Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Hahaha, znam kako ti je. Znam i ja da ce pasti jos i da ce rasti sigurno ali nema sanse da provalim gde je dno tako da se i ne zezam s tim.
 
Racun ce biti od 40-50% nizi ako se kopa x11, to je vec provereno.
Cena DRK-a se mota oko 0,014 izgleda mi kao da ce ici do 0,01 pa da ce tek nakon toga rasti. Opet ne smem da se usudim da ga prodam sad, pa da ga kupim ponovo na 0,01....

Zar ga nisi prodao po 200 ? Sad je rizicno. I i ja imam osecaj da ce jos da pada, tako da ga jos nisam kupovao
 
Sa cim da ga kupim ponovo :D? To sto sam zamenio sam i unovcio. A sto se tice cene ja mislim da ce ici do 0,025 u narednih mesec dana, a posle ko zna sta ce biti... Treba jos da se iskristalise situacija sa LTC-om i dalje ljudi kopaju na 10k diff-u.... Generalno DRK-u treba jaci marketing, mogla bi cena jos dosta gore. Imaju odlicne developere koji se iskreno trude oko coina, ogromnu zajednicu, ali im je zato marketing 0. Dakle DRK ima jos itekako prostora da raste samo treba naci i zaposliti strucnjake u marketing sektoru.
 
Sa cim da ga kupim ponovo :D? To sto sam zamenio sam i unovcio. A sto se tice cene ja mislim da ce ici do 0,025 u narednih mesec dana, a posle ko zna sta ce biti... Treba jos da se iskristalise situacija sa LTC-om i dalje ljudi kopaju na 10k diff-u.... Generalno DRK-u treba jaci marketing, mogla bi cena jos dosta gore. Imaju odlicne developere koji se iskreno trude oko coina, ogromnu zajednicu, ali im je zato marketing 0. Dakle DRK ima jos itekako prostora da raste samo treba naci i zaposliti strucnjake u marketing sektoru.

Rekoh ti , ne povlaci pare sa berze :) Ali nema veze , cekaj sledeci skok. Doge je tu bio najnapredniji, imao je odlican marketing i developere i propao je :) Posle njegovog ponora nisam vise siguran da bilo koji drugi altcoin ima sigurnu buducnost....a verovao sam u Doge i pukao dorbre pare tamo, cekajuci povratak cene...:) Hocu da kazem da nista nije sigurno, drk mozda skoci a mozda i ne.
 
Ma naravno da cu da povucem pare sa berze, necu ko Saj da skupljam coine za unucice,jednom se zivi :D. Jasno mi je da ovde nema nikakvih garancija i da sutra mogu da izgubim sve. Vodim se onom ko reskira profitira, mada ce ovde malo ko profitirati, jer svi cekamo To the moon cene, kojih je bilo samo sa BTC-om, tesko da ce bilo koji drugi coin doziveti razvoj kao BTC...
 
Poslednja izmena:
treba svi da budemo promoteri cele ove price DRk je dobar za ovo BTC za ono.
da ulazi kapital i da se siri prica o prednostima ovog sistema.
samo tako mozemo ocekivati bolje vreme.
 
Još da ga odenemo kao one promoterke što viđamo po tržnim centrima sa sve kačketom na kom piše DRK! Ko zna šta bi ljudi pomislili... :D
 
Ma kakvi posaljemo ga ovako :D Tesko ce ga biti prepoznati, tako da prezentuje anonimnost coina:D.
 

Prilozi

  • saj promocije.jpg
    saj promocije.jpg
    79.7 KB · Pregleda: 175
Poslednja izmena:
Može, ali bi probio anonimnost sa druge strane, sutra bi u Dnevniku 2 bio! :D
Sad će da nas ne vole. I omnik i on.

Sorry, nećemo više, ot'šli smo u OT.
 
ja licno valjam neku robu,dzirlo k.... palce i za sve rado prihvatam btc ltc kerove macke zmije majmune sve sto moze da se pretopi u dinar na kraju
sto nebi uzimo mesto para nesto sto je = likvidno bolje i to nego da dobijem drugu robu sa kojom se patim da prodam
 
Hahaha Al su ljudi humoristicni danas, nasmejao sam se slatko :d

Cacanine, samo da mi stigne racun i kacim odmah kolika je razlika u kilovatima i dinarima. Ne znam sto ne stize jos.
 
Drk je polako padao , sada ce nadam se polako i da raste. Ja sam sinoc usao u igru na 146 :)
 
LAST PRICE
0.01727800

necu nista da pricam jel kad god nesta kazem uvek se desi suprotno i sve ode u k ...
 
matori jel mi verujes da sam kupio 55-56 DRK-ova prvi put za 0.35 BTC-a i posle sam pokusavao kao da shortujem kad je cena padala i da uvecm broj DRK-ova koje imam...

Sada imam 38 DRK-ova od pocetnih 55-56 pa ti vidi kakav sam strucnjak za berzu :p ...

Tacno je da mi se kolicina BTC-a uvecala skoro 100% tako da se ni malo ne zalim, samo govorim kakv sam ani-talenat za trgovinu i predvidjanje :p ...
 
matori jel mi verujes da sam kupio 55-56 DRK-ova prvi put za 0.35 BTC-a i posle sam pokusavao kao da shortujem kad je cena padala i da uvecm broj DRK-ova koje imam...

Sada imam 38 DRK-ova od pocetnih 55-56 pa ti vidi kakav sam strucnjak za berzu :p ...

Tacno je da mi se kolicina BTC-a uvecala skoro 100% tako da se ni malo ne zalim, samo govorim kakv sam ani-talenat za trgovinu i predvidjanje :p ...
Ja sam mislio da nam to i jeste cilj trgovine, da imamo što više jedine "stabilne" valute...;)
 
A sa lovom sve imamo sem ljubavi. :D
Elem, ja nešto kontam prateći DRK da mu je prva stabilna stanica tu negde na 0.015-8 na neko vreme.
 
Kopaci experti :-D da vas pitam nesto: ja sam tek danas probao ovu "hladnu" valutu, imam 2-3 problemcica, ali za sada samo da pitam koja je caka za dobijanje oko 3MH sa 280x? Bez problema sam pokrenuo kopanje sa sgminerom ali dobijam onih standardnih 1950-2000 na 1050/1250. Kada startujem onaj x13mod sto se zove, nece dalje od pocetnog ekrana. Sigurno ima neka caka koju nisam odradio samo sta?
 
:lupko: Sad vidim sta je....naravno znam da je dark x11 (x13 je nesto novije koliko znam), samo me zbunio jedan clan nenamerno (da ga ne imenujem :)) na drugom forumu gde sam pitao u vezi dark-a, stavio je link od x13 mod a ja nisam ni gledao/razmisljao. Znaci treba ovaj pretpostavljam? https://www.dropbox.com/s/sodbzky1e3p2d32/sgminer_x11x13mod_03_06_2014.zip

Idem da probam..
 
Nazad
Vrh Dno