Šta je novo?

CoD4: Modern Warfare [offtopic]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja to nisam znao bas mi je zao sto nece biti vise WWII. Onda mi samo ostaje da se nadam da ce COD3 nekad da izadje za PC! ;)
 
nemoj da se nadas da ce cod3 izaci za pc.

i meni zao sto nije WWII ali dobice sansu zbog dobre igrivosti prethodnih delova.
videcemo za dva dana kad obececavaju da ce izaci.
 
Nravno da ce dobiti sansu,pa to je COD :)
Meni su one misije u COD2 u onim pustinjskim gradovima bile skroz cool,ako i u cetvorci bude bilo takve akcije sa zadovoljstvom cu je odigrati.Bas me briga za WW2,samo da bude onog filmskog "shmeka" koji je krasio prethodne delove.
 
COD je legenda od igre, sto se mene tice samo neka ima istu amosferu u igri pa neka bude i u svemiru, igracu je i preci cu je sto puta kao i ranije delove :D
 
COD je legenda od igre, sto se mene tice samo neka ima istu amosferu u igri pa neka bude i u svemiru, igracu je i preci cu je sto puta kao i ranije delove :D

Naravno, sve sto treba da uradimo je da cekamo!
 
Call of Duty: Modern Warfare, as we stated before, moves the Call of Duty franchise into the modern era, where you'll serve as part of the U.S. Army, U.S. Marines, and British S.A.S. to take on terrorists loyal to an aggressive Middle Eastern dictator. This war on terror must be fought all over the world--in locations as diverse as vessels at sea in the North Atlantic, secret terrorist cells in London, the urban streets of Eastern Europe, and, of course, the Middle East--as you try to stop a terrorist coalition from using its deadly chemical arsenal.

As a pilot in an Army attack helicopter, you'll fly over cratered urban environments--with rocket-propelled grenades to boot--before you rope down as part of a Marine platoon to engage in close-quarters combat in a very different (yet oddly familiar) sort of environment from Call of Duty 2. It's in this door-to-door implementation of battle that similarities to Rainbow Six 3 and Splinter Cell start to become apparent as you fight in squads, rappel down walls, and clear rooms with silenced guns, tear gas, flashbangs, and various specialized goggles. That doesn't prevent you from utilizing all manner of authentic modern weaponry, however, including automatic grenade launchers, mines, and machine guns.

Modern Warfare will also feature deformable environments, where you can kick down and blow up doors, or take it to another next level with destructible walls, roads, buildings, and bridges. You'll also be able to block doors with heavy obstacles like vehicles or furniture and block windows from grenades with a little chicken wire. But you're not just limited to shooting what's within your (fire)arm's reach: you can call in and laser-sight air strikes to knock out those pesky enemy tanks and sniper's nests, too. Now that's what friends are for.
from http://www.joystiq.com
 
fala Bogu da nije WWII. Smorio je WW2 opasno.
 
U je, baš interesantno. Tepaš teroriste. U igri se reči "džihad" i "islam" neće čuti, da se ne daj bože neko ne uvredi. Ali će zato kako je najavljeno, biti misija gde biješ zle Srbe ili Ruse, koji jeli podržavaju terore jer smo neprijatelji demokratije.

Odavno nisam imao ovakav bljak efekat od same najave visokobudžetne igre.
 
kakvo ****** :(

kakav bre modern warfare, tako dosadno....
 
Ma nebitno da li je ww2 ili neki od modernijih ratova, samo da nisu irachani, ratovi u africi i bilo koji ratovi sa azijatima ... To mi je fuj, smara, ruzne su table. Najvise mi se svidja kad se pegla nesto na prostorima Evrope (ukljucujuci i Rusiju), gde suma lici na nasu sumu, ulice podsecaju na nase ulice ...
 
Ma nebitno da li je ww2 ili neki od modernijih ratova, samo da nisu irachani, ratovi u africi i bilo koji ratovi sa azijatima ... To mi je fuj, smara, ruzne su table. Najvise mi se svidja kad se pegla nesto na prostorima Evrope (ukljucujuci i Rusiju), gde suma lici na nasu sumu, ulice podsecaju na nase ulice ...

