Šta je novo?

Apple TV+

Kolega je već odgovorio :)

Jedino za gift kartice za Indiju, ja sam prema savetu kolege @S03 uzeo na indijskom Amazonu nedavno karticu od 2000 rupija (za 2000 rupija, u odnosu npr. na Enebu gde sam prethodno dodao sigurno 5 € preko vrednosti gift kartice od 1000 rupija). Registruješ samo novi nalog sa našim brojem telefona, a za billing adresu staviš neku pravu adresu, tipa hotel neki.

Slažem se sa kolegom za Apple One, iako nema godišnje, ridimuješ dve gift kartice od 2000 rupija i miran si dugo.
 
Napravio sam nalog na Amazonu Indija, stavio neki adresu u Mumbaju, uneo sam i svoj e-mail, ali kad idem na plaćanje piše da je adresa isporuke ta koju sam naveo. Kako da znam da će mi GK poslati na e-mail? Ove sam ubacio u korpu: Apple Inc. App Store Code - For India - Delivered via Email
 
Napravio sam nalog na Amazonu Indija, stavio neki adresu u Mumbaju, uneo sam i svoj e-mail, ali kad idem na plaćanje piše da je adresa isporuke ta koju sam naveo. Kako da znam da će mi GK poslati na e-mail? Ove sam ubacio u korpu: Apple Inc. App Store Code - For India - Delivered via Email
Poslace ti na mail, ne brini.
 
Pokušavam plaćanje RF Visom, ali mi nikako ne prolazi. Dođem do onog dela gde me pita da li hoću da platim u RSD ili u RUP i šta god da izaberem, pošalje me na neku api.pauyu.in stranu i ne prolazi dalje. Svaki put mi pošalje račun, ali je račun prazan.
 
Ja sam koristio Intesa MC, izabrao odmah rupije (zato što za RSD ima neka provizija) i prošlo mi je plaćanje bez problema.
 
Nešto je izgleda do moje kartice bilo, Intesina MC prošla iz prve sad još samo da stignu GC. Hvala svima na pomoći!
 
Znaci nije lose kupiti na amozon indija te gift cardove, treba mi za godisnju pretplatu, znaci 1000 rupija! Treba da napravim INDIJSKI amazon i tamo kupim i stavim u korpu GC, adresa mora da bude indijska ? Hvala
 
Stiže u roku od pola sata max, ali u Junk jer šalje neki provajder ne Apple.
 
Za pravljenje/podešavanje Apple ID-a i ridimovanje gift kartice bi bilo dobro da bude neki Apple uređaj.

Što se tiče gledanja, sada ima Apple TV+ aplikacija u Windows Store-u, radi bez ikakvih problema (sa indijskim nalogom).
 
Meni je danas G2A blokirao nalog, iako sam vec dva puta kupovao itunes gift card i to preko papall sad su uzeli pare pa blokirali, prijavio banci, navogno prekrsio njihova pravila
 
Dobio sam apple tv u razmeni.
I moram da iznesem svoju,da kazemo,impresiju samom aplikacijom.
Ne mogu da verujem kako dobro radi i kako je brza.
Nema da stucne u radu. Kao na mobilnom telefonu da je vrtim. Radi neverovatno brzo i fluidno.
Prosto se zapita covek sta rade programeri na ostalim servisima.
Imam Hbo,prime,netflix,disney,sky i sad apple tv.
Ni jedna aplikacija ne moze da se meri sa apple tv-om.

A koristim sve na mom 43tcl C735 google tv-u.
Na google store-u ne moze da se skine aplikacija za apple tv. Nasao sam na netu .apk i odusevljen sam brzinom rada.
 
Ja imam gugl store Usa , Argentina , BiH i Srbija
Samo šaltam store ako mi treba neka aplikacija
 
Na play store za android tv (Mi box) dovoljno je samo google nalog da bude podrzan region za apple tv plus, a na google tv je mozda drugacije. Za LG samo u podesavanjima televizora se promeni region, i to je to, ne treba nalog.
 
Vidim da su na neke nove filmove (za buy/rent) stavili srpske titlove. Koliko znam, to ranije nije bilo dostupno.
Radi se o filmovima: Exorcist (2023.), Five Nights at Freddys (2023) i dr.

IMG_3493.jpg
 
Apple TV+ pretplata nije dostupna u TR, iako se navodi na Apple stranici.
Zasad se mogu se samo iznajmljivati novi filmovi za 0.10e ili kupovati za 0.50e.
Regovan sam na apple tv + preko INDIE, hteo bih da rentiram nesto ? Kako to izvesti , moram da imam rupije na stanju, tj da reedimujem pa da imam stanje da bi pazario tj rentirao film ?
 
Kao što reče kolega iznad, za rentiranje/kupovinu je mnogo bolji turski nalog, sad proverih jedan film na indijskom, za rentiranje je 1,5 €, a za kupovinu skoro 5 €. Da bi rentirao/kupio, potrebno je da imaš sredstva na nalogu.
 
^ Tako je. TR je jeftinija kad je reč o tome.
Ovo su cene za nove filmove. Nema skupljih cena od 18.99 TL za buy, dakle to je max

IMG_3498.png
 
AMAZON INDIA odavde uzimam gift card ? Da li moram da budem regovan na indian nalog sa random adresom ?(posto imam amazon prim e nalog na egipat)!! Da li je ko ovako kupovao gift cardove i reedemovao na apple tv + ?
 
Ja sam odavde uzeo indijski iTunes gift card. Napravio sam potpuno nov nalog na indijskom amazonu, sa novom imejl adresom. Za adresu isporuke na nalogu staviš neku pravu indijsku poštansku adresu, tipa hotel neki. Staviš ovaj gift card u korpu ideš na plaćanje, uneseš podatke naše platne kartice i to je to. Izgledaće kao da će stvarno da ti isporuče na tu indijsku adresu nešto, ali ne brini, kod stiže na imejl brzo.
 
Da li je apple incl apple store code isto sto i itunes gifz code?
 
Pravim indijski amazon prime, dodjem do dela menjanja adrese u indiji, koji broj telefona da srtavim, srpski mi ne da! Tu mora da se stavi indijski ili ?
 
Nazad
Vrh Dno