Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
A pored avatara da stavite seksualno opredeljenje i trenutni status. :D :D
Pa, mozda to rostiljanje postane redovna praksa. hihihihi
 
Hocemo li da nosimo tagove sa nickovima i avatarima? :)

Sta ako neko ne odgovara svom avataru? Evo, recimo, ja nosim sociva ceo zivot, a ne naocari. :zgran:

Sa ili bez njih, definitivno si prevelik nerd :D
 
Hocemo li da nosimo tagove sa nickovima i avatarima? :)

Sta ako neko ne odgovara svom avataru? Evo, recimo, ja nosim sociva ceo zivot, a ne naocari. :zgran:


:d Jel mogu ja da dodjem napuhan :d
 
Nekako mi se cini da je za veci broj interesenata kao lokacija bolje resenje Ada ( ima vise stolova na jednom mestu + rostilji ).........
 
Ada je mainstream. Zbudzeni bi tamo bili s ostalim ljudima. Na kosu smo sami svoji.
Predlozio bih klupice kod Hajducke cesme. Svi znaju gde je to, ima parking, ima i cesma... ma milina :)
 
Poslednja izmena:
Moze onda kod nudisticke, to nije mainstream :p
 
Odlicna ideja, mozda Vam se i ja pridruzim ako me obaveze ne protisnu.

Jedno pitanje za druga Pecu, hoce li biti Benc majica ove godine?
 
peco, stavi ovo kao sticky u sve sobe za pocetak kako bi svi videli ;) ...ne otvaraju svi bench clubing!


i druga stvar: jel postoji neki online Google-like-Calc ali da bude otvoren, bez registracije? :)

bilo bi najlakse u tabelu popisati imene potencijalnih gostiju a sami gosti bi mogli da updejtuju svoj status dolaska/nedolaska

tako bi imali pregled u realtime-u :D i najlakse bi se videlo koliko cega treba kupiti...

Moguće je na GoogleDocs staviti da fajl može da edituje onaj ko ima link, ne mora biti registrovan. Dobra ideja :)
 
Pa zbog vegetarijanaca je i izabran kosutnjak, prolece, priroda buja pa bice valjda i neki piskavac da se ubere, salata od maslacka, ma prste da polizes ... :D

Podrzavam rostilj, u blizini sam kosutnjaka pa ako mogu da pomognem tu sam.
 
Nem' ja nista protiv Kosutnjaka, samo to gledam sa druge ( organizacione ) strane.........
Za 20 ljudi je potrebno 10 kg mesa ( racunajuci vegetarijance :d ), pa to treba sve ispeci ( znaci treba poneti bar 4 rostilja, da bi se izbegla tuca oko hrane ), pa to sve treba poredjati na sto ( za koji opet svi ne mogu da stanu ), da ne pominjem nosenje rostilja i ostale gluposti..... A na taj 1 isti sto treba staviti i salatice, tj za neke glavna jela, a gde je tu pice.......
Na Adi je isto priroda, jes' da malo treba da se porani i ugrabi mesto, ali tu su vec postavljeni rostilji ( i to ohoho kapaciteta ), zauzmu se stolovi, i zurka moze da pocne.....
A nekako mi se cini da je 20 osoba minimalisticka prognoza.....
Ali mozda i ja gresim.....
 
A pored avatara da stavite seksualno opredeljenje i trenutni status. :D :D
Pa, mozda to rostiljanje postane redovna praksa.
U istoj rečenici "seks. opredeljenje", "status" i "roštiljanje" dobijaju sasvim novi smisao! :zgran:

Sa ili bez njih, definitivno si prevelik nerd :D
Neka se kUdtiHaEX spremi za takmičenje u obžderavanju ili ispijanju piva, a posle 10 krigli možemo i da se pobijemo, da ti, hik, pokažem, ko je nerd a ko kome briše postove i, hik, daje negativne kaznene poene! Misliš da Bench tvoj, hik, ha, burp? E, sa' će' da vi'š! :-devil-:

@hsv.stoned: Uvek sam se pitao šta znači ono HSV kod tebe, Wiki kaže: Herpes simplex virus. :zgran: Well, hsv.stoned, thanks for sharing with all of us...

