Šta je novo?

Battlefield 4

Izašao NS ?
 
Sad bas hteo da odigram metro tdm kad ono patch i naval strike :D
Jos da iscitam koje su izmene pa da se igramo :)
 
Kao prvo,mape su prelepe.U nekim delovima me podseca na FC3.Ne bas u tom koloritu,nego mnogo prirodnije.Isto tako mape su odlicno uradjene za gejmplej,svaka baza ima neki svoj fazon,izgleda da su se bas potrudili oko samog dizajna.Mnogo otvorenog prostora,a opet mape nisu bas prevelike,nego taman za 64p.Carrier Assault mod je extra!Kombinacija conquest-a i rush-a.Mozes da biras-ili ces da osvajas i cuvas osvojene baze sa raketlouncher-ima ili ces da napadas nosac aviona i da u rush stilu unistis brod.Samo po meni CA mod malo kratko traje,ja sam navikao na bar pola sata-45 min. partiju conquesta.Sredili su killcam,sada normalo pokazuje ko te klepio.:d


A da,evo i jedna "slicica" za one koji ih ne podnose!

SR338:d

 
Nansha nije bas nesto ali su ostale mape stvarno super odradjene, kako zbog same grafike (sto rece Gorgilije, podsjeca na FC3) tako i samog dizajna mapa i gameplaya. Hitreg mi se cini malo boljim sada i sve je jos fluidnije nego prije. Odlican DLC!
 
Net kod meni i dalje isti(ocajan).Jednom sam se zaglavio u "spectator" modu i mogao sam da samo gledam partiju 10 minuta.RPG i dalje nekada puca corcima(gadjam jednom camac,koji stoji, i pogodim-sledeci put gadjam u isto mesto i promasim iako vidim da pogadja camac).Mape ne bih kometarisao jer,subjektivno,ne volim da plivam do svake zastave.Grafika me,u ovakoj vrsti igre,najmanje interesuje.
 
Poslednja izmena:
Hit reg??? WTF sad mi je mozda i gore nego sto je bilo?? Doduse odigrao sam na jednom serveru mozda je taj server bio los. Videcu na jos nekom ali za sada mi se ne svidja to sto su popravljali.
 
Vidim da patchom i dalje nisu popravili brljotinu na Sangaju na zgradi izmedju D i E...
 
I kod mene hitreg ocajan . Lockujem iglom hely ispalim i ko zna gde to odleti . Da ne bude pametnih odgovora mamke nije izbacio ;)
 
Izvini Blade nisam te prepoznao :d
 
Koliko sam video attack, stealth avion i heli po timu dolaze iz baze, a mobile AA je na nekoj zastavici kao i par ifv-a. Cim vidim takvu mapu meni se povraca. Pa tim koji ima odlicne pilote uzece i zastavu sa AA i ovi mogu da ga duvaju iz baze.
Mrzim mape u fazonu wake island. Bolje da uopste nema vozila na ovim mapama.
 
Da li zaitsa kida G36C kao na klipu ili ima boljih alternativa ? Izgleda mi zanimljiva obzirom da je za sve klase.. valjda. I kak ose otkljucavaju DMR oružja ?
 
Ovo je prvoaprilska sala,G36C je isti kakav je i bio.LC nas malo zeza.

Dobar je NS,dobar,ali nekako...sta ja znam-nema tenkova!:DMape su vise "infantry" orjentisane,ima tu brdo camaca,manjih,vecih-svakakvih,ali nije to to!Golmud-rulz!!!:d

Pa bas nisi morao da spojlujes... :d
 
Drugi je april drug.
 
Drugi je april drug.

Da,ali taj snimak je juce postavljen na YT.A i probao sam tu pusku sinoc,cini mi se da se identicno ponasa kao i pre.Mislim-"ghost patch"!:D

Od kad to DICE radi neke tvikove na puskama ili uopste,a da se to ne objavi zvanicno?

Uostalom probaj je i sam,pa uporedi.
 
Aludirao sam kada je postan klip na forumu od strane Milosa.. drugi paril, nidje veze. Enivej, ne igram pa ne znam kako se oružja ponasaju i vrijedi li levelovati G36C obziro mda je za sve klase. Cini se dobra sa klipa.
 
Nije los, ali sa 650 rpm ako se ne varam, nije dobar za blisku borbu.
 
Od tih karabina AK-5C je, koliko sam ja mogao da vidim, neka zlatna sredina. Ukoliko mi je potrebno nešto sa većim rpm-om onda tu je ACW-R.
 
Meni je SG553 keva, jos sa prigusivacem. Mislim, dok sam igrao igru.
 
Odlicne ove NS mape, rush i tdm su mi milina na njima sto volim da flankam snajpere na TDM-u :D
 
Nazad
Vrh Dno