Šta je novo?

Bioshock Infinite

Predjoh upravo igru, i sta reci, kraj je totalno bizaran, kako sam i ocekivao, celokupan dozivljaj igre je sjajan, kraj igre se "iskupio" za moju predjasnju kritiki da je Infinity nedovoljno bizaran i jeziv kao prethodna dva dela.
scena gde ona ptica tone i pritisak vode je ubija, i kada shvatam da sam na pocetku prvog dela, u Rapture, je zaista jeziv, prosli su me zmarci i jeza, neverovatna scena, jedna od najboljih scena ikada
 
Onaj ko je za par sati preleteo ovo remek delo nek lepo proda komp ... Igram na hard i svaki 'ebeni cosak je moj :D
Ima tu nekih mana ali koga briga! Nije ovo Crysis3 :D
Ne znam sta moze da bude bolje od ovoga osim eventualno GTA V (mislim, kao kandidat za igru godine).
 
Zanima me jel neko probao ovaj 1999 mode(moze da se otkljuca), jer razmisljam da krenem da igram ponovo na toj tezini posto nisam jos daleko odmakao? Inace igram na hard.
 
Onaj ko je za par sati preleteo ovo remek delo nek lepo proda komp ... Igram na hard i svaki 'ebeni cosak je moj :D
Ima tu nekih mana ali koga briga! Nije ovo Crysis3 :D
Ne znam sta moze da bude bolje od ovoga osim eventualno GTA V (mislim, kao kandidat za igru godine).

Nema tu neke svrhe, nije ovo RPG pa ces dobiti bolje iteme. Imaces mozda neku pusku nabudzeniju za 25% itd...nema sta tu da se opterecujes, igraj i uzivaj, prica i atmosfera su bitne, a ne da li imas sve magije i puske nabudzene...
 
To nije realna ocena, ali te potpuno razumem :).
 
Meni kresuje na pocetku kad dodjem do onog svestenika sto treba da me krsti ili sta vec , napise neki problem sa dx11 ili driverom , zamrzne sliku i baci u desktop. Ima li neko taj problem?
 
Dali se moze namestiti da one audio zapise koje nalazimo,da bude i tekst ispod,a ne samo glas!Polovinu ne razumem sta pricaju!
 
Dali se moze namestiti da one audio zapise koje nalazimo,da bude i tekst ispod,a ne samo glas!Polovinu ne razumem sta pricaju!

Ne može se uključiti titl dok pričaju. Ali se mogu natenane čitati u meniju svi zapisi.

@bro82
Nema na čemu. Slažem se, šteta što nema tih titlova. Ja slušam sve zapise ali nekad ima mnogo ambijentalnih zvukova ili krene pucnjava pa se ne čuju dobro.
 
Poslednja izmena:
Hvala @Alex!Bas steta sto ne moze u toku igre!
 
1999 mode je jednostavno pretezak.uvek ostanem bez para za ressurection.N odnosno da pokaze strelicu gde treba da ides je disableovano u ovom modu,mada to mi i ne dostaje toliko.I naravno health se trosi vise i vigor, a sporije obnavljaju.Igru je sigurno moguce preci u ovom modu,ali stvarno nemam toliko vremena,a nisam bas toliki mazohista,mada znam da budem :) Vracam se na hard.Da,kad se izabere 1999 mode, ne moze da se menja tezina u opcijama.
 
Malopre presao, i nista nisam skapirao, ko koga tu ****...
 
Jel neko ima ideju zasto mi kresuje na tom mestu??
 
1999 mode je jednostavno pretezak.uvek ostanem bez para za ressurection.N odnosno da pokaze strelicu gde treba da ides je disableovano u ovom modu,mada to mi i ne dostaje toliko.I naravno health se trosi vise i vigor, a sporije obnavljaju.Igru je sigurno moguce preci u ovom modu,ali stvarno nemam toliko vremena,a nisam bas toliki mazohista,mada znam da budem :) Vracam se na hard.Da,kad se izabere 1999 mode, ne moze da se menja tezina u opcijama.

igram na 1999 mod, sad sam prvi put imao fight sa onim "handymanom" a do tada sam par puta ukupno poginuo.. solidna tezina, postoje i teze igre ;)
 
Ja sam tek počeo da igram. Dopada mi se za sada, mada još uvek nisam ni zapucao van onog vašara. :D
 
igram na 1999 mod, sad sam prvi put imao fight sa onim "handymanom" a do tada sam par puta ukupno poginuo.. solidna tezina, postoje i teze igre ;)

Meni je Handyman bio zeznut i na hard. Pogotovo tamo pred kraj na zeppelinu :) Ko god bude rekao da je prepucavanje bezveze u ovoj igri, lupeta.

Nego, gde se otkljucava 1999 mod? U glavnom meniju? Ja probah onaj kod da otkucam medjutim, nista :(.
 
Poslednja izmena:
Nego, gde se otkljucava 1999 mod? U glavnom meniju? Ja probah onaj kod da otkucam medjutim, nista

u glavnom meniju igre:
up,up,down,down,left,right,left,right,backspace,enter

(verovatno si kucao ESC umesto backspace)

ako ispravno ukucas kod, otvorice se poruka na ekranu.


I da, napucavanje je retko dobro uradjeno. od ponasanja AI-a, do samog filinga kako "povredjujes" neprijatelja. Trebali bi standardni novi shooteri da se ugledaju na ovo.
 
E bravo, koristio sam ESC umesto backspace :D
Da, zaboravih da pohvalim AI koji na hard tezni jako zanimljivo resava neke situacije mada ruku na srce, u 80% slucajeva taktika im se svodi na "juriiisss!" :D
 
Poslednja izmena:
u glavnom meniju igre:
up,up,down,down,left,right,left,right,backspace,enter

Uhvatila me nostalgija citajuci ovo... Iz cuga me asocirala ta fora na stari dobri Mortal Kombat i Tomb Raider. Koji su takodje koristili slicne sisteme sifrovanja. Nice detail. :)
 
Nema "save game" opcija u 1999. modu, vec je checkpoint sistem. I ne znam uopste kakve su to "specijalizacije" sto pominju, jednostano 1999 mod je isto kao i ostali samo sto protivnici oduzimaju vise enenrgije. Presao sam igru tako, i bila je dosta izazovna ali ne sad nesto pretjerano, jer tu je Elizabeta da olaksa situaciju. Da nema nje, tesko da bi neko mogao da predje ovo sa checkpoint sistemom.
 
Poslednja izmena:
Nema "save game" opcija u 199. modu, vec je checkpoint sistem.

Checkpoint sistem je na bilo kojoj tezini da igras.Na 1999 modu ne moze da se promeni tezina u toku igranja i to je razlika.
 
Nazad
Vrh Dno