Šta je novo?

Banka Intesa

Ja ne kontam najbolje
Sta biva kada se na ekranu pojave ova dva polja PAMeTNE PRIJAVE
sta se dalje radi
 
Aktivirao sam.
Problem mi je kada se pojavi pametna prijava sta onda radim.
 
Da li je nekom u Intesi legao cashback za MC kartice (Gold itd.)?
 
Isto i meni
 
Hvala za brzi info.

Mene su nazalost ispalili... Ja sam izmedju 1. i 30. juna imao preko 40k online kupovina: Shoppster (vise puta), OfficeShoes, Telekom, SrbijaVoz itd., ali ocigledno su imali prilicno striktna pravila koje online prodavci su u igri (pretpostavljam da ipak nisu uvazili placanje racuna, kao npr. za Telekom, ili voznih karata i sl.).

A fino su kao naveli izuzetke, ali ocigledno to nije bila konacna lista (a siguran sam da na toj listi inicijalno nisu naveli placanje racuna kao sto su Telekomovi i sl.).

P.S. Da me neko pogresno ne shvati, zaista mi nije stalo za poklon tih 1k dinara (ali zaista), ali uvijek su me nervirale te igrice sa pravilima, bacanje graska da nesto skontas i sl.
 
Kod mene 9.jun > 4.jul.
 
Nisam ni ja dobio cashback, na 3 kartice. Na sve tri su kupovine bile posle 20.6. @Condor gde ima lista izuzetaka? Većina mojih plaćanja je plaćanje računa (Infostan, mts, yettel...)
Edit:
Kartice kojima je izvršeno najmanje 3 ili više Kvalifikovanih kupovina kod Domaćih trgovaca u ukupnom minimalnom iznosu od 3.000 RSD ostvaruju pravo na Povraćaj novca u iznosu od 1.010 RSD, u periodu do 15-og dana u mesecu koji sledi nakon meseca u kome je izvršena poslednja Kvalifikovana kupovina Karticom u skladu sa ovim Pravilima
Čudno je da nije već uplaćen cash back.
 
Poslednja izmena:
Nisam ni ja dobio cashback, na 3 kartice. Na sve tri su kupovine bile posle 20.6. @Condor gde ima lista izuzetaka? Većina mojih plaćanja je plaćanje računa (Infostan, mts, yettel...)
Edit:

Čudno je da nije već uplaćen cash back.
Evo kako je kod mene pisalo:

"Istovremeno možete ostvariti pravo na popust, kao i poklon keš prilikom
internet kupovine na prodajnim mestima u Srbiji, Vašom Mastercard kreditnom karticom za fizička lica, do 30.6.2022. Poklon keš biće uplaćen u roku od 30 dana od izvršene poslednje kupovine tokom juna i to na račun Vaše Mastercard kreditne kartice. Pravo na poklon keš možete ostvariti samo jednom."
 
Aha, OK. Moj citirani izvor je Mastercard, njihov pravilnik ove akcije.
Od 3 kartice koje pominjem, jedna je UniCredit. Ni tamo nije bilo uplate, još uvek.
 
@Condor gde ima lista izuzetaka?
Pisalo je u onim pravilima, ali nisam siguran da li na sajtu Intese ili MasterCard-a a mozda i oba (posto sad vise nema tih stranica). Naveli su da kladionice, igre na srecu i sl. ne ucestvuju u promociji, tako nesto. Znaci, nije bilo klasicne liste, ali znam da su postojali izuzeci i medju njima nisu navedeni davaoci komunalnih usluga, Telekom i sl.
 
Nudi i Edge, verovatno si nekada obeležio Ne sada i Ne prikazuj više ovu poruku
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    104.8 KB · Pregleda: 24
Kako preko aplikacije ili sajta proveriti koji paket imamo? Tačnije da li je hit ili hit plus
 
Uđem u OfficeBanking, aplikacija se apdejtuje, odradim šta sam hteo, izvučem karticu iz čitača i OfficeBanking nestane sa računara. Tako već drugi put u poslednjih mesec i po dana. Šta se dešava?

Edit: Hm, izgleda da je samo nestao shortcut sa taskbara, ali ne kapiram ni zašto se to desilo.
 
Poslednja izmena:
Obnovljena je opcija kupovine na rate debitnim karticama do 30.06.2023, upravo stigao mejl
 
Obnovljena je opcija kupovine na rate debitnim karticama do 30.06.2023, upravo stigao mejl
I meni isto ali su mi smanjili iznos za nekih 6000-7000 u odnosu na prethodno odobravanje.
Moguće zato što nisam isplatio dug od prethodnog odobravanja
Imam /sada trenutno/ oko ~22.000 da otplatim po starom odobravanju.
 
E sad sta mi nije jasno, ako se ima paket dobije se debitna i kreditba kartica. Kakav je smisao imati mogucnost olacanja na rate sa debitnom karticom.
Rax
zumeo bih ukoliko ne postoji mogucnost raspolaganja kreditne kartice.
 
Ne dobija se kreditna, kreditnu trazis. Koliko ja znam.
 
Da li u intezi menjaju ostecenu novcanicu od 500 din? ili u kojim menjaju....? (otp komercijana postanska stedionica su opcije)
 
I meni isto ali su mi smanjili iznos za nekih 6000-7000 u odnosu na prethodno odobravanje.
Moguće zato što nisam isplatio dug od prethodnog odobravanja
Imam /sada trenutno/ oko ~22.000 da otplatim po starom odobravanju.
Meni su povećali za 12k. Ne dugujem im ništa ni na debitnoj, ni na kreditnoj.
 
Gorane, mozda trazis kreditnu ali je bitno da mozes da je dobijes i mislim da je besplatno.
 
Nazad
Vrh Dno