Šta je novo?

Apple TV+

Da se nadovezem na post posto sam imao problem da kupim sa mojom karticom gift card preko apple site-a.

Par dodatnih saveta:
1. Instalirajte Apple Music aplikaciju na svom android telefonu, i preko nje radite otvaranje naloga i redeem gift key-a. Ali trik je da je skinete preko apple sajta https://www.apple.com/lae/apple-music/android-download/, nikako preko google play prodavnice (google im je zabranio redeem opciju izgleda)
2. US adresu i telefonski broj uzmite odavde https://www.prepostseo.com/tool/fake-address-generator)
3. Meni licno nije trazio nikakvo dodatno podesavanja koja su spomenuta u postu iznad tako da odmah nakon pravljenja naloga sam mogao redeem da radim
4. Ja nisam uspeo da kupim gift card preko Apple sajta, odbijao mi je (verovatno zbog US adrese) transakciju preko moje kartice (Mobi banka). Tako da sam kupio gift card preko key shopa https://www.allkeyshop.com/blog/buy-apple-gift-card-compare-prices/. Vodite racuna da kupite US karticu, i da kartica vazi 10$ (druga je cena koju placate, a druga vrednost kartice). G2A bi trebao da je validan sajt, ali svakako imajte na umu da kupujete gift card key od preprodavca (ja licno nisam imao nikad problema, a uzimao vise razlicitih kljuceva za vise razlicitih stvari) tako da do it at your own risk. Nakon sto kupite gift card dobicete key koji mozete da unesete u android Apple Music aplikaciju. Idete na tri tacke gore desno, pa account, i tu imate opciju redeem. Dobicete poruku da ste dopunili credits za X dolara.
5. Zatim se ulogujete na Apple TV+ (najbolje na PS-u ili Samsung TVu jer tu ako sam dobro razumeo imaju 3 meseca trial pa vam tek 4ti mesec naplate) i idete na subscribe, koji ce vam sam skinuti kredite koje ste prethodno dodali na nalog.
Koja je logika otvarati US nalog samo zbog Apple TV+ i plaćati 10$ mesecno, kada sve to što si nabrojao se može uraditi, samo India umesto US i za tih 10$ dobiješ 8 meseci pretplate na Apple TV+ (1.21$/me).
 
Koja je logika otvarati US nalog samo zbog Apple TV+ i plaćati 10$ mesecno, kada sve to što si nabrojao se može uraditi, samo India umesto US i za tih 10$ dobiješ 8 meseci pretplate na Apple TV+ (1.21$/me).
Haha nisam imao tu info juce kad sam uzimao... Zato sam ja licno uzeo US, inace bih isao na Indiju. Videh iznad komentare vezano za Tursku ali da jos uvek nije aktivirana. Svakako sve u postupku je isto samo se drugi region selektuje.
 
  • Like
Reagovanja: S03
Za Indiju - preko kog servisa uzimate gift card (G2A, Eneba, Turgame)?
 
Trebalo bi da odradim reedem istice mi 7 februar pretplata, i od tada sam stavio annual za 1000rupija godisnje, elem ne secam se da li sam preko apple musica pre 2 meseca pazario Turkey gift card preko turkgamea - (imam apple music na tursku), a ovaj Apple TV mi je na indiju! Kako bese moram sada da pazarim turkey itunes gift card pa da ga roknem u reedem u apple music ? Ili da kupim jeftiniju INDIA itunes gift card i roknem u apple music (turkey nalog ) @S03 ? :] Hvala
 
Ako ti je vezan za nalog u Indiji, moraš njihov gift card i onda ga redemuješ na taj nalog.
 
Trebalo bi da odradim reedem istice mi 7 februar pretplata, i od tada sam stavio annual za 1000rupija godisnje, elem ne secam se da li sam preko apple musica pre 2 meseca pazario Turkey gift card preko turkgamea - (imam apple music na tursku), a ovaj Apple TV mi je na indiju! Kako bese moram sada da pazarim turkey itunes gift card pa da ga roknem u reedem u apple music ? Ili da kupim jeftiniju INDIA itunes gift card i roknem u apple music (turkey nalog ) @S03 ? :] Hvala
Ako ti je Apple Music na TR regionu moraš uzeti turski gift card, indijski neće biti prihvaćen.
 
Provericu ali mislim da sam prisli put kupio india itunes i redemovao u apple music aplikaciji
 
Koliko izađe pretplata za Apple TV preko turske, a koliko preko Indije? Šta je povoljnije? I jel ima neko uputstvo za otvaranje naloga preko tih zemalja (po mogućstvu bez iPhone-a)?

Za 2 meseca svakako idem za Tursku, pa bih mogao da uzmem gift kartice tamo.
 
Koliko izađe pretplata za Apple TV preko turske, a koliko preko Indije? Šta je povoljnije? I jel ima neko uputstvo za otvaranje naloga preko tih zemalja (po mogućstvu bez iPhone-a)?

Za 2 meseca svakako idem za Tursku, pa bih mogao da uzmem gift kartice tamo.
Apple TV+ još uvek nije dostupan u Turskoj, iako su dodani kao podržana zemlja na listi.

Preko Indije je oko 1.30€/me.

Uputstvo imaš na prethodnoj stranici ove teme, samo umesto US biraš India i ostale je sve isto. Gift card kupuješ na Enebi.
 
India kupio prosli put reedemovao na apple music turkey
 

Prilozi

  • Screenshot_20240122_115737_Chrome.jpg
    Screenshot_20240122_115737_Chrome.jpg
    60.1 KB · Pregleda: 27
Jel misliš na ovo uputstvo za USA, ali da umesto USA biram Indiju i da je sve ostalo isto? I jel moze da se deli Apple TV (na koliko naloga i koliko uređaja može u isto vreme da gleda)?

Konačno sam uspeo da namestim AppleTV+...hvala još jednom.

Za one kao što sam ja, što slabo kapiraju, postupak je sledeci...za Apple TV bez Apple okruženja:
Otvori se US nalog. Hoce sa našim telefonskim brojem prilikom otvaranja.
Ali ne treba da se krene odmah da se podešava dalje nalog (ako ne traži) jer onda traži payment options i tu može samo strana kartica i tu krene da te vrti u krug.
Ako ipak zatraži, uneti US adresu za podešavanje naloga, može od bilo kog hotela kao i telefon (ovaj broj ne proveravaju tj. na njega ne šalju autentifikaciju) a za payment options uneti "none".
Onda kupiti gift card...izabere se opcija e-mail i uneseš Apple ID mail. Tu prolazi naša kartica i tu opet traži stranu adresu za billing address (nema Srbija u padajućem meniju) ali ne pravi problem zbog toga...nego posalje gift card na mail tvog Apple ID naloga.
Onda na PC-ju instalirati Itunes i kad se uloguješ na njega sa Apple ID ima opcija "Redeem" gde uneseš kod.

E sad...ja sam pokrenuo Apple TV preko PS4 (nisam hteo da menjam region na Smart TV)...prošlo je bez problema a kao plus sam dobio 3 meseca free trial jer koristim Playstation!
 
Jel misliš na ovo uputstvo za USA, ali da umesto USA biram Indiju i da je sve ostalo isto? I jel moze da se deli Apple TV (na koliko naloga i koliko uređaja može u isto vreme da gleda)?
Da, to je to.
Može da se deli, ali nisam siguran kako to ide bez Apple uređaja jer inače svako treba imati svoj Apple ID.
Možeš ti drugima poslati svoj e-mail i šifru, ali nisam sigurna koliko ljudi može da gleda istovremeno. Inače se 6 različitih naloga može dodati u family (na Apple uređaju).
India kupio prosli put reedemovao na apple music turkey
Pa jel i dalje imaš tursku Apple Music pretplatu? Prije bih rekao da imaš dva različita Apple ID-ja jer ne možeš indijski gift card redeemovati na turskom nalogu.
 
Imam placen apple music godinu dana, 2 razlicita email tj apple id
 
Ja sam recimo uzeo preko Indije 250 rupija i u potpunosti napravio kurslus jer je prvo bio aktiviran apple music(trial), pa potom apple one i kako nisam uspeo da otkazem apple music(bilo obavestenje da ne mora otkazivanje jer samom aktivacijiom apple one koji je veci servis isti potpada pod objedinjenu naplatu) mi se skine deo rupija i nisam imao dovoljno za obnovu pretplate apple one. Ostatak rupija iskoristim da aktiviram apple + i nakon isteka i dalje mogu da ga koristim 🤣
Inace kao servis mi je super, steta sto nemaju jos malo veci katalog. Sve sto sam gledao mi drzalo paznju vise nego(skoro) bilo sta sa netflixa.

IMG_1540.jpeg
 
Ja sam recimo uzeo preko Indije 250 rupija i u potpunosti napravio kurslus jer je prvo bio aktiviran apple music(trial), pa potom apple one i kako nisam uspeo da otkazem apple music(bilo obavestenje da ne mora otkazivanje jer samom aktivacijiom apple one koji je veci servis isti potpada pod objedinjenu naplatu) mi se skine deo rupija i nisam imao dovoljno za obnovu pretplate apple one. Ostatak rupija iskoristim da aktiviram apple + i nakon isteka i dalje mogu da ga koristim 🤣
Inace kao servis mi je super, steta sto nemaju jos malo veci katalog. Sve sto sam gledao mi drzalo paznju vise nego(skoro) bilo sta sa netflixa.

Pogledajte prilog 424965
Ma ja sam se pogubio opasno :] Sad cu da kupim neki itunes od 100rupija da probam u apple music turkey da reedemujem!
 
Nesto sam za....bo! Ne mogu da reedemujem ovaj gift code na apple music ni na bronseru ni na aplikaciji apple music turkey! Ima opcija reedem ali pise cannot reedem code! E sad probao i da se ulogujem na apple music sa svojim Apple tv + nalogom i INDIJSKIM apple id-*em i tu mi pise cannot readem your code! Sta mi je ciniti ?? Hvala
 
Nesto sam za....bo! Ne mogu da reedemujem ovaj gift code na apple music ni na bronseru ni na aplikaciji apple music turkey! Ima opcija reedem ali pise cannot reedem code! E sad probao i da se ulogujem na apple music sa svojim Apple tv + nalogom i INDIJSKIM apple id-*em i tu mi pise cannot readem your code! Sta mi je ciniti ?? Hvala
Jesi li povezan na VPN? Nisam siguran da li bi trebao VPN ako se radi na non-Apple uređaju.
Ja sam recimo uzeo preko Indije 250 rupija i u potpunosti napravio kurslus jer je prvo bio aktiviran apple music(trial), pa potom apple one i kako nisam uspeo da otkazem apple music(bilo obavestenje da ne mora otkazivanje jer samom aktivacijiom apple one koji je veci servis isti potpada pod objedinjenu naplatu) mi se skine deo rupija i nisam imao dovoljno za obnovu pretplate apple one. Ostatak rupija iskoristim da aktiviram apple + i nakon isteka i dalje mogu da ga koristim 🤣
Inace kao servis mi je super, steta sto nemaju jos malo veci katalog. Sve sto sam gledao mi drzalo paznju vise nego(skoro) bilo sta sa netflixa.

Pogledajte prilog 424965
Primarni nalog ti je na Indiji? I ja sam planirao preći sa TR na IND zbog Apple One. Da li se isplati? Jel ima kakvih mana?
 
Jesi li povezan na VPN? Nisam siguran da li bi trebao VPN ako se radi na non-Apple uređaju.

Primarni nalog ti je na Indiji? I ja sam planirao preći sa TR na IND zbog Apple One. Da li se isplati? Jel ima kakvih mana?
Nisam na VPNu, probao i sa, i bez VPNa! Ima li neko ideju sta mi je ciniti a da nastavim subscrition na indiju ? Apple Music je placen na godinu dana, tu sam miran!
 
Jesi li povezan na VPN? Nisam siguran da li bi trebao VPN ako se radi na non-Apple uređaju.

Njemu ne treba nikakav VPN za redemovanje koda, treba da se izloguje sa trenutnog Apple Id i loguje na indijski, pošto vidim da se od početka meša ono što želi. Tema je Apple TV i on je indijski, dakle treba indijski iTunes gif card koji ubacuje kad se loguje na indijski Applr ID. To što mu je Apple music na turskom nalogu nema nikakve ovako veze sa pretplatom za indijski Apple TV Plus, osim što ga je domaćinski komplikovao gledajući da uštedi na minimalnim razlikama između indijskog i turskog Apple music :)

Nebitno, svakako mu treba, ono što je odmah i napisano, gift card za indijski App Store za Apple TV Plus.

Jel misliš na ovo uputstvo za USA, ali da umesto USA biram Indiju i da je sve ostalo isto? I jel moze da se deli Apple TV (na koliko naloga i koliko uređaja može u isto vreme da gleda)?

Praviš indijski Apple ID i redemuješ gift kartice za njihov store, pri čemu se loguješ prvo sa tim Apple ID nalogom.

Može šest simultanih strimova.

One subscription allows you to enjoy 6 simultaneous streams

 
Njemu ne treba nikakav VPN za redemovanje koda, treba da se izloguje sa trenutnog Apple Id i loguje na indijski, pošto vidim da se od početka meša ono što želi. Tema je Apple TV i on je indijski, dakle treba indijski iTunes gif card koji ubacuje kad se loguje na indijski Applr ID. To što mu je Apple music na turskom nalogu nema nikakve ovako veze sa pretplatom za indijski Apple TV Plus, osim što ga je domaćinski komplikovao gledajući da uštedi na minimalnim razlikama između indijskog i turskog Apple music :)

Nebitno, svakako mu treba, ono što je odmah i napisano, gift card za indijski App Store za Apple TV Plus.



Praviš indijski Apple ID i redemuješ gift kartice za njihov store, pri čemu se loguješ prvo sa tim Apple ID nalogom.

Može šest simultanih strimova.



Drug ja i jesam kupio preko g2a itunes india 200 rupija za indijski apple tv +, tu sam pokusao XXX puta da ga reedemujem, ali jednostavno nece, pise mi ,,Cannot Redeem Code
The code you entered could not be found,,!! Prosli put je bilo tako isto i odradio sam preko apple musica! E sad sta mi je ciniti dalje? Naravno da sam prethodno se odjavio sa apple id tuirkey i sa apple musica log off, nakacio se na indijski apple tv + i probao da reedemujem indijski gift code ali gore pomenuta poruka mi izlazi! Sta dalje ? Hvala
 
Da javim da sam uspeo da reedemujem kod, ispao sam PAPAN :] Nisam ni gledao da je 16 digit broj u pitajnu , a meni su poslati dva koda od po 16 digita preko g2a sajta! Sve je uredu uspeo preko apple tv plus india da odradikm reedem uredno! Hvala svima :]
 
  • Like
Reagovanja: S03
Zdravo, uzeo sam nov apple TV 4K iz USA, uzeo bih da otvorim nalog kao što je opisano gore, otvorio bih na indiju. Imam nekoliko pitanja, da li ću moći da dobijem 3 meseca besplatno, da li će sadržaj biti više orjentisan ka indiji pošto otvaram indijski nalog? Da li mogu da otvorim i Apple arcade nalog sa istim nalogom?
 
Zdravo, uzeo sam nov apple TV 4K iz USA, uzeo bih da otvorim nalog kao što je opisano gore, otvorio bih na indiju. Imam nekoliko pitanja, da li ću moći da dobijem 3 meseca besplatno, da li će sadržaj biti više orjentisan ka indiji pošto otvaram indijski nalog? Da li mogu da otvorim i Apple arcade nalog sa istim nalogom?
Dobićeš 3 meseca besplatno, to je navedeno i na Apple indijskoj stranici, nema veze gde je uređaj kupljen nego koji je region naloga (Apple ID-ja).

Što se tiče sadržaja, ako misliš na sadržaj na Apple TV+, taj sadržaj je u svim državama isti, nema indijskog sadržaja.

Možeš na ovaj način kupiti i Apple Arcade, moćićeš se pretplatiti kroz Apple TV uređaj (ako nemaš neki drugi Apple uređaj).
 
Ako bi uzimao više usluga, mislim da je najbolje rešenje da uzmeš Apple One na Indiju (mislim da je oko 200 INR mesečno). Napravi novi Apple ID na Indiju (najbolje bi bilo sa nekog Apple uređaja, nisam siguran da li može direktno sa tog Apple TV-a, nisam probao, ali ako praviš sa iPhone/iPad uređaja, pazi da iOS mora da bude 14 ili noviji da bi mogao Apple One). Napraviš Apple ID, dodaš indijsku billing adresu, dodaš sredstva preko vaučera koji uzmeš na Enebi i pokreneš pretplatu.

Što se tiče sadržaja, ja ima Apple TV+ preko Indije i tu nema razlika pošto je sadržaj isti svuda. A sa strane svakako nudi indijske sadržaje, ali to su oni koji se dodatno dokupljuju/iznajmljuju.
 
Ima finih sadrzaja na Apple TV+ , trenutno SILO, odgledao pre par dana Drops Of God! I odlican bitrate i slika odlicna !
 
Pozdrav, registrovao sam indijski nalog i kupio gift card, redeem-ovo sam je i pojavio se novac na nalogu. Uzeo pokrenuo apple tv i ulogovao se sa indijskim nalogom, kupio apple arcade (dobio 1 mesec free) i kupio apple tv plus (dobio 7 dana free) sve sam pokušao i nigde nije davao 3 meseca besplatno. Pretplata je za svaki 99 rupija mesečno tako da ne mogu da se žalim. Jedino me gift card iznela oko 8 evra a dobio sam 500 rupija. Hvala na pomoći.
 
Pozdrav, registrovao sam indijski nalog i kupio gift card, redeem-ovo sam je i pojavio se novac na nalogu. Uzeo pokrenuo apple tv i ulogovao se sa indijskim nalogom, kupio apple arcade (dobio 1 mesec free) i kupio apple tv plus (dobio 7 dana free) sve sam pokušao i nigde nije davao 3 meseca besplatno. Pretplata je za svaki 99 rupija mesečno tako da ne mogu da se žalim. Jedino me gift card iznela oko 8 evra a dobio sam 500 rupija. Hvala na pomoći.
Na Amazonu možeš kupovati gift cards bez provizije, to jest 500 INR platiš 500 INR (5.50e).
Prilikom registracije samo upiši neku random indijsku adresu (npr. McDonalds u Mumbaiju), broj telefona može naš, ali svakako to ne verifikuju.

amazon.in
 
Na Amazonu možeš kupovati gift cards bez provizije, to jest 500 INR platiš 500 INR (5.50e).
Prilikom registracije samo upiši neku random indijsku adresu (npr. McDonalds u Mumbaiju), broj telefona može naš, ali svakako to ne verifikuju.

amazon.in
hvala za ovo amazon.in! Nisam znao
 
Nazad
Vrh Dno