Šta je novo?

Diablo II Resurrected

proguglaj na kom lvl-u ce da ti da taj wand. mada kapiram da to nije problem. a sto si odustao od summonera?
 
Guglah ali ne nalazim ništa konkretno. Čitah da je poison nova brža za farmanje. I jeste samo je zavisnija od opreme u odnosu na Summoner. Lvl 87 sam trenutno.
 
Da ne bude zabune pošto sam već 80 puta od jutros posetio Drognana tražim 2 socket bone wand koji već ima +3 to poison and bone skills? Kada napravim White imaću izmedju ostalog +6 to poison and bone skills?
Da, kod drognana trazis beli wand sa +3 na bone spear najidealnije, ako ne nalazis sa soketima, mozes ti da ga soketujes ako imas neistrosenog larzuka, uvek ce ti dati 2 socketa.

edit: dace ti na bilo kom levelu posle 12-13, tako da tih problema nemas

Ovako nesto je odlicno na primer
1636028725254.jpeg
 
Nismo se razumeli. Ja sada koristim poison build. Poison nova mi je primarni skil. Bone spear ne koristim uopšte. Ja sve vreme tražim +3 na poison and bone skill ali takva palica očigledno ne postoji.
 
ja bi reko da si se gimpovao. kad ti naidje poison res mob mozes samo da kukas.
 
Mhm. Nisam siguran da li drognan baca +3 na poison nova na belim stapovima, dugo nisam igrao nekra. Moguce da za to moras da se nadas dropu, najbolje na kravama
 
i to sto kazes... sumnjam da je neko od bitnijih poison immune.
 
Gubio si vreme, za runewords možeš da koristiš samo non-magic (bele/sive) iteme a oni ne mogu da imaju +3 na skill tree. Dakle, juri +3 Poison Nova i ako potrefiš još nešto korisno uz to, poput Lower Resist, Decrepify, Revive, Bone Armor...

Lower Resist smanjuje poison res, može da "slomi" neke imune, plus oprema sa -% poison res...
 
Gubio si vreme, za runewords možeš da koristiš samo non-magic (bele/sive) iteme a oni ne mogu da imaju +3 na skill tree. Dakle, juri +3 Poison Nova i ako potrefiš još nešto korisno uz to, poput Lower Resist, Decrepify, Revive, Bone Armor...

Lower Resist smanjuje poison res, može da "slomi" neke imune, plus oprema sa -% poison res...
Kako mislis da grey/white ne moze da ima implicit +3 na skill?
Pa eno gore sam bacio ss grey wanda koji ima +3 na bone spear i spirit
 
Može na specifični skill, ne na ceo skill tree. Dakle, može +3 Bone Spear, ne može +3 Poison & Bone...
 
ah to da, ja sam mu i napisao gore da trazi +3 na poison nova, nadam se da je to i trazio kod drognana :)
 
Da, ali je on tražio (uzalud) i +3 P'n'B povrh toga, heh. Ko zna koliko je upotrebljivih wandova pustio niz vodu u međuvremenu, heh...

Generalno, u vanilla D2 bih radije igrao Bone umesto Poison Necro, pogotovo kao prvi lik. Poison je lakši za igranje i efikasniji u modovima...

Ah da...obavezno max Corpse Explosion.
 
Ispao je i SOJ kod mefista,
realno 90% upotrebljivih itema ispalo je kod mefista. Nemam još ist u occy , dropala runa ali fali soket.
kod mf sork mi je ispalio i sve za hamer paladina i 4 sejka :LOL:, još par itema za smajtera i probaću ubere za torch.
još to i kreće sezona za d3 da mi lepo dropa sve za 3 dana 😁

sorrkmfjpg.jpg
 
Poslednja izmena:
kakav si ti car, svaka cast :D ja sam uzeo malo da lvlujem, moram da dodjem do 93 da gamblujem amulete....
 
Zna li neko koja je fora sa MF, prvih dana kada sam igrao sa 400+ mf, zeleni i unique su ispadali kao bombone cak i do 4 komada od istog bossa, zadnjih par dana na bossovima samo plavi ispadaju..
 
Poslednja izmena:
server brljavi :D zbunio si ga sa toliko mf-a :p

ja nocas za dva sata sa lvl 91.5 na lvl 92. not bad
 
Da li vam radi online na PS? Error creating game konstantno.
 
ju sto sam se smorio sa paladinom :D maxa mi nabija komplekse, one shotuje sve u igri :D
 
paladin je malo smor bez enigme,
meni ispala juče BER runa , samo još Jah i ima da poleti. :cool:
 
ohohohohohoho cestitam!

da, bas zbog teleporta hocu malo sorc. dok ne sacekam enigmu.

zapravo ne znam sta bih radije enigmu ili infinity. gledam nesto ovaj build za lightning sorc, bas bih voleo da probam. zatp hocu da je izlevelujem da bude dovoljno veliki level za build.

znam da je random, ali gde ti je ispala?
 
BER je ispala u chaos sanctuary kod Dabla od nekog moba totalno random.
 
bas mi je drago! cestitam!! evo je prva high runa na forumu. koliko smo cekali? dve godine :D
 
bas mi je drago! cestitam!! evo je prva high runa na forumu. koliko smo cekali? dve godine :D
Nadam se da neću na JAH da čekam 2 godine :LOL:

a pazi ovo napravio smajtera i skupio dva seta ključeva i na prvom ubijem Duriela i pukne veza, a otvorio sve portale.
i sa preostalim setom ključeva ubijem ubere , jedino me Lilith namučila, zabo sam par puta, velika gužva .
I uspem da uzmem jedan jedini torč i vidi koji je hehehe

smajtertorch.jpg
 
wow! bas najtrazeniji! svaka cast! 19 all res, vrh roll!

inace, nema veze sto ti je pukla veza, udji ponovo u taj isti game, i sve te ceka gde si stao da nastavis. znaci radi smajter! vrh! koliko kosta gear da ga opremis da moze da ubije ubere?

cestitam, bas si napravio progres!
 
de znam user i pw nisam sam pravio ali sledeći put ću morati da ne rizikujem.

A cena ništa preterano, kao oružije koristio sam Black mace to je thul io nef, verdungo pojas , g face helm i sheald ZAK mi je ispalo.
armor je bio treachery u vatri i kada prokuje Smoke.
jedino sam trejdovao za draculs gloves, gore riders, raven frost a to je smešno golda.
metalgrid amu 27r sam uzeo samo zbog reza za smešnih 40fg. recimo sa max 35r je 300fg, a ja sam za sve što nisam imao dao nešto ispod 300fg
i ostalo mi još dosta fg od onog SOJa što sam prodao.


ti imaš maru amu ni ne treba ti metalgrid.
jedino mora tgod belt ili wisp ring za lightning absorb to je samo za mefista.
Jedino mi Lilith bila za****na.
 
ma ja sam poceo da pravim sam svoje igre sa pw i kad igram ovako normalno, kamo li kad bi radio ubere, tad bi zapisivao na papir :D

zapravo vecinu toga sto si nabrojao imam, dosta mi je ispalo, taj thundergods vigor sam vendorovao, kakav ludak. jedino mi herald of zakarum fali i draculs gloves. i da nabijem neki lvl (92 trenutno)
 
Nazad
Vrh Dno