Šta je novo?

Colin McRae: DIRT

Pa nije bas neigriv na tastaturi, da ne preterujemo. Ja sam bez vecih problema presao celu igru.
Vidis da je covek noob za voznje (njegove reci :)).

Dobro, malo sam preterao, ali ne previše ,)
Što se relija tiče RBR je keva. Iskrvarim dok pređem jednu etapu u njemu, ali je satisfaction na maximumu ;)
By the way, greota je da se RBR igra na tastaturi, i sa najjeftinijim volanom se ugođaj poboljšava bar 200%.
 
Dobro, malo sam preterao, ali ne previše ,)
Što se relija tiče RBR je keva. Iskrvarim dok pređem jednu etapu u njemu, ali je satisfaction na maximumu ;)
By the way, greota je da se RBR igra na tastaturi, i sa najjeftinijim volanom se ugođaj poboljšava bar 200%.

krastavac malo mi je glupo da kupujem neki dznj volan. A meni je i ovako lepo :wave:.
Kapiram da bi mi lepo legao u Francuskoj, ali i ovako je dobar dozivljaj dok ga uz rucnu okrecem u ostrim krivinama.
 
strasno kolko se zezate sa igrom.
1. da bi gamepad radio (logitech rumble) morate da ga aktivirate pre pokretanja igre)
2. RBR je voznja limenke koka-kole sa 4 tocka. Fizika je upravo takva. I da, vozio sam ga na volanu i to dobrom.
3. D!RT je kao da ubrzano vozis neku reli arkadu.
 
Sad' mi nisi jasan, prvo kazes da nema HDR onda kazes da su ga ljudi iskljucivali!? :)

Pa nisu ga iskljucivali u opcijama igre, jer i nema gde da se iskljuci, vec su prchkali :D po nekim fajlovima igre, valjda, koliko se secam. Pregledaj temu ispocetka, bilo je price o tome.
 
Poslednja izmena:
strasno kolko se zezate sa igrom.
1. da bi gamepad radio (logitech rumble) morate da ga aktivirate pre pokretanja igre)
2. RBR je voznja limenke koka-kole sa 4 tocka. Fizika je upravo takva. I da, vozio sam ga na volanu i to dobrom.
3. D!RT je kao da ubrzano vozis neku reli arkadu.

Kako be da se aktivira gamepad?!?!
 
@PlayerPA:

pa rekoh, upalis gamepad pre nego sto pokrenes igru (ovo vazi za wireless rumble p.2), u igri mapiras kontrole pod "custom" sekcijom u kontrolama. Svaki put kad oces da igras igru prvo aktiviras gamepad. I pored ovoga se desava da udjes u trku i mozes samo tockove da okreces jednom pecurkom, a sve ostalo ne radi, onda izadjes iz igre pa ponovo udjes i tako dok ne proradi....
 
@PlayerPA:

pa rekoh, upalis gamepad pre nego sto pokrenes igru (ovo vazi za wireless rumble p.2), u igri mapiras kontrole pod "custom" sekcijom u kontrolama. Svaki put kad oces da igras igru prvo aktiviras gamepad. I pored ovoga se desava da udjes u trku i mozes samo tockove da okreces jednom pecurkom, a sve ostalo ne radi, onda izadjes iz igre pa ponovo udjes i tako dok ne proradi....

Bas taj gamepad i imam, ali nigde nisam nasao taster da ga "upalim" :S: Da li pod aktiviranjem mislis pritiskanje nekih od dugmica na gamepad-u pre startovanja igre?
Totalna je smaracina da nisu odradili po defaultu podrsku za gamepad. :mad:
 
Udjes u CONTROLS, tu imas KEYBOARD, stisnes strelicu na DESNO, pojavi se meni CUSTOMIZE, ides strelicom dole i na svaku kontrolu kliknes ENTER, kada to uradis pojavi ti se znak pitanja koji ti kaze da toj kontroli pripises neki drugi taster ili nesto - ti tada pritisnes taster na joypad-u... i to je to. :)
 
