Šta je novo?

Counter- Strike 2

zbog cega gubim 1% low fps..kad udjem u igru oko 50, tokom igre poraste na 100 i onda se izgubi na 8 il 9..
 
isto, i bez i sa E..
 
Ovako je kod mene na konfi iz potpisa, 1440p
CX_2024-01-15_01-59-39_Counter-Strike 2_.png

Podesavanja
Screenshot 2024-01-15 015823.jpg
 
imas jacu gpu od 4060..vidjet cu na drugom pc gdje mi je 4080 kako se ponasa 1%..
 
Na racunaru imam gtx 1660 super oc,monitor 75hz,sve radi ok.
Na drugom imam rx580 oc,165hz,medjutim ima i amd free sync koji sad ukljucim counter koci,izbacuje iz igrice.
Ima li neki fazon da to radi zajedno?
 
Iskljuci free sync.
 
Radi, do tebe je nešto.
 
Na racunaru imam gtx 1660 super oc,monitor 75hz,sve radi ok.
Na drugom imam rx580 oc,165hz,medjutim ima i amd free sync koji sad ukljucim counter koci,izbacuje iz igrice.
Ima li neki fazon da to radi zajedno?
Probaj deinstaliraj igru obrisi je komplet celu pa ponovo instaliraj i namesti podesavanja. Free sync namestas u AMD softweru.
 
Znam to.Ukljucio sam freesync ali sam za CS2 stavio Game profil,za sad deluje ok.
 
Opet.
 

Prilozi

  • IMG_20240118_223410.jpg
    IMG_20240118_223410.jpg
    467.1 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20240118_223359.jpg
    IMG_20240118_223359.jpg
    494.7 KB · Pregleda: 29
  • IMG_20240118_223341.jpg
    IMG_20240118_223341.jpg
    401.6 KB · Pregleda: 36
Promeni kabel i probaj ponovo
 
Probao opet,blokirao nakon 10min,amd panel sad ne izbacuje nikakvu gresku.
Probacu i sa nvidia,da vidim.
 
Ona voda u Anubisu zna da bude bas zahtevna, kad recimo zagines u vodi, pa kameru prebaci "nisko" iznad i prska voda, tu pada fps bas dosta. Isto i kada gledas dole i onda opalis pun rafal u vodu isto skida fps poprilicno. Kod normalnog igranja je OK. Zanimljivo, mada voda zaista dobro izgleda. Bice da su ti particle efekti malo zahtevniji.
 
Uglavnom se igra Dust 2.
Drajveri su reinstalirani,svez sistem,proban hdmi,nisam nasao dp,radi amd sync takodje cini mi se na 144hz.
Opet blokira,doduse ne izbacuje gresku u amd panelu.
Probana nvidia,radi bez greske s adaptive sync.
Sto se graficke tice,sve radi ok,sem amd sync,mada u CS2 hoce da blokira i bez njega,evo slike biosa
 

Prilozi

  • s3.gif
    s3.gif
    31.2 KB · Pregleda: 26
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    254.7 KB · Pregleda: 31
Blokira i bez amd freesync,da li je moguce da je zbog manjka rama,tj 8gb?
 
Blokira i bez amd freesync,da li je moguce da je zbog manjka rama,tj 8gb?
Ja brate imam rx590 i CS mi radi na nekim takoreci low/med podesavanjima u 2k cisto ubijanje vremena a i igra je izbagovano smece tesko, sto se tice graficke digo sam ruke od toga da sa njom vise bilo sta radim sto se tice gejminga, i moja i tvoja su stara price i to je gubljenje vremena i na fhd prici a tek qhd da ne govorim. Sa njom vise nista novo ne mozes da pokrenes bez obzira sto ima 8GB stare DDR5 memorije.
Sad je neko vreme ni tamo ni vamo sto se tice kompova bolje se strpeti malo, ako si u mogucnosti skupi neku kintu pa nesto na rate pa uzmes nesto malo novije.
 
Jel ima neka ekipa za competitive? Neverovatno šta je čitera u igri
 
malo je to ram 8..ako mozes povecati na 16gb..
 
Znam,videcu da resim to,za sada ubacen windows 10 umesto 11 i bolje radi.
 
Sad upalio posle ne znam koliko vremena, i secka mi maksimalno, odnosno zabode igra na delic sekunde svako malo? Update-ovao AMD drajvere danas, restartovao komp. Nisam ispratio jel ovo neki common problem, sta bi mogao da preduzmem?
 
Proveri po netu, koje drajvere preporučuju kao najbolje za CS2 (a da su istovremeno najstabilniji generalno, posebno ako se koristi OC profil). Ja koristim 23.8.2, novije nisam probao, a zabadanja kao što si opisao sam imao sa nekim starijim drajverima ali ne uvek.
Meni je CS2 u početku radio baš loše, pa su više puta ažurirali igru i došao sam do nekih 100-110fps u proseku na high podešavanjima (1080p, 4xMSAA). Onda su (pre možda mesec dana) pustili neki veći apdejt, koji je sigurno 10-15% degradirao performanse (isti drajveri i podešavanja).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno