Šta je novo?

Biggest gaming disappointments of 2011.

Govorimo o grafici i izvodjenju: Battlefield 3, Uncharted 3, Killzone 2, Bioshock, Fear... Za svim dobrim igrama u tom zanru u poslednjih x godina. Mislim, neproporcionalni likovi, copy/paste grafika, nikakav osecaj pri kretanju i napucavanju, kao da je u pitanju neka indie igra iz 2004.

7236163.jpg
 
Po meni najgore ove godine, Need for Speed The Run, Dragon Age 2, Duke Nukem Forever, Call of Juarez The Cartel, i Homefront je dosta los, mada sam ga presao...
 
Ipak je najvece razocarenje RAGE. A toliko sam ocekivao od ID/a, cak jos i dan danas odigram po neku partiju Quake/a III.
 
^quake live kad god ne znam sta cu sa sobom :d
 
Po meni najgore ove godine, Need for Speed The Run, Dragon Age 2, Duke Nukem Forever, Call of Juarez The Cartel, i Homefront je dosta los, mada sam ga presao...

Nznm sto vam toliko se ne svidja The Run. Mnogi ce me spaliti na lomaci ali meni je najbolji od svih tih arkadnih, Shift ne racunam. Za razliku od onog Hot Pursuit sa onim Outrun nerealnim zanosenjem ovaj je super.
 
Govorimo o grafici i izvodjenju: Battlefield 3, Uncharted 3, Killzone 2, Bioshock, Fear... Za svim dobrim igrama u tom zanru u poslednjih x godina. Mislim, neproporcionalni likovi, copy/paste grafika, nikakav osecaj pri kretanju i napucavanju, kao da je u pitanju neka indie igra iz 2004.

auuu mozda moze da prodje komentar za fear i bioshock (one konzol onli igre ne spominjem) ali bf3 je daleko van komentara koji si ti poprilicno odvalio :) zapravo ispred svega spomenutig je bar tri puta (iako bagovita, ali koja pa igra nije)
 
Nazad
Vrh Dno