Uzmes utoku i pravac ulica...
 
Malo promene ne skodi, posle toliko WWII naslova, mada, ovo ce da podseca kako se meni cini na BF2, tako da, obrni okreni, sve se svede na isto

pa kakve promene, imas dva ww2 shutera i to je to... imas i krs modernih... nisu true...kmeeek ;)
 
napokon da promene fazon, mene bas interesuje kako ce da ga naprave u modern varijanti
 
Očekujem neke screenove uskoro, inače samo bezveze floodujemo thread. I ovde, a i u FarCry 2 topicu!
 
Za mene je COD asocijacija na ww2 rokanje i nisam bas odusevljen ovim sto sam video.Ali meni je u cod-u bio vazniji multiplay,tako da uopste ne sumnjam da ce taj segment opet biti na nivou prethodnika.

Potpuno se slazem posto igram CoD2 preko neta.Jedino sto moze da ga izvadi je ako mozes u mp-u da biras zle Srbe i Ruse :D
 
Steta sto vise nemaju inspiracije za WWII temu,ali ko sto neko rece to je CoD2, treba mu dati sansu!
 
Bas steta sto nece biti WW2.Mnogi ce reci da je WW2 vec smorio,ali ima toga jos da se isprica.

Pod tim podrazumevam iskljucivo istocni front,znaci rokanje,epohalne borbe,masovnost misija...

Sto se tice Amera i njihovog iskrcavanja je vec sve izlizano i vise mi je muka da to igram.Takodje,treba jos puno stvari ispricati oko fronta u Africi,a bas tih delova se dotakao COD 2.

Kao sto rekoh - steta,ali videcemo kako ce sve ici.Izgleda da cu morati svoj stari Mosin Nagant snajper da zamenim Dragunovim :D
 
Ako bude ta prica sa Srbima kao losim tipovima, kupicu disk cisto da bih ga zapalio na sred ulice :crash:
 
Ja to nisam znao bas mi je zao sto nece biti vise WWII. Onda mi samo ostaje da se nadam da ce COD3 nekad da izadje za PC! ;)

Ne nadaj se da će COD3 portovati na PC, a i neka ti ne bude žao. Izgleda i igra se kao i CoD2 na jakom PC-ju. Ja ga vidim kao ekspanziju za CoD2. Ništa posebno ne propuštaš.
Trailer izgleda do jaja!
 
Ako bude ta prica sa Srbima kao losim tipovima, kupicu disk cisto da bih ga zapalio na sred ulice :crash:

Pazi,ne volim ni ja ta americka sranja,ali kada bi napravili neku foru sa konfliktima sa ovih prostora (nema veze ako smo mi "negativci") bi bilo sasvim ok.

Kosovo,raspad SFRJ,imaju materijala na pretek :D
 
Pazi,ne volim ni ja ta americka sranja,ali kada bi napravili neku foru sa konfliktima sa ovih prostora (nema veze ako smo mi "negativci") bi bilo sasvim ok.

Kosovo,raspad SFRJ,imaju materijala na pretek :D

...pa pazi, meni ima veze :D, najbolje jos da idem po Beogradskim ulicama i ubijam Srpske "teroriste" ili sta vec...iskreno ne znam ni zasto u GRAW-u rokam Meksikance?
 
Pa sta sad hocete? Da ste u ulozi neke nadrkane cvecarke i da imate zadatak da napadnete livadu i poberete cvece? Kad ste vec takve patriote, sto pijete Coca-Colu, davite se u americkim filmovima, slusate americku muziku, nemacka kola su vam najbolja, volite euro vise od dinara :D .... Imaju moc, imaju lovu, kroje istoriju ... samim tim i igre su deo dobro smisljene propagande :D.

Sto se mene tice, samo da ne budu azijati i oni freakovi sa bliskog istoka, a afrikance takodje dodajem na ovu listu ... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno