Šta je novo?

Call of Juarez: The Cartel

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Najavljen.

fxrsls.png


Call of Juarez: The Cartel has been announced for PC and "next-gen consoles" - presumably PS3 and Xbox 360.

It's coming out this summer.

Published by Ubisoft, this third instalment transports the series from the Wild West to present day America with "a new and modern setting".

The press release bills the story as "immersive and mature", and tells us we'll be venturing to Los Angeles, California and Juarez in Mexico.

2afimj9.jpg

34g812o.jpg


Developer Technland returns to do the honours.

http://callofjuarez.ubi.com/the-cartel/en-US/
http://www.eurogamer.net/articles/2011-02-07-call-of-juarez-the-cartel-announced
 
Poslednja izmena:
A, daj. Nije to to ako je u sadasnjosti.
 
to sam i ja odma pogledo vidim cudna slika ****s ga nema se ideja to je razlog pa ajde da stavimo helikoptere i kauboje juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:D
 
Necu da zapocinjem flame war al ovo mi nekako lici na prebacivanje serijala u CoD stil, nadam se da gresim ali....:rupa:
 
Ju,ne verujem da ce i ovo da use*u,barem se znalo kada se kaze Call of Juarez na sta se misli,znaci kauboji,western i ostalo sto ide uz to,a ne ovo uhh bas sam se razocarao,a licno smatram da nisu to morali da urade,s obzirom da za sve prave milion nastavaka mogli su bar jos koji da izbace u starom fazonu.
 
Čemu tolika pljuvačina? Ako zadrže cool likove i dobar deo onoga što je krasilo prethodne dve igre, možda ispadne i bolje.
 
Al bitno da se CoD pomenu i ovde lol...:d
 
Čemu tolika pljuvačina? Ako zadrže cool likove i dobar deo onoga što je krasilo prethodne dve igre, možda ispadne i bolje.

Slazem se, ne mora uopste da znaci da ce biti lose ako se desava u sadasnjosti.

Izgleda da je isto Chrome 4 Engine, odlicno je izgledao a ekstra je optimizovan, tako da bi mogli da nabudze grafiku jso vise a da ne bude prezahtevno...
 
CoD se pomenuti mora, kao igra koja je dozivela uspon i pad :d
Pa sad, moze igra da bude dobra, ali nece to biti CoJ, nego......CoD :d. Sala mala, al opet, nije to to, kao sto sam vec rekao.
 
Jos da ubace rap muziku i bice .... strasno. :(
Mislim da ce upropastiti serijal.
 
bezveze,drugi deo je bio ludulo zbog tog dibljeg zapada,moraju ljudi sve da za*ebu.
 
Čemu tolika pljuvačina? Ako zadrže cool likove i dobar deo onoga što je krasilo prethodne dve igre, možda ispadne i bolje.

a sto to znaci dobar deo onoga sto je krasilo prethodne delove ako je radnja u sadasnjosti? Mozda naziv igrice?

Ne kazem da ce biti bezveze, rano je za to, ali nema vise vesterna i tog filinga koji je isao uz napucavanje, ovako ce se utopiti u jos jednu pucacinu sa cool likovima...:vomit:

Nisam ja masina da igram sta god mi serviraju, robot koji igra igrice i pri tome mi je super sve to i cool...ocu bre naslove koji imaju gram neceg autenticnog, da ne budem suvise halapljiv pa da trazim da ima i malo mozganja u svemu tome...
razocarao sam se ovom najavom, nije da mi je ovo omiljena igra ali volim vestern a oni nabacili lika sa rayban cvikama....o boze ..
 
treba sacekati pa videti na cega ce ovo da lici......ja sam licno bio odusevljen prvim i drugim delom,i sto se mene tice,mogli su samo nastaviti pricu u tom pravcu,ali hbg......sta je tu je,steta sto treci deo nece biti u western fazonu,ali ko ce ga znati,mozda i bude ok.....
 
