Šta je novo?

Call of Juarez: The Cartel

Morao sam da iskljucim 5.1 zvuk da bi zvuk u igri bio normalan, sejv ne radi, igra je losija od pretodnih delova poprilicno, igriva je doduse, ali steta sto nisu likovi i prica povezani sa prethodnim delovima...
 
Config je za fxaa, a samo se prekopira u folder gde je exe igre. Dx11 se ukljucuje kako sam napisao, dakle dopises ono dx11() u novom redu ispod u fajlu ciju sam lokaciju rekao gore. Otvoris u notepadu ili bilo kom drugom editoru i dopises.

Inace, predjoh igru i nije toliko losa koliko deluje na prvi pogled. Jeste monotona i ponavljajuca i losija od prethodnog dela, ali opet nekako sam mogao da je odigram, pre svega sto mi je druga polovina igre bila zanimljivija. Ima i vise krajeva, sve u zavisnosti sa kojim likom se igra i koliko se special agenda zadataka skupi u toku misija.

Vjerovatno moraju neke vrijednosti da se upisu u zagradi, jer mi ne radi ni DX11, ni Vsync, a oboje su, inace, vec bili u fajlu. Zahvaljujem na odgovoru.

Edit: Ipak je trebalo da se dopise, ono gore je samo info bio kako da se uradi, valjda.
 
Poslednja izmena:
Nisam igrao ovaj deo, ali prethodni mi se svidjao samo jer mi je licio na stripove Zagora, Mister Noa, Kapetan Mikija i Blek Stenu.
 
Eh, bas steta za tako dobar serijal. Skroz su ga upropastili sa ovim delom :(
 
Au,sta uradise od dobre igre... Igrao sam je citavih 20 minuta,igra uopste ne lici na igru iz serijala Call of Juarez...
 
SLazem se sa vama ali ne znam zasto jos uvek dajem sansu da mi se svidi? Da li neko zna u cemu je problem sa sejvovima , kad stanem na pola chaptera sledeci put krecem ispocetka ? Da li je to do igre ili je nesto drugo u pitanju?
 
Чак и ако занемаримо застарелу графику, и релативно лошу игривост, не може се занемарити јако плитка прича о мафијашком картелу, и обрачуну свих могућих (тајних) државних служби са истим...
 
Ako nekog zanima povecanje FOV samo da kazem da se moze odraditi na isti nacin kao i sa Dead Island-om...
 
Poslednja izmena:
re

Ima li resenja za SAVE???
 
Nazad
Vrh Dno