Šta je novo?

Counter- Strike 2

Danas sam sam kupio suraku grafiku rx570 4gb i reko da je probam i testiram kako ce ici na cs2 a ono fps pao negde u proseku za 200 🥹🫣 Otprilike se vrti od 150 do 200... Tacno se neko cak zalio i ovde da mu secka sa rx570 i naravno osetio sam i ja na istoj grafici od malog drop fpsa imas osecaj da ti je lag 200 tako neko seckanje... Moje misljenje sto se tice 4gb grafike za cs2 bolje zaboravite...
 
Moze i u pojedinim igrama metak ne izlazi iz glave vec iz puske. Sve zavisi od implementacije. Igraj neki FPS sim, nemoj arkade.
Moze, Arma 3 recimo to ima, a sa modovima je tek potpuno cudo.
Dok se u CS2 i dalje puca iz lakta...
 
^
Halo BIng, kako brat? Kupio grafu koja je majnovala da bi igrao cs2 u low podesavanjima? Kakav amater.
 
Lepo i tecno kao kod mene samo ovaj kao da igra protiv slepaca....
 
Kome se još igra CS:GO na community serverim, u Steam klijentu u CS2 properties možete odabrati "betu" naziva csgo_legacy.
 
Ima li ljudi na tim serverima? Arms Race radi?
 
 
Ima li razlike u igri na konfiguraciji koja gura 200 fps i 300 fps?
 
Itekako da ima, u csu se primecuje razlika u input lagu sve do 500 fps-a, sve preko je vec neprimetno.
 
Ima. Sa 200-300 fps si noob posto "osecas" input lag koji je inace jedina stvar koja te drzi od finala sampionata u Esportsu.
Sam skill nema nikakve veze. Competitive multiplayer nije postojao dok racunari nisu prevazisli barijeru od 500 fps.
 
Takođe nema smisla igrati na monitoru sa RR-om i response rate-om manjim/većim od 360Hz i 3ms. 540Hz i 2ms je već prihvatljivo. Ono, nerviraćeš se bez veze. ;)
 
Slazem se, treba upaliti i gsync, vsync, nepotreban je taj fps preko osvezavanja monitora, ljudsko oko samo toliko vidi.
 
ma samo brz i stabilan internet je bitan..i peekers advantage..
 
Da li postoji mogunost da se smanje graficki detalji van advanced strane? Trneutno to ne mogu da uradim posto se zamrzne igra kada odem na advanced video sekciju. Pretpostavljam da je to zbog one scene u levom delu ekrana.
 
Da li postoji mogunost da se smanje graficki detalji van advanced strane? Trneutno to ne mogu da uradim posto se zamrzne igra kada odem na advanced video sekciju. Pretpostavljam da je to zbog one scene u levom delu ekrana.
Mislim da ne moze, pre je moglo ali su tu patch, jedino mi pada na pamet da probas preko geforce experience nekako da promenis.
 
Mozda bi moglo sa console commands ili jos bolje Autoexec , ali treba naci te komande negde po netu.
 
 


Igrao malopre partiju, izrokao lika, okupao je zid iza sebe krvlju... rezultat = 0 DMG
Kazu "strucnjaci" blood splatter is "client side effect" i ne mora biti isto registrovan na serveru. I ja i on nizak ping 10-17, sve OK, ali ne vredi. Ako je client side, to znaci da se ne tripujem i da je aplikacija na mojoj strani uredno "videla" pogotke kao sto sam ih i ja video, ali eto kao server nije. Definitivno nije "what you see is what you get..." U ovom stanju u kome je sad igra je prakticno neupotrebljiva.

:ROFLMAO:
 
^ Kod mene je obrnuto. Lik mi uvali headshot prije nego što ja krenem da pucam i kad njega igrač iz mog tima ubije vidi se da imam assist. :ROFLMAO:
 
Sta imaju ovi sto jure 350fpsa u 2k...
A koji bi procesor bio idealan za 3060ti?
 
Evo posle skoro nepuna 4 meseca igra je i dalje izbagovana i nerealna samo tako ljudi pucaju na sve strane i pogadjaju sto je bolesno, trebace dosta vremena da se dovede iole u neku normalu kakav je bio GO. Koliki god da imas fps ne popravlja utisak
 
Poslednja izmena:
4 dana nisam igro, i ode rank u casual..sad sam private rank 2..🤣
 
Nazad
Vrh Dno