Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Cemu sluze ti masternodovi ako vec nije bilo reko da pitam?
 
to SAJ zna ali mudro cuva znanje i nece da kaze :d
 
To je nesto mnogo ubavo i dobro za sam novcic i sigurnost istog. BTW, koliko vidim fork je zakazan za sredu 18-i jun. RC3 is coming!
 
Znam da za pravljenje master noda treba 1000 DRK-a, nakon toga tvoji coini ucestvuju u nekim mreznim transakcijama i ni kriv ni duzan dobijas odredjeni procenat. interesantna stvar, ne mozes izgubiti nista, samo mi fali nesto ispod 1000 DRK-a pa da budem nod master.... :D.
 
Hoce neko da se ucipi i pod kojim uslovima? Ja to inace ne volim da radim ali posto nemam dovoljno...
 
DA nisam jeo g**na i kopao onaj budjavi Qubit Coin imao bih za 2 noda sada... onako.. bez cimanja.
 
secam se da je za DOGE svojevremeno postojalo cak 5 tih nodova
jel ti znaci 5drk od mene?napravi konzorcijum SAJberu pa na ravne casti deli profit
 
DA nisam jeo g**na i kopao onaj budjavi Qubit Coin imao bih za 2 noda sada... onako.. bez cimanja.
krastavac, matori niko to nije mogao da zna. I neki clanovi ovde su hiljade i hiljade novcica prodavali budzasto. Malo posle toga ja otkrivam DRK kao sjajan potencijal ali opet malo kasno da bih to iskoristio na najbolji nacin. Da smo mogli svi da znamo te stvari bili bi svi milioneri.

secam se da je za DOGE svojevremeno postojalo cak 5 tih nodova
jel ti znaci 5drk od mene?napravi konzorcijum SAJberu pa na ravne casti deli profit

Ja sam nekako kontao da 10DRK-a bude minimum tj. 1%, zbog racunice. Pitanje je koliko sada mozemo i da skupimo.
Ja imam 200 na raspolaganju. Arrow, ako si raspolozen za ovu akciju javi ;)
 
Poslednja izmena:
Mislim da je to ipak bila necija velika prevara, odvuko je rudare i sad se smeje:mad:
 
Nisam ga kupio na 150 majke mi :D Ali kako su izmakli ordere na 150 cccc. Mozda ovo ide na starih dobrih 98
 
S kojim ciljem? Prevara ili ne rudari su ovo prihvatili. Ako neko sad ovo napusti taj je boodala, otvoreno to kazem. Ovakvu podrsku rudara nije lako dobiti ni s daleko vise novca ulozenog.
Ja mislim da je ovo vise ispalo spontano nego sto je bila necija namera. Pre su na max hteli da navuku ljude.
 
mozda se planira pad do 0.01 a onda sledi ono njihovo x5 pa stigne do 0.05 .... ko ce ga znati
 
attachment.php


Za sada im dobro ide :) Potraznja pada nonstop
 

Prilozi

  • ScreenShot302.jpg
    ScreenShot302.jpg
    111.4 KB · Pregleda: 399
Volume je opasno pao kao i na ostalim novcicima i ne cudi me da cena pada. Mozda sam ja naivcina ali ja verujem da ce se ovo vratiti gore. Mnogo me pitaju svakog dana sta kopam, sta preporucujem da se kopa... Ja i dalje ne odustajem od ovoga, videcemo sta ce se desiti.
 
Saj obavezno javi kako si prosao sa strujom na drk u odnosu na ltc
 
ako su mu karte na istom clocku kao i na scryptu MORA racuna da bude manji za 50%
 
Obavezno. Cekam racun da stigne, samo sto nije. Nisam siguran da bas mora da bude 50% manja potrosnja jer sam nasao sjajne klokove i napone za scrypt ali obzirom da su karte same u stanu i da ce sada bar 50% raditi u zelenoj tarifi racunam da ce racun biti 50% manji. Cim stigne izvuci cu vam prosek za scrypt u zadnjih 5-6 meseci i na kraju DRK sa sve brojem kilovata i cenom.

Mozda Macola i nije omasio sto je kupovao, krenu cena na gore sasvim neocekivano. Mada uvek oko 1am krece na gore, ne znam u cemu je fora ali mozes sat da navijas po njima. To sam primetio odavno.
 
Racun ce biti od 40-50% nizi ako se kopa x11, to je vec provereno.
Cena DRK-a se mota oko 0,014 izgleda mi kao da ce ici do 0,01 pa da ce tek nakon toga rasti. Opet ne smem da se usudim da ga prodam sad, pa da ga kupim ponovo na 0,01....
 
Vrh Dno