Šta je novo?

Decred [DCR] (BLAKE-256)

Ja vidim da sa svojim rigom bi pravio jos 100njak dolara mjesecno u dualu. Graficke se bas siluju da se teko izrazim, temp ide oko 80 potrosnja 30-40% vise.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ja vidim da sa svojim rigom bi pravio jos 100njak dolara mjesecno u dualu. Graficke se bas siluju da se teko izrazim, temp ide oko 80 potrosnja 30-40% vise.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Koje su to kartice koje se zimi greju na 80c?

kod mene su na 45c uz 35% vent.
 
570 pulse. Jos su andervoltovane na 950. Meni je u stanu generalno jako toplo- 25 stepeni. U dualu se griju jako i vec na 40% nabijaju tu temperaturu. Zato sam se i vratio na solo.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
To sto neko nema uslova ne znaci da se ne isplati. 120$ na 550 kolko zaradjujes u singlu je 20% vise, uz isto toliko vecu potrosnju struje.
Ja kopam dual ali ne na svim masinama, na nekima jednostavno nemam napajanje za dual a od jurnjave ne stizem da zamenim napajanja.
@vlado
Probaj taj pulse na 0.88 trebalo bi da radi, moje Asuske sve rade na toliko.
 
Poslednja izmena:
Hvala na savjetu brate. Probacu da ih spustim jos dole.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Guraju stsbilno na 0.88 kao sto si rekao. 80w potrosnja. Hvala na tipu jos jednom


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Za sve koji se zanimaju cijena je skocila, ovih karti, sa 240 na 310€. Nevjerovstno


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poceo da ga kopam na Suprnova..
kopam jedno 3h ali i dalje nemam nista u confirmed. jel to normalno ili sam nesto lose podesio?
d249f1837271eb53a12a800c56adb640.jpg


Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
^ normalno je, dosta zeza suprnova sa statistikom da znas.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
^ normalno je, dosta zeza suprnova sa statistikom da znas.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
do sad sam tu kopao lbc, i bilo je ok.. msm barem je slalo u confirmed..

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

evo imam confirmed sada, sve je ok :) prvi put menjam ono sto kopam, pa sam se cimao dal sam namestio dobro
 
Poslednja izmena:
Sve i jedan share mi je odbijen pri dual kopanju eth + dcr na suprnovi. Zna li neko objasnjenje. Nije overklok sve sam probao pa i na podrazumjevanim vr da kopam. Moze li biti da bios strepovi ne pasu decredu

Edit: samo dcr šerovi; eth radi najnormalnije

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ako ti je matora verzija claymora skini noviju.
 
Hvala Vojo na javljanju. 10.5 sam skinuo bas iz tog razloga. Sve probah. Nesto je ili do hardvera ili softverski ne pase. Ima li jos neki bazen osim suprnove da bi preporucio?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
probaj coinmine.pl
drugar tu kopa mesecima

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
+1 za coinmine, mislim da ja imam 10.2 clay, ta kombinacija radi bez problema
 
Hvala momci na azurnoj pomoci.

Update: ovo se zove forum i ovako nesto nema nigde; problem resen za dva minuta; suprnova je pravila problem, coinmine.pl radi perfektno.

Hvala Voji i Nikoli jos jednom.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristis pogresan server na supernovi. Probaj neki drugi, znam da je i meni tako bilo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dobijam poneki rejected share na suprnova pool.
Miiner je verzija 11.
Imate li slicnih problema?
 
decred coin je odlucio da se ponovo druzi sa nama , tj sa grafikama. Promenili mu algoritam sa blake256 na blake3 bez neke pompe. U principu nista se drugo nije promenilo. Memorijska zahtevnost je jednaka nuli , te ce mozda biti jedan od kandidata za dual mining.

zadnji srbminer poseduje podrsku
470 daju oko 2800mh/s - 930mhz 58-65W
570 3300mh/s -1060 mh/s 80-85W (470 - 75W)
560ce u (xfx , asus kod mene) u zavisnosti od takta daju sledece rezultate
xfx
1060 mhz - 1680mh/s 35W
1128 mhz - 1780mh/s 45w
asus
1098mh/s - 1730mh/s 45w

koliko je to profitabilno , nemam pojma ni okvirno. whatomine jos nije azurirao promenu. Kao i pre za 1 dcr treba vraski puno vremena i snage :). Za razliku od tog vremena gde je 1 dcr bio oko 1000$, sada 15$.
ako me secanje sluzi prosle godine u ovo vreme 1 dcr vredeo oko 80$+/-.
 
Nazad
Vrh Dno