Šta je novo?

Battlefield 4

ACW-R je kurć'na na daljinu.

Kao i SG553, nisu ni pravljeni za daljinu. Mada iskreno, kao da ima daljinskog napucavanja u BF-u oruzjima tog tipa, za to su snajperi ili DMR. Od 100 killova ako budu 2 sa udaljenosti vece od 30-40m. Ne isplati se gubiti vreme na to, jer te drugi izrostilja iz blizine dok se zamajavas sa daljinskim gadjanjem.
 
epski momenat, poput pojave svetleceg kipa u medjugorju
 
I jos urlice
 
LOL, na sta je spao battlefield??????? Jedan easter egg tako naduvati van proporcija, svaka cast
 
Pogresio si temu. BF4 nije predvidjen i samim tim nije pravljen za klanske...

Po cemu sam pogresio temu? Pitam da li postoji neko mesto gde se zakazuje. Forum, sajt, sta god. Gde ljudi ugovore igranje. I skroz mi je nejasan tvoj odgovor, ili neki sarkazam ili nisi ni siguran sta si odgovorio.
 
Prosto nema nikakvog takmicenja kao sto je to bilo u BF3, a kamoli kao u BC2. Lepo ti kaze covek.
 
Nema klanskih u bf4. Realno nezamislivo je da se ovakav bf igra iole ozbiljno. Jedino sto ti preostaje je da lovis ajkule i da se sprdas...
 
DICE mi je debelo pao u očima. Sumnjam da ću da kupujem četvorku. Vidim šta se piše o njoj. I trojka me je razočarala.
Jedino me zanima Mirror's Edge 2, koji neće skoro.
A CoD je potpuno ubio FPS. Nema ništa stvarno dobro godinama.
 
DICE mi je debelo pao u očima. Sumnjam da ću da kupujem četvorku. Vidim šta se piše o njoj. I trojka me je razočarala.
Jedino me zanima Mirror's Edge 2, koji neće skoro.
A CoD je potpuno ubio FPS. Nema ništa stvarno dobro godinama.

U stvari ima. RO2/RS, Insurgeny, Tribes, Planetside2, Arma...
 
Kako sada izgleda igranje Metroa i Lockera sa ovim promenama granata? Ima li neke razlike ili se i dalje svodi na spamovanje granata?
 
Ako igras na no rules serverima granate (m67, v40...) su ti najmanji problem, tu m320 ubija u pojam, ne mozes nigde dok ne ubije neko tog spamera sto samo izbacuje iz m320... A ako neko zna server gde je sve dozvoljeno osim m320 bilo bi lepo da postavi linkic, bicu mu zahvalan :D Inace naval strike mi je bas gotiva, osebno ovaj carrier assault mode :D
 
Sad sam bas igrao i bas pred kraj me izbaci iz igre! Pogledam battle report i vidim da je sve igrace izbacilo, provjerim s njima i bukvalno isti problem, 64 igraca izbacilo iz igre! Znaci ne samo da je server pukao vec .exe battlefielda isto!!! Znaci nije "to je do tvog kompa" , "to je do tvojih drivera", "do je do deda mraza" !!! Jbt da li je moguce ovo za jednu igru koja je imala budzet od 100.000.000$ ???!?!?!?!!?
 
hoce to kada apdejtuju servere

dobre ove nove mape, nekako su taman :)
 
Zanima me kako vam se ponasa bf4 sa novim beta NVidia driverima...Meni jedno 10% min vise fps-a sto uopste nije malo I poboljsao mi se min fps drasticno....Javite utiske...
 
Instalirao sam Win 8.1 i mogu reci da igra definitivno "tecnije" radi, kretanje je mnogo bolje, sve ide kao podmazano u odnosu na Win 7, razlika je stvarno primjetna. Kao da je i grafika bolja ali to je vjerovatno placebo :)
 
Auuu od ovog najnovijeg patcha koji je stigao sa Naval Strike desava mi se vise puta da gadjam u nekoga a da izostaje hit reg.
 
meni na nekom serveru radi fenomenalno hit reg kao nikad ranije, a onda sutradan katastrofa na tom istom serveru
i onda menjaj serv blah :|
 
za 20+ fps mi je se povecao min-fps s novim drajvera, swaka cast.
 
koliko ova igra ima potencijala za zabavu kada imas dovoljno vremena, neverovatno :)
 
A10 polece iz vode i nosi skuter na krilu sa koga lik gadja sa rpg-om?
Uzas na sta se ova igra svela......
 
Poslednja izmena:
Gde ima najjeftinije da se uzme Premium, tj. jel ima nesto bolje od Meksickog Origina?
 
Nazad
Vrh Dno