Moze radnja i da bude u buducnosti, bitno je kako je izrezirana igra i koliko ce prica da uvuce igraca, sto je i bila poenta bilo kog Juareza. Techland ima stila i kvaliteta, tako da se nadam da nece nesto da upropasti. Dead Island i Warhound su na cekanju jos oooodavno, ali ocigledno je da je njima dosta isplativiji CoJ.
 
Apsolutno si u pravu ali igru su onda trebali da nazovu "Cool gyus and chicks shoot em up game located in west"

A riba pljunuta Hale Bery, sto svakako nije minus da me ne razumete pogresno :d
 
Ne mogu da vjerujem...
Pa zar stvarno vise niko nema dobrih ideja. Naprave jednu-dvije dobre igre i onda pocnu da kenjaju.
I sad treba da budes kauboj koji vozi lowrider po gradu i slusas rep muziku, onda naidju marsovci i ti ih ubijas nekim laser gun-om.
 
Poslednja izmena:
I sad treba da budes kauboj koji vozi lowrider po gradu i slusas rep muziku, onda naidju marsovci i ti ih ubijas nekim laser gun-om.

hihihi :D mogli su malo da unaprede bound in blood ubace one starinjske vozove jos naduvaju grafu, jos malo misija po noci, da ubace neke gradske incidente i da nema vise ubijanja indijanaca to bi bilo cool onda...a sto se tice ovoga ne vidim sta bi mogli interesantno da izmisle... :( :(
 
Ja ne verujem da idu u tom pravcu, sta je falilo kaubojcima ??? A CoD se spominje jer je u zadnje 3 god izaslo jendo 4-5 nastavaka hahahahhaah i ovo moze da bude CoD - CoJ nastavak :(
 
svaka dobra igra je dobrodosla pa cak i cool of juarez :d
ali da bi se oprali od toga sto su western zamenili necim drugim onda to drugo mora da bude na nivou pravog call of juarez naslova...sa jako malom informacija oko same igre cenim da su sanse da bude OK - 37%, po do sada dostupnim informacijama...:d
Ipak je prethodnik ostavio solidnu igracku populaciju nadam se da ce projekat uzeti za ozbiljno i da nece od njega napraviti shot em up...sto se Techland-a tice meni je Chrome bio fenomenalan u to vreme...sve vreme cekam nastavak i verujem da bi mogao biti u nivou masseffect igre...
 
svaka dobra igra je dobrodosla pa cak i cool of juarez :d
ali da bi se oprali od toga sto su western zamenili necim drugim onda to drugo mora da bude na nivou pravog call of juarez naslova...sa jako malom informacija oko same igre cenim da su sanse da bude OK - 37%, po do sada dostupnim informacijama...:d
Ipak je prethodnik ostavio solidnu igracku populaciju nadam se da ce projekat uzeti za ozbiljno i da nece od njega napraviti shot em up...sto se Techland-a tice meni je Chrome bio fenomenalan u to vreme...sve vreme cekam nastavak i verujem da bi mogao biti u nivou masseffect igre...

Gde nadje 37% ???
 
slobodna sudijska procena...;)
 
Bound in blood je meni igra koja ima fantasticnu pricu sa fantasticnom grafikom i fantasticnom optimizacijom,smarale su sam ceste pucnjave u "ringu" tj vadjenje pistolja itd ok je da bude u igri 2 3 puta ali ne posle svakog zavsenog chaptera malo smara... no onaj deo kada ubijas serifa ili kako vec zaboravio sam :)) na kisi itd to je bilo brutalno dobro cela igra dobija ocenu od mene 1-10 cistu devetku... nadam se da ce i ovaj naslov zasluziti makar istu ocenu...
 
ooo
pa zasto utepase western stil
krastavac
 
valjalo bi da naprave neku igru kao sto je bila desperados prvi deo,to je bilo ludilo :D
 
Au. Stvarnost u gradu Juarezu počinje da liči na nasilne scene u igrama.
 
Nazad
Vrh Dno