Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Modovi su sjajni, ali za F1 ne mogu da skupe verovatno ni 10% podataka koje Kunos moze direktno od Ferrarija, bice ovo brutalno.
 
Da da dirt 3 ja mislim, sta ih briga uzivaju u zivotu...
 
Preporuka za ovaj kanal na YT - race-media.tv

Meni su ove trke zanimljivije nekako i tu sam se vise pronasao nego recimo u F1 ''gde se sve zna unapred'' ;) Pa sada samo trazim ovakve stvari najvise, i DTM nije los isto.

Mugello svez snimak... :)

 
Oce danas u punoc izaci RED DLC da odma uzmem da skidam :D:D:D Koja ludnica, a nikako da nastimam volan F1 u assetto radi ko *****...
 
Neće, to obično bude na dan izlaska oko 19h... tako je gotovo uvek kad ovi iz Kunosa izbacuju nešto.
 
Izasao upravo 9,99 euro pa ljudi moji ludnica na sve strane :D::D:D
 
Benchmark AC Server #1 je online, password kunos, F138 i SF-15T practice na Red Bull Ringu.
 
^ Bravo, konacno si uklonio proklete nazive krivina i ostalo djubre sa ekrana :)

Opasan DLC, sve sto sam do sad probao me je odusevilo, mozda i najvece iznenadjenje je Aventador SV, ocekivao sam da ce biti uzas sto se tice osecaja na volanu, totalna suprotnost.. a zvuk cista perverzija.

 
Hehe, a polako svidja mi se ova topuzova aplikacija :D Inace formule su brutalne, ucim jos ovaj red bull nisam ga nikad vozio :D
 
Borise, pozicioniranje tvojih kamera me sve više i više oduševljava. Ovo je iz pozcije kera koji se plazi kroz prozor? :d
 

Prilozi

  • PHvAsbB.jpg
    PHvAsbB.jpg
    363.7 KB · Pregleda: 82
Poslednja izmena:
Haha :) Gledam da ih stavim gde inace stoje na pravim snimcima, taj ugao mislim da dobro prenosi brutalnost SV-a :)
 
Borise, pozicioniranje tvojih kamera me sve više i više oduševljava. Ovo je iz pozcije kera koji se plazi kroz prozor? :d

:p

3gbflu9.jpg
 
Poslednja izmena:

wow. Kako bre kontrolisu DOF efekat? Ovde je dosta jak.

Inace probah i ja ovaj red pack, odlicno sve. Ovako na brzinu najbolji utisak ostavili oni matori Maseratiji (totalna bolest voziti) i Aventador, koji ce mi biti prvi izbor za Nords od sada cini mi se.
 
wow. Kako bre kontrolisu DOF efekat? Ovde je dosta jak.

Inace probah i ja ovaj red pack, odlicno sve. Ovako na brzinu najbolji utisak ostavili oni matori Maseratiji (totalna bolest voziti) i Aventador, koji ce mi biti prvi izbor za Nords od sada cini mi se.

Ja kad sednem u kokpit samo pustim ovo i gas to je moj DOF efekat :D
 
Jedan brzi krug sa SF15-T na RBR-u

 
Dobar :)
 
Cuti, ja ne mogu da se nagledam klipova na YT em sto ih ja iskopam em YT nudi :D

Evo jos preporuka za kanale

Tom Coronel odlican lik-zabavan vozi WTCC :)




Speed For Life cele trke imate na kanalu WTCC koga zanima a odlicne su.

 
Nazad
Vrh Dno