Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
Ostali (verovatno takodje pijani) ga vezu za bajs i puste niz brdo. :)
 
Ja uvek pozdravljam ovakve ideje. Jes da sam samo citao sta pisete, vec vise godina, al eto, da znate da podrzavam :)
 
Sta kazete na predlog da svako odradi majcu za sebe za nadimkom i po zelji slikom sa foruma?
Kod ovakvih okupljanja, najvise me nervira sto neznam ko je ko, mozda nastrada pogresni moderator :smack: :d.
 
Taj skup ce biti najveca koncentracija preskupih smart telefona po kvadratnom centimetru na Balkanu :D

Nista mige, ispasces hipster :p
 
Poslednja izmena:
Sta kazete na predlog da svako odradi majcu za sebe za nadimkom i po zelji slikom sa foruma?
Kod ovakvih okupljanja, najvise me nervira sto neznam ko je ko, mozda nastrada pogresni moderator :smack: :d.

Podržavam... E sad majica ili samo neki natpis, bedž, nalepnica, svejedno - poželjne informacije su Nick sa foruma i ime osobe.
 
Ako vidite nekog u crnoj rolci bez obelezja to je Kovacm.... eventualno Priest,kao zamenik... :D
 
^

:p

nego, moj buraz radi stampu na majice (i flok: jednobojne/dvobojne ali i full color).

ako hocete mogu da vidim sa njim da nam odstampa svakome po unikatnu majicu: mozda avatar ili nesto drugo po cemu ce vas ljudi prepoznati ;)
 
Koliko bi to kostalo? Ne treba mi 10, vec jedna, kao i svakome, pa to podize cenu.
 
Kako ja zamisljam, nik bi mogao preko ledja da ide i kod srca manjim fontom (narodski receno).
Sad za sliku dajte predloge.
Da se nadje neko (firma ili neki lik) kome mozemo da posaljemo podatke na mejl i kad zavrsi majcu da posalje brzom postom sa sve racunom.
 
Mislim da bi bilo dovoljno samo neki name tag.
Npr. Urade se name tag -ovi za svakog ko se prijavio na spisak koji je dat stranicu pre. :)
 
Sto se tice natpisa, mislim da je nepotrebno to raditi na majici. Mozemo da se dogovorimo kako cemo se prijavljivati a mi cemo da pripremimo one male kartoncice sa plasticnim okvirom gde ce biti odstampan nick svakoga od vas. Pozadi zihernadla i vozi...

Kada su majice u pitanju, mogli bi da uradimo Benchmark 2012 majice

Medjutim, za razliku od svih ovih godina, vise bih voleo da napravimo nesto potpuno drugacije: majicu sa printom koji ce zauzimati skoro celu prednju stranu. Po meni taj print bi trebalo da bude kombinacija svega onoga cime se ovde bavimo i ocemu diskutujemo: i procesor, i grafika, i mobilni, tablet, ploca, kuler, notebook, softver. Neki kolaz koji ce izgledati super dobro pa da tu majicu mozemo da nosimo prkaticno u svakoj prilici, gde god se nadjemo. Pa i da izadjemo uvece u njoj :D

A Benchmark logo i natpis mogu da stoje dole negde u samom dnu...

Ja naravno nisam viccan radu u fotosopu ali ako ste saglasni mozemo da napravimo temu i mali konkurs - a mozemo i neku nagradu da dodelimo za najbolji predlog. Sta mislite?
 
Peco ako organizujes hranu i piće onda se isplati da nosimo te majce (tj. da te rekamiramo po gradu ) :D .
 
Напред велики бенчмарк натпис, позади тај Пецин микс,или обрнутно.
Мени се бенчмарк лого много свиђа па бих волео да буде приметан:D

SGS2 via TT2
 
Nazad OGROMAN logo
Napred neki slogan npr. Because we ARE the LARGEST Serbian IT Community! (Ne pucajte lupio sam :d)
 
:d Jel mogu ja da dodjem napuhan :d

Ma nemoj da se sekiras i ako ne budes. Ako budes imao zelju napuhace te neko vec tamo u sumici. :)
Samo da se lepo organizuje, a trebace i vise rostilja za ovoliko ljudi (nesto kao onaj leskovacki redic na sajmu).
 
dopisao sam u tabelu sta je potrebno od "opreme" :)

da li u okolini gde bi pravili roštilj postoji prodavnica gde moze da su kupi:

1. hleb
2. luk
3. pivo
4. ćumur?

i da li postoji tekuća voda?
i da li postoje klupe za sedenje?

btw peco, sto ne postavis ovo kao sticky temu u sve sobe??
 
Poslednja izmena:
Jel ima cumura u maxiju? I hleba ceo dan?
 
Cumur?
 
ma ima sve u tom maxiju na brdu, ogroman je.
 
Nazad
Vrh Dno