Ada je mainstream.
Mi smo hipsteri. Kad smo već kod toga, hoće li biti organizovanog WiFi neta, bar 100 Mbit/s da bismo međusobno mogli da šerujemo video i grupno video-četujemo? :eyebrows:

Predlozio bih klupice kod Hajducke cesme.
Tu je uvek, ali uvek najveća gužva, nisam nikad imao piknik tu, jer svi žele da ga imaju na tom mestu, pa samo produžim dalje kolima.

p.s. nešto se mnogo :zgran: u poslednje vreme.
 
Neka se kUdtiHaEX spremi za takmičenje u obžderavanju ili ispijanju piva, a posle 10 krigli možemo i da se pobijemo, da ti, hik, pokažem, ko je nerd a ko kome briše postove i, hik, daje negativne kaznene poene! Misliš da Bench tvoj, hik, ha, burp? E, sa' će' da vi'š! :-devil-:
Izgleda da nisi nikad u životu video dragog nam moda, jer da jesi ne bi ovako zborio.
Osim ako nemaš preko 2m i 120 kg:)
 
Kutija tuce ljude svojom tacnom (NOTE) :p
 
Verovatno upotrebiti neku jednacinu i broj godina na forumu sa brojem postova i prema tome izgenerisati kolicinu mesa koju jedan clan moze da pojede. Nemaju svi pravo da izjedu istu kolicinu mesa :)
 
Pošto je meso teško izorganizovati, naročito kada se ne zna koliko će tačno ljudi biti, predlog je da svako ponese ono što će pojesti (može i više od toga, neće se baciti). Jedino treba dogovor oko samog roštilja, jer realno treba otprilike jedan na 5-6 osoba da se ne bi preterano dugo čekalo.

Ko ima slobodnu sestru, drugaricu, slobodan je da je povede. Može i ženu, ali nikako taštu. :)
 
Elem, ideja je odlicna :)
Za Hajducku cesmu bi trebalo da urani neko od organizatora da ne bi bila zauzeta :)
Datum je takodje dobar, mozda bi nedelja bila bolja zbog ljudi koji mozda rade subotom :)
 
I ja se slazem! :)

U stvari, smeo sam sam uma porodicne obaveze koje ne mogu da izbegnem nikako - dakle, NEDELJA 20. maj!
 
@hsv.stoned: Uvek sam se pitao šta znači ono HSV kod tebe, Wiki kaže: Herpes simplex virus. :zgran: Well, hsv.stoned, thanks for sharing with all of us...

HSV znaci Hamburger Sport Verein, na sta ukazuje i zastava tog kluba u avataru. Bez centralnog motiva na istoj, naravno... ;)
 
@hsv.stoned: Uvek sam se pitao šta znači ono HSV kod tebe, Wiki kaže: Herpes simplex virus. Well, hsv.stoned, thanks for sharing with all of us...

HSV znaci Hamburger Sport Verein, na sta ukazuje i zastava tog kluba u avataru. Bez centralnog motiva na istoj, naravno... ;)

hahahahha napuseni herpes :d :d :d tek sad vidim ovo :d

Au covece, razumem da neko ne prati sport ali.. pa bar da si kucao hsv u google images i skapirao fudbalski klub pored slika herpesa.. :d :smoke:
 
Poslednja izmena:
Znaci racunamo na tortu ? :)
 
Jeej, rodjendani, biće i duvanja!

Svećica, naravno, hihihi...

OD mesa meni treba 4 bataka i 2 prsa, 18-19 leta, ženska (pedobear.jpg).
 
Jedna vazna stvar,
ako planirate da cirkate zbog sigurnosti drugih i vas dodjite taxijem ili gradskim prevozom (vazi za motorizovane).
 
ako neko dodje bajkom i urolja se, shta ona? :D
 
Nazad
Vrh Dno