Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

I kod mene proradilo na fonu aplikacija ali ništa još preko računara i tv.

Elem, ovo je zaista treš manje više i ako ne proradi na ova druga dva ''izvora'' odjaviću do kraja meseca iako je cena 0 dinara. Na aplikaciji je bukvalno isti izbor filmova i serija kao u Apolon video klubu čija je cena 399 dinara mesečno posle prva tri besplatna meseca pa se postavlja pitanje koje sam već postavio a verujem da niko ne zna odgovor ili barem približan razlog zašto je tu 399, zašto je preko sajta apolon.rs cena 499 a preko mts 699 din., naravno ne računajući ovu gratis promociju. Da uzmemo u obzir da je tih 399 preko video kluba namenjeno samo i samo za iris tv da se preko toga gleda a ovo od 699 preko više uređaja i da se MTS dakako ugradi ali opet ko bi plaćao tu cenu od 699 ako preko sajta može da se registruje i plati 499 putem zaduženja na kartici ili preko sms poruke. A ponuda je bukvalno ista bilo kako da se pristupi ovom servisu.

Ne vredi ovo pišljiva boba.
 
… moraju da uvale uslugu pogodnog gradjanina… kako je krenulo, ićiće jednog dana i onaj dron bombarder uz najveće pakete za dz… :)
 
Jel ova promocija vazi za sve pakete sad?zena potpisala omoriku 12 u oktobru.Call centar dobiti ....3 mladost da prozivis.
 
Kažu da može za omoriku, a na portalu piše da je 699 din. Kunu se da je džabe 😄
 
Meni sad kad idem na Partner login izbacuje poruku "pogrešan mejl ili lozinka" a nekoliko dana je radilo. Kad idem na običnu prijavu piše "nalog je istekao". Kakav cirkus. :D
 
Ma cirkus, proradilo na mobu i kompu, neće na tv pa onda opet neće ni na telefonu ni na kompu posle odjave uz tu opasku pogrešno ime ili lozinka :LOL: a odjava je bila automatska jer se na druge uređaje kačio i pokušavao kačiti da isprobam kako i šta.

Valjalo je ovo čisto isprobati da se vidi koliko ne valja.
 
Poslednja izmena:
Proćiće ovo u stilu Globaltela. Zbrčkaj nešto i prodaj, naravno.
 
Meni nijedna prijava ne radi, ni preko aplikacije ni preko kompa... E Mitroviću...isto ti radi ko tv i dronovi
 
Biznis plan mu je napravi nešto samo da je jeftino, pravimo gubitke a prikupljamo korisnike, pa kad prikupimo dovoljno prodamo firmu sa sve korisnicima pa se pokriju gubici i još mu ostane brdo para. To što je obične user-e, da ne koristim psovke sada, nikom ništa. Ja javio mojima da beže od toga jer će ih samo navući pa upropastiti.
 
Drugačije ova tema ne bi bila aktuelna🤣🤣🤣
 
Čisto da napomenem, za ljude koji poseduju Samsung televizore, login ne radi sa default kredencijalima, stalno baca grešku da je neispravna lozinka, potrebno je prvo preko Apolon sajta promeniti password i onda radi prijava na TV-u.
da li i tebi izbacuje svaki dan poruku da pretplata traje do sutra i da kao treba uplatiti za produzenje, a onda sutra te izloguje i kad udjes ponovo sve isto samo pomeri na sutrasnji datum :) samsung tv...
 
Posle mnogo muka se na android boks prikačih, sto puta išao na prijava i sada nikako povratak na mobilnu aplikaciju ili web ne dolazi u obzir :) ima nekih starih filmova za pogledati. Stvarno ne znam postoji li aplikacija sa ovolikim problemima oko logovanja.
 
Meni proradila na telefonu, koliko je kvalitetna nema potrebe da podelim nekom da se ne bih brukao. Nek ostane bruka u okviru kuće 😀
Takodje... Ja cu podeliti... Nisam ni probao da gledam ista tako da necu komentarisati kvalitet slike, komentarisacu samo izbor materijala. Sve sto cu reci jeste da dj Zeks ima ozbiljno dobru robu kad za ovo sme** trazi 600-700rsd-a mesecno.
 
Posle mnogo muka se na android boks prikačih, sto puta išao na prijava i sada nikako povratak na mobilnu aplikaciju ili web ne dolazi u obzir :) ima nekih starih filmova za pogledati. Stvarno ne znam postoji li aplikacija sa ovolikim problemima oko logovanja.
Kako si uspeo da se ulogujes na android boks ? Da nisi mozda menjao sifru ? Meni hoce na telefon i komp nekako, ali boks nema sanse..
 
