Šta je novo?

Decred [DCR] (BLAKE-256)

koje drivere za 5970? 15.7.1? kad disablujem drugo jezgro kopa sve normalno, kad enablujem drugo jezgro kopa isto (vidim po zauzecu grafike) ali u mineru samo stoji crni prozor ne izbacuje mi slova u mineru
 
probaj nesto sa nekim drugim minerom , vanilu na primer ili xpm sa najnovijim minerom, da li ti uredno prijavljuje jezgra u gpu z , msi afterburner ?

ma udri cgminer i probaj LTC ako tu prodje sve prolazi. sto je sigurno sigurno je
 
Poslednja izmena:
aj sad cu da probam, sad instaliram 12.4 driver da probam
gpu-z vidi normalno oba jezgra, i pokaziuje kad se opterete u furmarku

da nema neke veze sto imam single core krljomak amd le1200, mada sa 270x radi normalno
 
Poslednja izmena:
sad ce neshic da je okachi na oglas kao muzejski primerak za, npr, simbolichnih ~200e :D
 
ma to je maaalo, 300e jer kopa ltc ko iz pi*ke :D

ltc lepo kopa preko guiminera, furmark ne pokrece drugo jezgro, dcr isto, hebem li ga sta joj je, mozda joj treba matoriji windows, neka odmara, stoji mi rig 2 dana off hebem se sa njom
 
ne nego ti je crkla grafa i ne pravi se pametan, a kako stvari stoje uskoro ce i to drugo jezgro da se predstavi bogu, bolje joj smanji clock na 700/700 kopa skoro pa isto
 
A cudo da kopa ltc kad probam? Da nije dobrro jezgro valjda ni ltc ne bi radio, ma smanjeni su klokovi 700/645 ili 700/550 ne secam se koje sam stavio, karta ima 61'C
takva je bila odma kad sam je uzeo
 
ubili su je max coinom, spusti oba napona momentalno sa RBE neka radi 580 gpu na 0.95v ili na 550 na 0.888V memoriju minimum i tako se nece grejati preko 60 pa dok ne crkne i ovo drugo jezgro i onda vidi sta ces sa njom
 
Kontaktirao sam ovog sto sam kupio od njega, da vidim sta ce da mi kaze,, a hteo sam da kupim 10 komada pa da kopam dcr
 
GTX750ti = 450MH/S
GTX960= 830MH/S
Cuda 64 miner ako neko zna jos neku komandu da dodam u bat nek napise.
Vidicemo kako daje ovo je testa radi.

Svaki savjet u vezi Bat -a dobro dosao.
 
isprobao novi sgminer za DCR na 5850 kartici

miner : 530 mhs , suprnova pool pokaze otprilike isto

u odnosu na predhoni cgminer , cini mi se malo nize temperature , ali nisam 100% siguran

ali je zato gpu zauzece neverovatni 36-39% na trojezgarni am3 ...

1 DCR/dan zahteva oko 760 mhs snage
 
Poslednja izmena:
Daj link ja ne vidim gde je link za novi miner, osposobio sam ovu 5970, problem je bio u pogresnom mineru i drljavom procesoru :D
 
Poslednja izmena:
imas na cryptominig blog .. poslednja, najsvezija vest ne mozes pogresiti

da dodam isprobao sam na suprnovi , jer nije hteo da radi na coimine...
 
Poslednja izmena:
7850, gpu na 1000mhz sgminer 635 mhs ; cgminer 610 mhz

za 5850 (725/1000) nije moglo da se uporedi zato sto jecgminer duplirao hash (1050 mhs) ..

sgminer u toku rada nije pokazivao prekide u radu na suprnovi , ko sto je cgminer ima obicaj ,sto po meni povecava broj sharova i samim tim veca koicina novcica
 
Uopste nije lose cak sta vise super isplativost ako se zadrzi na ovom nivou.
 
ETH ne možeš kopati sa 5xxx kartama ;)....nego, ja ne mogu da pokrenem sgminer, samo blicne i ništa...cgminer radi normalno...u čemu bi mogo biti problem?

edit:
sgminer.exe -k decred -o http://dcr.suprnova.cc:9111 -u user.1 -p 1 -I 25
 
Poslednja izmena:
Naravno da ugrubo onako jedna R9 280X na ethu iskopa oko 5$ na dcr, recimo 3$ ne znam s ovim novim minerom nek je max 3.5$ dnevno to je i dalje znatno manje od eth-a

Kad bi mi sad neko rekao kopaces 3.5$ dnevno po kartici bar 3 mjeseca odma bi ga castio :d da se razumijemo eth je extra isplativost, ali ovo je alternativa.
 
ETH ne možeš kopati sa 5xxx kartama ;)....nego, ja ne mogu da pokrenem sgminer, samo blicne i ništa...cgminer radi normalno...u čemu bi mogo biti problem?

edit:
sgminer.exe -k decred -o http://dcr.suprnova.cc:9111 -u user.1 -p 1 -I 25

ubaci amd ocl U sgminer direktorijum onaj od 40mb i onaj manji zaboravih mu ime ... drugo nista ne pada na pamet trenutno
 
Poslednja izmena:
ETH ne možeš kopati sa 5xxx kartama ;)....nego, ja ne mogu da pokrenem sgminer, samo blicne i ništa...cgminer radi normalno...u čemu bi mogo biti problem?

edit:
sgminer.exe -k decred -o http://dcr.suprnova.cc:9111 -u user.1 -p 1 -I 25
Dodaj pause na kraju bat fajla... Ili prvo pokreni cmd pa iz njega startuj bat da bi video koju grešku javlja
 
ako koristis miner za x64 probaj onaj drugi x86, probaj da ga startujes nekoliko puta
 
Probao oba i isti simptomi...
2016-03-23_131116.png
sad kad vratim film malo u nazad isti problem mi sa javljao sa sgminer-om i za x11 algo....izgleda da imam neke neraščišćene račune sa sgminer-om :D
 
A kad samo spucaš tu komandu iz bata u cmd, bez pauze?
 
A kad samo spucaš tu komandu iz bata u cmd, bez pauze?

Samo blicne i ništa se ne dešava....
@macman
ubacio u miner amdocl i amdocl64 ali isto...

Nije mi jasno da ako kod ostalih sgminer radi normalno (bez ikakvih dodataka) zašto neće kod mene (da podsetim CGminer radi perfektno)

edit:
jedini sgminer sa kojim nisam imao nikakvih problema je onaj za neoscrypt...

EDIT2:

:lupko:
u .bat dodao komandu --gpu-platform 1..... i proradilo......u biosu podešeno i isključena interna grafika ali izgleda da SGminer-u to nije bitno dok CGminer fercera bez ove komande...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno