Šta je novo?

Call of Duty: Black Ops 2

hey,ljudi,skinuo sam COD WAW otpakovao(a nisam instalirao)(otpakivala se jedno 20min), odigrao i sad me zanima kako da uklonim iz kompa,posto nije instalirana igrica,dal je dovoljno da samo izbrisem ili treba jos nesto
 
Samo shift + delete i cao. ;)
 
Bože sveti, koje njesra od igre!! :vomit:
 
Ljudi, kako ste rešili ono pucanje igra u Afganistanu?
Imao sam one fixeve sa apdejtom 1 i 2 ali nije baš prošlo ok.
Zimus mi je radila igra ali sam je obrisao posle završetka a sad nikako da je nateram da radi kako treba :p
 
Ubi ova kisa pa reko da predjem konacno ovu limunadu.. kad je izasla igra instalirao sam i batalio, sada ne mogu da pokrenem nijednu verziju. Sistem nije svez u smislu da je od juce ali je cist i sve radi bez problema inace tako da to otpada.

Evo sta je problem, sve lepo instaliram i kad hocu da pokrenem igru vidi se da komp nesto ''radi'' ali jednostavno nece da pokrene, ovo je jedini takav problem koji sam imao, podesio sam run as admin, win 7 comp. itd i ne vredi, nece. Posle toga neki procesi ostanu aktivni i kolju cpu pa moram da ih gasim u task-u. Probao sam nekoliko verzija i svuda isti problem, ostavio sam skdrw instalaciju da probam da resim nekako. Proverio sam i u Nortonu da ne blokira, ma jok. Stvarno ne kapiram u cemu je problem.

Ima li neko bilo kakvu ideju sta je problem i kako resiti?
 
Jel mozes da udjes u "menu" ? Meni se desavalo da ako idem na resume game samo izadje crn ekran i to je to, nista se ne dogadja, isao sam na new game i resio problem...
 
Poslednja izmena:
Ma jok, probam da pokrenem igru i vidi se da se nesto desava i zavrsi se na tome, u stvari nesto posle kolje cpu lagano do 100% zauzeca (vazi za sve instalacije koje sam probao).
 
CPU kolje proces koji je ostao u pozadini, iako se prozor sa igrom nije podigao. Imao sam ja tih problema na nekim Tiny izdanjima Windowsa u davnoj proslosti. Ne znam zasto kod tebe zeza ako je Windows u funkciji i puna verzija. Probaj da bunaris preko Google, mozda fali neki dll da se smesti u folder igre ili tako nesto.
 
Probao sam i to, guglao pa skidao neke .dll fajlove.. sad imam proverenu skdw veziju od krezavog koja zvanicno radi k'o sat al' ne vredi.. nece pa nece.

Sad se setih.. da nije bila neka fora sa vremenom i datumom?
 
Poslednja izmena:
Probao sam i to, guglao pa skidao neke .dll fajlove.. sad imam proverenu skdw veziju od krezavog koja zvanicno radi k'o sat al' ne vredi.. nece pa nece.

Sad se setih.. da nije bila neka fora sa vremenom i datumom?
Eto ti sta je losa karma kada napljujes ovu solidnu igru :d Vrati datum na 13.11.2012. I vremensku zonu na +8 Peking. I meni se desilo da nije htela da radi pa sam guglao i kada sam video resenje mislio sam da lik lozi masu. Tek sam se istripovao kada sam video da mu se zahvaljuju u komentarima pa sam pomislio da je u pitanju neka masovna zajebancija da vracanje sata resava crash igre u startu.
Inace, igra mi je dopadljiva. Moguce jer se malo igram u zadnje vreme pa mogu da uzivam i u prosecnom naslovu i da u svemu nadjem nesto dobro umesto da konzumiram sve zivo a onda docekujem na noz jer igra nije donela nikakvu revoluciju. Svidja mi se prica i mogucnost izbora tokom igranja, ne svidja mi se los recoil oruzja i one smaracke misije sa branjenjem strateskih tacki. Sve u svemu, fina zabava i rado igram po nivo, dva par puta nedeljno :)
 
Nazad
Vrh Dno