Šta je novo?

Call of Juarez: The Cartel

Techland planning Call of Juarez demo

Krakowiak went on to discuss the reasons for choosing to create a three-player cooperative experience.

"Why always 2 or 4? We had this idea for this story for three characters, and since the story is so important, we decided 'yeah, we can do a co-op for three, why not?'," said Krakowiak. "There is no good reason to keep it at four or two. It just works for the story that we're telling."

"We could've done four or two; we are doing the co-op multiplayer for our other game, Dead Island, so that's proof that we could do it, we just wanted something different here in Call of Juarez."

Gamers hoping for local co-op are, however, out of luck.

Inace, izlazi ovog leta, uglavnom kao i svaki CoJ.
 
Prvi i drugi deo, su po meni bili extra. Valjda ce i ovo cudo biti na tom nivou. Ne znam bas kako ce to da izgleda u sadasnjem vremenu, onaj vestern fazon mi je bio skroz kul.
 
Pa ovaj deo ce vise da bude hibrid izmedju COD i MOH, mada mozda nas i prijatno iznenade. Kao sto kazu, nada poslednja umire :D
 
Pretpostavljam da će ovo biti solidna pucačina, ali ovo bi trebalo da bude Call of Juarez 3, a ne "Kane & Lunch & Halle - Trouble in Mexico".
Žao mi je što su napustili vestern okruženje.
Voleo bih da ovaj deo bude neki spin-off, a da se u sledećem delu opet vrate korenima.
Malo je vestern pucačina na tržištu, a kamoli još i kvalitetnih...
 
Ma polako samo, cek da igra izadje. Znaju dobro da izreziraju igru ovi iz Techlanda, tako da ne sumnjam da ce ovo da bude dobro.
 
Trebali su po meni da prosire mehaniku gameplay-a, poboljsaju animacije neprijatelja, ai reakcije, dodaju konacno facijalne animacije u cut scenama. Kad vec imaju nesto dobro u rukama, trebali su da idu u tom pravcu, gde vec znaju na cemu su a ne da bespotrebno experimentisu. Mada, ako je ostao isti tim, mozda i nesto ispadne ...
 
Do sada mi je OK izgledalo, ali gledajuci ovaj poslednji trailer nekako mi igra deluje niskobudzetno u odnosu na predhodni deo ..

Upravo tako - izgleda mi kao GTA Vice City :wall:
 
Totalni fail, igra ne bi trebalo da se zove po prethodna dva dela, strasno
 
Onako dobar serijal!!!:mad::wall:
 
Mnogo lose :(
 
Grafika jadna, napucavanje uzasno, zvucni efekti nikakvi, atmosfera nula i ovaj noob koji ne moze vola da ubode
 
Napucavanje nikad gore, onaj Uzi bukvalno stoji u mestu dok lik rasipa rafal:D
Bice ovo igra da se odigra za jedno popodne i nista vise, necu cak ni disk narezati :p
 
Ne moras, ionako je za neke i 20 dinara za ovu igru mnogo... ja ipak cekam da izadje i da ko covek probam i ocenim, mada provereno znam da igra nije fail, doduse, oni koji su ocekivali period od pre 200 godina mogu odmah u startu da kazu da je fail. Ali ipak igra kaze da je ovo modern western u pitanju, tako da - videcemo sta kaze prica...
 
Meni se dvojka nije dopala ni najmanje, tako da nemam neka ocekivanja od ovoga...

Ali najjaci challenge koji videh u skorije vreme - uradi 2 headshota u slowmo... :S:
 
Ne moras, ionako je za neke i 20 dinara za ovu igru mnogo... ja ipak cekam da izadje i da ko covek probam i ocenim, mada provereno znam da igra nije fail, doduse, oni koji su ocekivali period od pre 200 godina mogu odmah u startu da kazu da je fail. Ali ipak igra kaze da je ovo modern western u pitanju, tako da - videcemo sta kaze prica...

Pfff a sta je ovo na snimku ako nije fail :p I kako znas da nije fail, imas nekog druga programera :p... Ovo samo dzabe, zali boze platiti ovakav jad
 
Poslednja izmena:
Pa nista ovo ne odmacinje od dvojke po "napucavanju" ali poenta CoJ-a je oduvek bila prica i atmosfera, sto ovde nismo toliko ni videli. Neke igre jednostavno vise osvajaju igrace atmosferom nego samim napucavanjem (bioshock kao jos jedan primer).
I da, ti čelendži/ačivmentsi ili sta vec izgleda da mora da idu u svim novim igrama. A koliko videh ovde je fora da ti to dobijes kao bonus i imas zadatak da to odradis pre nego tvoj kolega iz coop-a. U svakom slucaju klasicno useless new age gaming zaludjivanje...
 
18e pre order na zavvi, mada mislim da bi je kupio da je do 5e :D
 
Garant će igra biti u najboljem slučaju prosek, čim je svuda cena otišla sa AAA cene od 49.99$ na 29.99$. Da je od starta indie igra u pitanju bilo bi razumljiva cena, ovako je ipak u pitanju pobačeni nastavak franšize. Doduše od mene respekt za izdavača koji je na vreme to shvatio i korigovao cenu. Većina prevarantski drži punu cenu prvih šest meseci i kada se igra proda slabo kukaju na pirateriju.
 
Nazad
Vrh Dno