Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
Super ekipa, fino druzenje, odlicna klopa!!! Smith je pravi grill-master, koliko god se ed trudio da ugljenise meso :) Koliko je dobro bilo neka kaze cinjenica kako smo nas sedmorica pocepali oko 5kg mesa, neko od beogradjana ce reci tacniju cifru... Sve u svemu stvarno je fino izaci malo iz kolotecine, upoznati nove ljude itd.. Vredi ponoviti! ;)
Slike ce okaciti neko drugi, verovatno ed s obzirom da je imao profesionalni fotoaparat [emoji14]
 
Mi smo upravo krenuli nazad. Druženje je apsolutno uspelo, puno smo tema obrnuli uz 5.5kg mesa ;).
Okolina je izvanredna, penjali smo po kraju, ludilo, videćete slike.
Drago mi je da ti se dopala klopa, nadam se da i ostali dele isto mišljenje (Ed-a naravno ne računamo ;p).
Nišlije su definitivno pobedili po pitanju lokacije, mi "došljaci" smo oduševljeni.
Baš me zanima ko će da ponudi bolje mesto.
 
Srećan put!

Drago mi je da ste se lepo proveli i da vam se dopala lokacija. :) Videćemo se drugi put.
 
Drugari, ovo je nešto od slika sa mog telefona. Slike bench roštilj Podelite i vaše slike kad se budete odmorili.

Inače, fino beše. Vidim spominje se koliko se pojelo ali ne i koliko se popilo. :)
 
Da se ja pitam, nastavio bih jos jedan dan. Nadam se da cemo uskoro ponoviti, samo da sajloncu udarimo limit na hranu, meni na pice (jedva sam se kuci dovukao) i calexxu na broj izazova koje moze da nametne :d
Veliki poz za ekipu iz BG-a, sjajna ekipa!
 
Haha, odlična fora.

Nešto mi bljavi kamera, moram da promenim rom, slike su dosta isprane, prelako svetlo je ubilo slike, jedino radi u macro modu kako treba, a i tu se nije proslavio.

Inače hteo sam da postavim kameru da odradi timelapse celog roštilja, ali sam zaboravio, pajser, moraćemo to sledeći put
 
Poslednja izmena:
Inače, fino beše. Vidim spominje se koliko se pojelo ali ne i koliko se popilo. :)
Да не остане без одговора, малопре сам се распитао (јер ми је некако крај вечери мало изветрео, што од умора, што од овог одговора) и сазнао да смо вратили 17 пива. Значи попило се 43 (зидарских) пива, нешто мало ракије и вина и плус нешто мало сокова. Није много.
 
taman da smo i mi bili otislo bi i tih 17 piva ;)
 
Прочитај последњих пар страна па ће да буде јасније. Јелашничка клисура.
taman da smo i mi bili otislo bi i tih 17 piva ;)
Да сте ви били, узели бисмо 4 гајбе а не три. У сваком случају ми је жао што нисте били, ко зна како би тек онда све прошло. Овако сам се опоравио и одморио за само три дана. ;)
 
Било је приче о овоме, штета што није одржано недељу дана раније.
 
Било је приче о овоме, штета што није одржано недељу дана раније.

"Manifestacija počinje u 20 časova u parku Sveti Sava"
Specijalitet Osmanlija u parku Svetog Save, ciju su dinastiju u krvi ugusili a narod sto pobili sto porobili :)
Verujem da bi bio ponosan na danasnje potomke :-devil-:
 
mozda jede Börek ? :D
 
Samo na pauzi, kad ne zidam Cele Kulu :p
Salu na stranu, ja preferiram gibanicu :)

i ja volim gibanicu ali svakako niko
ne treba da zaboravi kakvi smo bili
jer na kraju, svi smo ljudi (ili bi bar to voleli da budemo).
 
Gledam slike, jako lepa lokacija, svaka cast momci. Slika gajbe zajecarca u potoku pobedila. :)
 
Ја сам прво попио из туре која је била охлађена, а после ми је било свеједно. ;) Иначе се на слици виде две гајбе пошто је трећа дошла из фрижидера и испражњена довољно брзо да се остале не охладе.
 
Nazad
Vrh Dno