Nisam menjao šifru nego sam 10-20 puta pritiskao prijava dok se nije ulogovalo. Pre toga odjavljen naravno sa mobilnog i kompa. Juče nije htelo nikako ali jutros nekako uspelo i sada ništa ne diram. Valja napomenuti da sam se i juče na telefonu i kompu namučio i isto je bio fazon pritiskanja prijave možda i više od dvadesetak puta i onda nekako login uspeo. Jednostavno katastrofa što se toga tiče.
 
Kako li tu tek steaming serveri dobro rade kad im se login / auth server tako raspada? 😂
 
Drug mi je dao njegov MTS nalog, on preko Iris TV-a može da gleda Apollon TV. Ja kada pokušam da se ulogujem preko MTS partnera prijavljuje mi da nisu ispravni user/pass. Pokušao sam preko web browsera, preko telefona i preko Apple TV-a, svaki put ista greška. Da li uopšte sa njegovim nalogom može da se gleda Apollon TV van Iris TV-a?
 
Mislim i ubeđen sam da to nisu iste usluge, tj. Apollon na Iris (video klub od 399 dinara) i ova aplikacija koja je 699 a ''šatro'' :LOL: 0 dinara (ovo što smo dobili gratis). Mora da se aktivira aplikacija da bi je posle mnogo muka pokrenuo na nekoj od ponuđenih platformi ali onda moraš da imaš Omoriku, Soko ili boks ili da ti neko ko ima nešto od tih traženih tarifa pozajmi kredencijale od MTS naloga (malo teži slučaj) pa da pristupiš aplikaciji.
 
Ja imam Box 4 (nemam u okviru njega Apollon TV na Iris TV-u), a u okviru Box paketa imam Omorika 25. Da li je moguće sa mojim nalogom onda aktivirati Apollon TV?
 
Mislim i ubeđen sam da to nisu iste usluge, tj. Apollon na Iris (video klub od 399 dinara) i ova aplikacija koja je 699 a ''šatro'' :LOL: 0 dinara (ovo što smo dobili gratis).

Ista je ponuda, samo ovo prvo gledaš putem Iris Video kluba, a drugo putem posebne aplikacije.
 
Ja imam Box 4 (nemam u okviru njega Apollon TV na Iris TV-u), a u okviru Box paketa imam Omorika 25. Da li je moguće sa mojim nalogom onda aktivirati Apollon TV?
Imaš pravo naravno. Aktiviraj preko sajta ovo što piše 699,00 a 1.3. ćemo videti da li će i biti zaista 0 dinara :)
Ista je ponuda, samo ovo prvo gledaš putem Iris Video kluba, a drugo putem posebne aplikacije.
Znam da je ista ponuda ali nije ista usluga u smislu da ako neko gleda preko video kluba na tv može i preko aplikacije i obrnuto. A i cene nisu iste. Dosta konfuzna priča ali to je ŽM i to je MTS.
 
Nisam menjao šifru nego sam 10-20 puta pritiskao prijava dok se nije ulogovalo. Pre toga odjavljen naravno sa mobilnog i kompa. Juče nije htelo nikako ali jutros nekako uspelo i sada ništa ne diram. Valja napomenuti da sam se i juče na telefonu i kompu namučio i isto je bio fazon pritiskanja prijave možda i više od dvadesetak puta i onda nekako login uspeo. Jednostavno katastrofa što se toga tiče.
Koji je box u pitanju?
 
Moze li se Apolon gledati i kako preko Eon Box-a imamo aplikaciju samo ne znamo kako i dali moze na Eon
 
da li bi meni bio besplatan apolon pošto imam box paket ali omorila 3 tarifu? ovde piše samo za omorika 12 pa na dalje
kad se ulogujem na sajt piše da ide besplatno uz omoriku ali ispod pod * uz soko max
 
To niko ne zna sa sigurnošću. Vest koju sam ja pročitao, nije navodila koja omorika.
 
Код прошле промоције су, наравно, почели да наплаћују после 3 месеца и ако сам им експлицитно рекао да ме не интересује. Нити сам и једном укључио.
Да ли има негде списак понуде можда?
Мада из ваших доживљаја читајући нисам сигуран да желим да пробам да активирам 😄
 
Postoji promocija još uvek 3 meseca ali to je za klasičan video klub na Iris TV, ovo je aplikacija...čitajući komentare na FB stranici ljudi su totalno neupućeni, tzv.podrška na FB daje generičke odgovore pa se tako desilo da neko preko Apolonovog sajta direktno aktivira pa mu skine 500 dinara preko kartice ili sms poruke :) a sve treba da se odradi preko MTS a ne preko Apolonovog portala što se tiče aktivacije. Velika zbrka.
Što se Omorike tiče izgleda da je od 12 pa na dalje, ko ima stare Omorike neka zovne i raspita se mada i tu može dobiti oprečne i nedefinisane odgovore tako da ja tu ništa ne bi dir'o.
 
Nazad
Vrh Dno