Šta je novo?

Call of Juarez: The Cartel

Igrao sam danas nekoliko sati. Svidela mi se igra. Pucanje je ok, grafika je ok, prica je ok. Nije neka hit igra, to je sigurno. Ali, moze lepo da se igra i da bude zabavna. Meni nije bila dosadna ni u jednom trenutku.

Bolja je od duke-nuke for never. :p
 
PC verzija je odlozena za 13-ti septembar...
 
Video sam. Da sam cekao do tad verovatno je ne bih ni igrao. Ovako ce da mi traje jos jedan dan, i to je to.

Stvarno se brzo igra, i to na normal. 7-8 sati maksimum.

Pokusavao sam da nadjen neke mane igri, ali nista se ne istice posebno. Osim sto je cist prosek. :p

I mnogo je laka. Ovo ce na PC-u da bude popljuvano samo tako. Ja nisam uspeo da poginem sto sam igrao sa dzojstikom. Sta ostaje za M&K.
 
Poslednja izmena:
Ovo ce na PC-u da bude popljuvano samo tako.

Ništa se ne brini, GdinM će da je brani unatoč svima :D
 
Necu ja nista da branim, samo volim stvari malo objektivno da pogledam i sagledam, a ne trcim uz ono sta druga "elita" misli. ;)
 
E krastavac sto je odlozeno, taman sam mislio da odigram nesto :/
 
Necu ja nista da branim, samo volim stvari malo objektivno da pogledam i sagledam, a ne trcim uz ono sta druga "elita" misli. ;)

Tu se slazem. Mnoge igre su ocrnjene ovde i pre nego sto su se pojavile. I kad se pojave ja ih probam i ispadne da su ok. Ili hvale neku igru i postavljaju trejlere, i dizu je u nebesa, a igra bude tres teski (ko je rekao FF 13). A neke igre nacrne i diskutuju sta to ne valja u igri, i utrkuju se ko ce vise negativnih prideva da pronadje, a kad se igra pojavi i bude odlicna, niko je i ne proba od tih pljuvaca. Jer oni ipak sve znaju unapred. Sto si rekao ''elita''.

A Cartel je ok igra. Ima lepu pricicu i meni je ok. Mislim, nisam ja glup pa da ne vidim da je igra prosecno ostvarenje, ali nije tres kakav je ovde ocekivan. Recimo fear 3 mi se ne svidja, i to sam rekao, ali tek posto sam igru igrao nekoliko sati. A ovo mi se svidja.

U cartel-u za PC ocekujem poboljsanje grafike, jer je na box-u stvarno jadna. I da makar malo povecaju tezinu igre, jer ako ostane ovako bice katastrofa.
 
pa cemu onda kupovati skupe karte da bi samo testirao,nema sta da se igra pa sad moram da ceprkam po kolekciji igara sta staro nisam odigrao,stavicu komp na limundo! :(
 
lol ja sam uzeo TR:Anniversary da igram u nedostatku novijih :D
 
Odigrao sam. Lepa prica, kao akcioni film. Jedino je to sto vredi. Sve ostalo je nedoradjeno ili je lose ubaceno. Na primer misija se pocinje tako sto se udje u auto a pise da se izlazi iz koncelarije. Saborci non stop komentarisu nesto, uglavnom nepovezano. Obavestavaju igraca gde su protivnici, ali sve pogresno. Cujem ih cak i kad nisu u blizini. Desava se ad pricaju po nekoliko recenica istovremeno. Znaju ad se teleportuju ispred mene iako su bili daleko iza. Kad poginem igra me baca u kucu koju pokusavamo da osvojimo. Ja obidjem celu kucu i nema protivnika, cim izadjem kroz vrata , kuca ih je puna. Protivnici se materijalizuju ispred mene, bukvalno. Nema ih i samo se stvore. AI protivnika veoma varira. Ili me skinu iz daljine i pre nego sto ih vidim, ili stoje i ne primecuju me. Kad vozim auto, protivnici me napucavaju i poginem. Ako se sagnem dok vozim, da me ne pogadjaju, onda poginem odmah iako me niko nije pogodio.

Znaci bagova na izvoz. Cudno da u prvih nekoliko misija nisam nista primetio.

Valjda je zato igra i odlozena. Da je dorade. Ali mislim da nema od toga nista.
 
Koja je dezurna apoteka?
 
ali213 ali koliko vidim izgleda ne radi savegame
 
Pojavila se prava stvar :D
 
Ko prvi proba neka podeli utiske.
 
ja sad nista ne kapiram,pa zar ne treba da se pojavi 13-tog tek?jel to full verzija sto se pojavila?
 
Da.
 
cojthecartel20110903095.jpg

cojthecartel20110903095.jpg

cojthecartel20110903094.jpg

cojthecartel20110903095.jpg
Poprilicna degradacija u odnosu na prethodne delove, u svakom smislu. Za sada mi boooring. Mozda nekom i prodje, neka proba....
 
Ee kako upropastise serijal!!! 0.1/10!!
 
Poslednja izmena:
Steta, Call Of Juarez mi je bio odlican serijal, usrali su motku sa ovim delom.
 
Jel radi save na skidrow verziji?
 
Kod mene,ne radi
 
Rade samo kada predjes ceo chapter. E sad, ne znam dal je to do igre ili je do skidrow-a...
 
Dx11 moze da se ukljuci menjajuci Ubisoft\Call of Juarez The Cartel\MD\out\Settings\Video.scr tako sto se doda jos jedna stavka DX11(). Takodje mogu i senke da se poboljsaju tako sto se digne vrednost sa 1024 npr. na 2048, a i vsync moze da se ukljuci isto dodajuci komandu VSync(). Inace fov u igri je katastrofalan i nema sanse da se promeni, posto nije mogao ni za prethodni CoJ. Takodje i akceleracija misa koja u kombinaciji sa ovako malim fov-om zesce izludjuje. Fxaa radi kroz onaj config od onog somedude-a.
Inace igra je bas velik korak unazad u odnosu na prethodnika, a podseca me na odnos Kejna i Linca 1 i Kejna i Linca 2...
 
Mozes li nas uputiti na taj config? I kako se dodaju te stavke?
 
Config je za fxaa, a samo se prekopira u folder gde je exe igre. Dx11 se ukljucuje kako sam napisao, dakle dopises ono dx11() u novom redu ispod u fajlu ciju sam lokaciju rekao gore. Otvoris u notepadu ili bilo kom drugom editoru i dopises.

Inace, predjoh igru i nije toliko losa koliko deluje na prvi pogled. Jeste monotona i ponavljajuca i losija od prethodnog dela, ali opet nekako sam mogao da je odigram, pre svega sto mi je druga polovina igre bila zanimljivija. Ima i vise krajeva, sve u zavisnosti sa kojim likom se igra i koliko se special agenda zadataka skupi u toku misija.
 

Prilozi

  • injectFxaa_by_some_dude_10.7z
    57.4 KB · Pregleda: 32
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno