Šta je novo?

Bioshock Infinite

Pa nije speedrun isao sam bas normalno polako,nema nekih dodatnih stvari u igri da se prelazi.Bas sam igrao polako,isprobavao sve moguce tripove,i to je to..Dodje kraj.:p

A na kojoj tezini si igrao?
 
Da javim i ja svoje utiske, predjoh oko pola igre, mozda malo vise, po mojoj nekoj slobodnoj proceni, te smatram da mogu do nekle da donesem krajnji zakljucak sto se igre tice. Jako mi se svidja igra, atmosfera nije dosadna, drzi te zainteresovanim svo vreme, pejzazi i grafika su izuzetni, ovo je prva igra, koja ima izrazen glow koji joj savrseno pristaje, i doprinosi ugodjaju, ALI, da se ne lazemo, ova igra se ni 1% ne moze nazvati Bioshock-om, nema nikakvih dodirnih tacaka sa njom, prva dva dela dele atmosferu klaustrofobicno bizarnog grada pod okeanom cijoj jezivosti doprinosi muzika iz tog perioda, dok je ovo sustra suprotnost, vesela grafika, predivno vedro nebo, sunce, obilje procvetalog cveca i drveca, lepih basti i sta ti ja znam, nema jezivih momenata kao u prethodim delovima kada u daljini cujete onaj jezivi zvuk big daddy-a koji vam prevrne utrobu i dovede vas u stanje napetosti i uplasenosti, bas kako bi ste se verovatno osecali u stvarnoj takvoj situaciji. Bas sam juce po 3 put presao Bioshock 1, kao "aperitiv" pred glavno jelo,Infinity i zaista, to su razliciti svetovi.
Sacekacu da predjem celu igru, da se sve slegne, pa cu onda znati da li sam neosnovano razocaran sto igra nije pravi naslednik Bioshocka ili mi je trenutno samo takvo raspolozenje.

Btw Bioshock 1 i 2, su mi jedne od najupecatljivijih igara koje sam ikada igra, sto znaci da me je utisak igre drzao jako dugo i svako prisecanje igranja me je "pozitivno" jezilo, a sam kraj dvojke se zavrsio tako sto sam razjapljenu vilicu jedva vratio na mesto :D
 
BSI me nije bas dojmio, osim onih floating gradova.
Ostalo je vec, vidjeno. ispade, da se igre prave, radi
odlicnih animacija.
 
Ja prvi okačio shotove ali još nisam zvanično ni počeo da je igram, jbm ti posao, ne mogu da stignem nikako :D
 
Ja sam takodje odusevljen igrom.Nisam puno igrao,ali sam vise istrazivao i razgledao, nego sto sam igrao :) Rekao bih da je igra dizajnersko remek delo. Samo zato bi mogla da bude igra godine :)
 
Taj rad :)
Jedno pet minuta sam samo slušao onaj pevajući lebdeći kvartet :D
 
Prva polovina je zaista fenomenalna.
Steta sto ostala okruzenja nisu toliko zanimljiva.

ALI, da se ne lazemo, ova igra se ni 1% ne moze nazvati Bioshock-om, nema nikakvih dodirnih tacaka sa njom
...
Sacekacu da predjem celu igru, da se sve slegne, pa cu onda znati da li sam neosnovano razocaran sto igra nije pravi naslednik Bioshocka ili mi je trenutno samo takvo raspolozenje.

;)
 
Dobra igra :3 jedino imam malo problema oko performansi, dobijam cesto random laggove, spadne na 15fps pa skoci odmah nakon 1 sek ponovo na 60, 314.21 driver, trebam ovaj novi nabaciti pa da vidim sta ce biti.
 
Isto je i sa novim, čak šta više mislim da je 0 razlike u performansama. Jedino što meni pada sa 120 na 60:D Ali sumnjam da je to do drajvera uopšte, već stara UE boljka. Mada se retko dešava...

Nego bogami, sledeće grafe uzimam sa 4gb video memorije. Gledam nešto u poslednje vreme crysis 3, tomb raider, bioshock..... sa highres teksturama 2gb vrama će biti minimum namenjen samo vanila verzijama u 1080p a za neko modovanje, standardni aa i neko iživljavanje neće biti dovoljno
 
Poslednja izmena:
Pojede mi igra ceo vram.
 
Početak i šetnja kroz onaj početni grad je zaista predobro iskustvo.

Samo, malo se tripujem oko...

Kad sam imao izbor da gađam ono dvoje ili spiker-a, gađao sam spikera. Tu sam se malo zeznuo jer sam hteo još da šetkam po gradu. S toga, da sam izabrao da gađam ono dvoje, da li bih još šetkao i radio ostatak misija undercover ili bih opet posle 5-10 minuta igranja krenulo napucavanje?
 
@Kal-El

Neznam ali meni je driver .22 rijesio problem, evo odigrao sam bas sad 30 min i nemam vise padova stalno je sad zakucano na 60 :)
 
Igra ladno ima aim assist:d
 
Presao u jednom danu, boze 14h sa malim pauzama, ne pamtim kada sam i jednu novu igru igrao duze od 45m max... Igra kao sam igra tu i tamo, ali prica, pacing i sam kraj, godlike... Game of the year definitivno...
 
Ja igru igram kao da je counter strike :D imam maks nabudzen sniper i rpg, i snajperom igram kanteraski, prste "hedovi'' i pogadjam iz prve :D ovako fluidno nisanjenje dugo nisam video, jer je CS jedna od najzahtevnijih igara sto se nisanjenja i preciznosti tice. A ovde je upravo to moguce, brzo nisanjenje i ispaljivanje, bez laga, sto je jako pozitivna stvar.
 
Imam problem sa povremenim stucanjem igre tj. pad fps-a na 20 pa se odma digne na 60, ima li ko jos ovaj problem???
 
Nadam se, kao opciju? :trust:

Iz linka u Alex-ovom postu - There are some auto aim variables in the .ini files but these variables are reverted to True every time you start the game. [8] There is no permanent fix yet.

Imam problem sa povremenim stucanjem igre tj. pad fps-a na 20 pa se odma digne na 60, ima li ko jos ovaj problem???


Isto ;

Stuttering during gameplay:

http://pcgamingwiki.com/wiki/BioShock_Infinite#cite_note-6

Resenje uz par mogucih problema koji mogu nastati tim fixem...
 
Početak i šetnja kroz onaj početni grad je zaista predobro iskustvo.

Samo, malo se tripujem oko...

Kad sam imao izbor da gađam ono dvoje ili spiker-a, gađao sam spikera. Tu sam se malo zeznuo jer sam hteo još da šetkam po gradu. S toga, da sam izabrao da gađam ono dvoje, da li bih još šetkao i radio ostatak misija undercover ili bih opet posle 5-10 minuta igranja krenulo napucavanje?

Da si gadjao ono dvoje, onda bi te policajac uhvatio za ruku i video da si obelezen i krenulo bi napucavanje :)
 
Au! Kakva prica! Ovo je umetnost, ovo igra nije...bez reci...

Presao sam je nisam ni osetio...sto neko napisa igra godine!
 
Nazad
Vrh Dno