa imunostima, lomi skoro svakog immune moba, a sta ne slomi batica zabada 1-4k sa onom njegovom cackalicom... veselje, prosetao sam se kroz chaos sanctuary i kroz wsk, ne teleport, bas sam setao i cistio da vidim kako ide. posto imam energy shield na max u principu je jako tanky. dmg je malo losiji ali obavlja posao, padaju
 
koliko bi tebi trebalo da stignes na posao bez auta? pa jel radis to? :)

bez d2 jsp bi mi zapravo bilo brze, jer to znaci da bih onda imao players 8 komandu :D pljustale bi ber rune iz chestova kao kokice :D ali tad bih mogao i sam da ubacim item koji hocu bez igranja. tako da svejedno.

cinjenica je da vestacki pokusavaju da produze zivot igri time sto je cine teskom do tacke koja vredja inteligenciju: pakujem potion po potion u belt gde imam 4 tastera za potione, igram potion simulator, ili ne daju ti players 8 komandu jer bi onda svi nasli svasta nesto kul mnogo brze, i tako neke gluposti... ali kad jednom sklopis sve sto ti treba, onda moze da se igra.
 
Veći /players zapravo smanjuje šansu za rune jer povećava šansu da pada sve drugo...
Bar je tako kod Grofice u Toweru...uvek farmuj rune kod nje na /players 1.
 
ne baca ona vise od ist(ja mislim), mozda da baci sve do Lo, ali ne kao njen specijalni drop. high rune ja dobijam kod krava, i random ovako u high lvl zonama. veci players count povecava sansu za high lvl runu u super chestovima.
 
Onda farmuj Kurast, Travincal i CS, to su glavni spotovi za rune...
 
kroz chaos sanctuary sad prolazim kao kroz act 1 normal :D
 
dobar je infinity :) lepo , ako mi ispadne još jedan BER pre bih napravio infinity nego enigmu.

Krenuo sam sa amzonkom lagano, videću kada stignem do hella da li ću da bežim od lightning imunih naročito na ACt3
ili ću da nosim i luk na cold, ali onda ništa TP.

Inače sa hamerdinom dominiram chaos i ball runs još od lvl 75 ali sa ok itemima, nafarmala sork:) .


krstashjpg.jpg
 
11k hammer dmg, to je blesavo :D toliko sam ja imao sa svojim starim hammerdinom, pre 15 godina :D ovaj sad je imao 7k pre nego sto sam mu rasprodao vitalne delove da kupim ovaj infinity, sad je go ko pistolj :D ahahahhahaha
 
Ja skupio 3x3 ključa ali se ne usudjujem još da pokušam ubere. Fali mi shako na glavi i neki od "must have" runeworlda za chest. Da li je moguće na neki način povećati bone spear dmg osim +skill na opremi? Na charmove tipa +100 poison dmg ne reaguje.
 
Ovo mi je palo juče. Čini mi se da je korisnija od White wand jer mogu da kombinujem summon + bone. Kosturi naravno ne traju dugo jer su mi bone skilovi na max ali zaštite me taman dovoljno dok bone spear + corpse explosion ne odrade svoje.
IMG_20211125_154943.jpg
 
Da li bi neko trejdovao Harlequin crest ako ima viška?
 
beniju palo bar 8, meni jedan, ali dzaba kad si na ps :/
 
Ne postoji način?
 
11k hammer dmg, to je blesavo :D toliko sam ja imao sa svojim starim hammerdinom, pre 15 godina :D ovaj sad je imao 7k pre nego sto sam mu rasprodao vitalne delove da kupim ovaj infinity, sad je go ko pistolj :D ahahahhahaha
I, šta si sve zapravo dao u zamenu za Infnity?
 
Ne postoji način?
jedino sto mi pada na pamet je da instaliras na kompu, preneses progres sa ps, istrejdujes sta hoces (ili pokupis iteme samo) i vratis se na ps. ali je komplikovano i.... zasto bi se onda vracao na ps?

I, šta si sve zapravo dao u zamenu za Infnity?
kombinovana vrednost koju sam ja dao je za oko 2 Lo Rune. Nisam stvarno dao rune, nego sam trejdovao na forumu. Prodao sam spirit shield sa paladina, i od prethodnih itema sto sam skupio, i eto... Zapravo ta prica oko ovog infinitija je bezveze iskreno. Long story short - scamovao sam scamera. Kako? Lepo, obavio kupovinu najnormalnije moguce. Ja njemu lovu, on meni item. Medjutim ocigledno je da se on zeznuo, hteo je da me namami niskom cenom i opeljesi, ali je slucajno kliknuo accept u trade i dade mi infinity. Posle mi je trazio da mu vratim, nudeci duplo vise (koliko zapravo vredi), ali sam u medjuvremenu provalio da su se zalili ljudi kako ih je opljackao i banovan mu je nalog tamo na forumu, pa nisam hteo da se igram i zadrzao sam item. Nije ni malo los inace, Eth Tresher baza, 315 ED roll. Takvi definitivno idu za duplo vise. Pukom nepaznjom scamera sam dobio item... Stvarno svasta...
 
Poslednja izmena:
Dobar defence ali 220 strenght. Ni merc lvl 89 ne može da ga ponese.
IMG_20211126_193318.jpg
 
Pade konačno
IMG_20211130_211509.jpg
 
odlican :D takodje je dobra fora sa asasinkom, kad stavi runu u slem i promasi tp :D
 
Amazonka je VRH, bacim jedan Lightning Fury i pada ceo ekran mobova :cool:
Nema mnogo %mf ali je zabavna za igru, stigao sam do 85lvl..
Što je najjače od opreme ništa posebno spirit štit, šejko ;) i peace oklop , jedino što sam već imao za Amazon je razortail belt i titans revenge javelin,
ali fora je što dominira i sa običnim plavim Javellinom sa +1 na skill 20AS.
Šteta što ranije nikada nisam igrao amazonku.
 
Poslednja izmena:
Ja levelujem paladina od nule mada nisam nešto oduševljen hamerdinom.
 
Nazad
Vrh Dno