Udjes u CONTROLS, tu imas KEYBOARD, stisnes strelicu na DESNO, pojavi se meni CUSTOMIZE, ides strelicom dole i na svaku kontrolu kliknes ENTER, kada to uradis pojavi ti se znak pitanja koji ti kaze da toj kontroli pripises neki drugi taster ili nesto - ti tada pritisnes taster na joypad-u... i to je to. :)

Sve je to meni jasno i radilo mi je tako par meseci dok sad vise ne reaguje na skretanje preko analognih stikova na gamepadu. Pao je reinstall pa cu videti dal radi. Totalno mi je trulo da moram da drzim i tastaturu pored sebe da moram da potvrdjujem svaku trku (nisam uspeo to da mapiram na gamepad)
 
Bas taj gamepad i imam, ali nigde nisam nasao taster da ga "upalim" :S: Da li pod aktiviranjem mislis pritiskanje nekih od dugmica na gamepad-u pre startovanja igre?
Totalna je smaracina da nisu odradili po defaultu podrsku za gamepad. :mad:

upravo to, znaci stisnes neko dugme na gejpadu da se aktivira, zatim pokrens igru. Tako moras svaki put.
 
Poslednja izmena:
Jel uspeo neko da podesi "pecurke" na gamepad-u da ne budu toliko osetljive (pipnem ih malo u stranu, a volan se okrene za 180 stepeni - kao na tastaturi) Stvarno su ukenjali kontrole za sve pare
 
Jel uspeo neko da podesi "pecurke" na gamepad-u da ne budu toliko osetljive (pipnem ih malo u stranu, a volan se okrene za 180 stepeni - kao na tastaturi) Stvarno su ukenjali kontrole za sve pare

Nije resen taj problem sa gamepadom, osim ukoliko koristis x360 kontroler, koji radi savrseno ... Namerno ili slucajno, odlucite sami ...
 
Pozdrav Svima

Ne mogu da instaliram igru,

samo izbaci ovu poruku:

Please go to Control Panel to install and configure System Components!!!!!?
 
Poslednja izmena:
Imam jedan problemcic,ako bi neko mogao da mi pomogne.
CPU p4 2.4 C HT
Asus P4 c 800 Delux
AMD radeon 1950 pro
2gb Ram-a
Stavio sam najnovije drajvere.
Instalirao 1.2 patch na svezu instalaciju

Ali nikako ne mogu da startujem igru,nema nikakve greske,nista se ne desava,ne ucitava se...

Koristio sam istu instalaciju na
Maximus extreme
HD 3870
E 8500 CPU i sve radi okej

Ne mogu da skontam sta Zaj.!?
 
Da bi Dirt i Grid radili na tom Atiju, moras staviti stariji drajver.Valjda je do toga.
x) Graphical corruption on ATI’s Radeon X1xxx cards:

You may experience graphical problems if using a Radeon X1300 through to X1950 graphics card with Catalyst 8.3/8.4 drivers. This is down to a problem with this specific version of the drivers, and can be fixed by switching to a different driver version. At the time of writing, the problem must be fixed by rolling back to an older driver version. To do this, first uninstall the Catalyst 8.3/8.4 drivers via the control panel (Add/Remove Programs in XP, or Programs and Features in Vista), then browse to the following website: ati.amd.com/drivers. Choose your operating system and graphics card from the lists, and click GO. If the subtitle of the page is “ATI Catalyst™ 8.3/8.4 Display Driver…”, scroll to the bottom of the page, and choose “Previous Drivers and Software”. Download and install the Catalyst 8.2 drivers.

Future driver versions (i.e. 8.5 and later) should be fixed so that this problem no longer occurs.
 
Poslednja izmena:
Ma nije ni ovo,probao sam install/reinstall/remove....
Iskljucivanje system restore/disable audigy zvucne karte/Hex editovanje...Nece niosta da radi.Prijavljuje dirt.exe gresku
Patchovao na 1.1, 1.2...netce pa netce.
Na novom kompu radi ko blesav.Na mom nece! :S:
 
Verovatno zastareli procesor, onda. Moguce da igra trazi SSE3 instrukcije.
Oficijelni minimum je P4 na 3GHz ili A64 3000+
 
igra trazi SSE3 instrukcije (ni meni ne radi).
A ionako bi mu katastrofalno radio sa tom konfom, ni na low trke sa vise vozila
 
Nazad
Vrh Dno