Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Ja sam izvukao dnevni prosek. Jedva, poslednja tri bloka su baš dugačka.
 
Jel vama radi pps na bitparking?
 
Radi ako u config file cgminera upises ove adrese :
PPS (3.5% fee): stratum+tcp://mmpool.bitparking.com:3333
PPS (3.5% fee): stratum+tcp://stratum2.bitparking.com:3333
 
:)
Jesi li ti nekom "fidbekovao" za bilo šta što si saznao na ovom ili nekom drugom forumu?
tužno...

Totalno si omašio poentu. Ali ne želim da gubim vreme obražlažići ti bilo šta jer nisi zaslužio feedback ;)
 
Po meni je isto bitparking s*anje sad, dobijam manje nego sa pps, sacekacu jos dan-dva i onda begam na neki drugi pool..
 
Pa samo predjite na stratum i nije frka. Ni ja nesto nisam zadovoljan s ovim DGM-om na koji smo prebaceni tako da sam samo presao na drugi stratum i to je to.

Evo jedne lepe vesti: Peca mi je upravo potvrdio da cemo dobiti podforum za Bitcoin i ostale virtuelne valute :)
Odavno smo vec zatrpali Bench clubbing.
 
Risim,pojma nisam imao da je to tvoje delo... ako si tako tako iskusan vario,onda je jos i super :)

Bez zezanja momci,ako vam trebaju ramovi ili bilo sta od metala javite,platicete materijal i farbu ako hocete ofarbano (makar temeljnu sivu da ne rdja),kurira da vam donese i to je to,ionako sam trenutno bez posla a za kolege necu da naplacujem (poslacu vam i fiskalne od materijala) jer zahvaljujuci vama,posebno SaleKG znam sto znam i imam par dolara na BTCe :) a i ova je jedna od retkih tema gde se vecina u fullu potpomaze i drzi zajedno...
Aludiram na kolege po stanovima ili bez poznanika sa aparaturom...
 
Poslednja izmena:
Sale KG je napisao(la):
LOL , to hoće da nas izdvoje kao sektaše. :d

Nemoj tako, ja sam ga pitao :d Red je da dobijemo svoje krilo ludnice. I ovako smo prisvojili bench clubbing :p

BTW, evo mog riga V2.0. Danas sam malo prepravljao pa sam nesto izgresio jer sam zurio tako da nije ni nesto precizno niti lepo, sve sam umazao drvofiksom. Bitno je da radi kao sat i da jos uvek nisam nigde video ovakav setup a efikasan je pa aj da podelim s kolegama. Treba vam 4 mala srafa za drvo, 30-ak malih ekserica, par trouglica od spera koji ce da sluze kao ukrucenje, neke letvice i ploca na kojoj ce stajati sve to. Potrebno je 20 minuta da se napravi sve a vecina ljudi ima svakakvog krsa koji moze iskoristiti. Slikao sam fonom, mrzelo me da vadim aparat.

Malopre sam doneo neke ventove tako da cu jos da vidim gde cu da ih stavim i gde su najefikasniji.

Ako neko bude koristio ovakav setup unapred molim da mi se ne salju nikakve virtuelne valute vec da se uplati neki dinar za neko bolesno dete. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Odlicno, imaju maks prostora za hladjenje.
 
Dobio sam sigurno 5 stepeni samo sto sam ih podelio na parne i neparne. Ja stvarno pazim svoj HW i trudim se da ih rasteretim maksimalno, sada imaju mnogo vise mesta izmedju, manje greju jedna drugu i lakse se toplota disipuje.
 
Ae mali apdejt mojih masina jer je krenula vrucina. :)
U pitanju su 12x7950, (4xGigabyte, 8xMSI) Cevi idu iz pingvina tj one male pokretne klime.

ImageUploadedByTapatalk1367275951.578815.jpgImageUploadedByTapatalk1367275963.716207.jpg
 
Ovo je do sada moj najduži blok, i još uvek traje.

Bitparking je u pitanju.

Round Duration (Seconds) = 20902

Ostaviću još 24 h, za sada je egal PPS i DGM.
 
Holly ****!
 
Mnogo dobra stvar za sholju!
Kad ujutru pije kafu, da ga podseti da mu kaplje para i da se blago osmehuje. :D
 
Kurajberu, mogao si neku manju plocu da uzmes... :d
Brzo odradjeno, a funkcionalno! +1
 
Niko da primeti novi ath diff!

10 milki okruglo. cestitke svima! :wave:
 
Eh da..primetio sam jutros, verovatno i ostali. U septembru bio oko 2mil, do ovog septembra verovatno 50miliona :whip: (valjda neće više :))
 
sad mi nije jasan onaj YT snimak. skroz drugacije pakovanje je bilo...
 
Uhhh, "ubi" me poslednji blok.

Time (UTC): 2013-04-30 - 03:54 Duration: 10:44:34 *skoro 11 sati :smack:

Dajem otkaz na Bitparkingu, makar za prvomajske praznike (praznik rada :D).
 
I ja sam batalio Bitparking. Prebacio sam se na Deepbit. Tamo se nudi PPS i proportional method. Stavio sam sebi proportional method da vidim kako ce ici jer je manji fee - 3%. Doduse pool je manji pa se blokovi duze racunaju.
Da li neko vec ima iskustva sa ovim pool-om? Dvojica drugara su vec vise od pola godine na njemu i kazu da nisu imali nekih problema sa pool-om.
 
I ja sam batalio Bitparking. Prebacio sam se na Deepbit. Tamo se nudi PPS i proportional method. Stavio sam sebi proportional method da vidim kako ce ici jer je manji fee - 3%. Doduse pool je manji pa se blokovi duze racunaju.
Da li neko vec ima iskustva sa ovim pool-om? Dvojica drugara su vec vise od pola godine na njemu i kazu da nisu imali nekih problema sa pool-om.

Ja sam dugo bio na deepbit prop. nekad je to bio ubedljivo najveci pool ali sad su ga mnogi pregazili. Mislim da je sada preslab da nebi bio veoma podlozan losem nizu. Nema ni stratum sto vec imaju i ovi jadni ltc poolovi. Jednostavno je primer je sta se desava ako nema razvoja i poboljsanja, konkurencija te pregazi.

Ja bih svima preporucio bitminter. Oko 6Ths je sad. Metod je neki modifikovani prop fee 1%. Meni je jako dobra konekcija ka njemu. Ima i merged mining namecoin sto ti je u proseku + od 3% do 8% koliko je trenutno jer je vrednost nikada veca.
 
Ja sam ga koristio pre Bitparkinga i ne sećam se da sam imao problema. Evo zbog ovog zadnjeg bloka i ja se vraćam Deepbit. Mislim da će Bitparking da pukne zbog uvođenja DGM. Niko me nije pitao da li želim da pređem na to već su me automatski prebacili. E sad se ja automatski prebacujem na Deepbit, a njima neka je sa srećom.
 
Već par dana mi ne radi Diablo u 50Mineru. Jel ima još neko da ga koristi?

Btw, izgleda da nema više nestašica grafičkih...
 
Vrh Dno