Šta je novo?

Bioshock Infinite

Da li mora svaki put da se startuje preko SweetFX-a ili može uobičajno preko shortcut-a za igru?
 
Da li mora svaki put da se startuje preko SweetFX-a ili može uobičajno preko shortcut-a za igru?

I kada je SweetFX prisutan igra se startuje preko precice.Ne znam kako bi je startovao preko SweetFX-a.
 
Na WII-u je najjace uradjen:)


Izbegavaj taj konfigurator, u dosta slucajeva preseti ne rade sa njim, nekad i brljave. Izmedju ostalog, on koristi 1.3ver a poslednja je 1.4.

Lepo instaliras 1.4 u shortcut target igre kao i izabrani preset, editujes SweetFX_preset.txt i u njemu copy-paste naziv novog preseta. Svaki sledeci put kad kliknes na shortcut igre uci ce ti sa tim presetom a na Scroll Lock dugme switchujes Original/SweetFX prikaz.
 
:banana: Hvala Kale care, baciću se na to. Moram i za PES da nadjem neki pogodan preset, mada ih nisam vidjao po netu.
 
Meni je dosta lepsi onaj alternativni postprocessing u odnosu na defaultni jer prozivodi bolje osvetljenje bez napadnog UE look blooma i ima bolji DOF. Cak i nema potrebe za Sweetfx-om jer ima taman dobar kontrast i brightness da proizvde "heavenly look" na koji igra cilja.
Inace, sve je ovo super, samo me onaj *****ski streaming ubija u pojam i stvarno mi nije jasno kako da i posle toliko godina igre na ovom endzinu mogu da pate od toga, a ni cackanja po ini fajlovima ne pomazu bas mnogo...
 
da da ima taj osecaj kao da mi se nesto drma u glavi, micro stutter ili šta već. prosto mi živci pošandrcaju a svi me pitaju a šta ti to secka meni sve izgleda ok
jackie-chan-wtf.png
 
Konacno sedoh da igram malo i moram da priznam da nisam nesto odusevljen. Atmosfera je odlicna, prezentacija, lokacije i art su sjajni, one novine sa Elizabet su skorz kul, ali sve ostalo vezano za gejmplej je plitko i cupka u mestu jos od prve igre. Sad ce neko da kaze kako je to najmanje bitno, pa ako je tako onda je mozda najbolje da odem na youtube, pustim neki walktrough, zavalim se u fotelju i divim se atmosferi i prezentaciji. :)
 
Ili mozda upalis neku experimentalnu "igru" tipa Dear Esther. :) Enivej, igra ima dosta jak efekat ali prosto odise da ovo ne treba da bude ovakav fps, da je izvodjenje trebalo malo suptilnije da se odradi da bi se atmosfera/prica bolje zalepila...
 
Ima tu i Mozarta i Duke Ellington-a i Creedence Clearwater-a... Dakle - nije potpun video..:)
 
Najbolja pesma u igri

[youtube]2YOGdArGTsA[/youtube]
 
Poslednja izmena:
I posle neko samo preleti igru i kaze pff, kako kratko traje :)
 
... i zato kada uticaj tog vigora istekne, izvrse samoubistvo.
 
Mozda ih samo nije mrzelo da snime i puste u nazad... mene jeste, kao i za gomilu slicnih stvari. :d
 
"- Mnoštvo oružja i vigora i njihov pozitivna uticaj na raznolikost gejmpleja
- Mehanizam nadogradnje"

Yeah right... :S:

PS. Kada ukinete ove glupave ocjene, mozda i procitam koju recenziju. Ovako, nema sanse.
 
Poslednja izmena:
Jesi ti pisao recenziju, pa se osjecas prozvanim?!
 
Nazad
Vrh Dno