Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

Ma da, i ja se iznenadio, nikad je nisam celu odgledao pa sad krenuo redom. Ima i sva 3 StarGate-a, Farscape, Andromeda i Dead Like Me
 
Očaj. Gledam sad Tito i ja, zanimalo me kako su odradili upscale pošto je narodno dostupan najviše DVD kvalitet. Beda kako su ovo odradili.

Pogledao sam par remasterovanih filmova. Svima je bitrate 3600 kbps. Stvarno je jadno za jedan streaming servis... Nažalost ovi filmovi nigde drugde nisu dostupni, ovo je najbolje što ima.
 
Opet profi kritika na delu :) Domace filmove nudi i Cineseum. Mozda poneki ima i na MojOFF i RTS Planeta.
Zar POI nije ukinuta serija i ostala bez smislenog kraja?
 
Да ли на Аполону има филм Дара из Јасеновца?
Постоји ли начин да нерегистровани корисници виде садржај Аполона?
 
Да ли на Аполону има филм Дара из Јасеновца?
Постоји ли начин да нерегистровани корисници виде садржај Аполона?
Može da se pogleda sadržaj ovde, samo ne znam koliko redovno updateuju listu:
 
Потребна ми је помоћ. Претплатио сам се на Аполон. Када стартујем филм он неће да се покрене.
sizqta8.png


Како да решим проблем?
 
Драги моји форумаши,
желим да Вам саопштим да се некада ствари брзо мењају као и што је случај са Аполоном.
После сат времена је прорадио:
vsOD0XG.png
 
Nisam siguran, davno sam probao.
Bilo je da možeš na više uređaja (koliko hoćeš u prevodu) ali samo sa jednog možeš u to vreme da gledaš.
Znam da je izbacivao kao deezer ako se mali nakači u isto vreme :)
 
Koliko treba da vredi ne znam. A da ima sta da se pogleda definitivno ima.
 
Moram i ja priznati da su se malo popravili, u početku je bilo baš loše... Sad već imaju dosta HD sadržaja.

Jedino je app za Smart TV sramotna, bukvalno neverovatno čak i za Pink standarde ŽM.
 
Imaju Twin Peaks sve sezone, ukljucujuci i poslednju, nisam mogao da poverujem.
Ali neke stvari koje imaju na aplikaciji nemaju na Supernovinom Apolon podkanalu i obratno.
 
Zar Person of Interest nema na Disney+, cini mi se da sam pre 3 meseca vidjao..a tamo ima sve od subtitlova osim srpskog.

Inace, ima li Apolon prevode na strane jezike (japanski, kineski, korejski, itd) kao Disney? Pitam jer bih podelio s drugom koji ne zna engleski, kao Disney sto sam
 
Da li je isti broj filmova i serija koju dobijamo uz box supernove i na aplikaciji?
 
Koliko istovremeno profila može na Apolonu?Ako ga neko uopšte koristi.😄
 
Kako se uopšte otkazuje pretplata? Ne vidim nigde opciju u aplikaciji ili na sajtu. Neverovatno da nešto što bi trebalo da bude najlakše dostupno ne postoji...
 
Screenshot_349.png
 
Evo i mog iskustava.
Dugo sam odolevao da probam Apollon.
Leto, nesto vuse vremena pa rekoh da probam ovih dana.

Registracija preko kartice nikako nije mogla da prodje.
Registrujem se , skine 1 din a ne 499 .
I kako kazu u call centru zbog toga nece da radi.
U call centru se niko ne javlja ali na mail odgovaraju.
Uglavnom problem nisu mogli da rese.
Drugi dan sam probao preo sms a.
Tu registracija , skidanje para i logovanje nakon toga ide glatko.
No, onda dolaze problemi.
App na Samsung TV ne radi.
Nekada pusti sadrzaj da krene a mnogo cesce ne pusti.
Probam na Mi boxu.
Tu pusta sadrzaj ali titlova nema...
Sve u svemu jedno jako lose iskustvo za servis koji postoji vec godinu ili dve.
Tako da se odjavljujem dok tehnicki to ne dovedu na bar pristojan nivo.

Sadrzaj naravno zavisi od ukusa ali ono sto sam pregledao ne izgleda lose za 499 rsd.
 
Jel uspeo neko ovo čudo da aktivira na Smart TV-u?

Imam ga u sklopu Supernova paketa, dobio sam kredencijale za Apollon, kad se logujem preko kompjutera na apollon.rs sa istim kredencijalima, imam pristup bez ikakvih problema. Međutim kad pokušam na Samsung TV-u, konstantno izbacuje da nisu ispravni username i password...
 
Ja sam pre probao na fox webos tvu i radilo je doduse aplikacija je uzasna, e sad to je bilo preko mts paketa ne preko supernove tako da ne znam da li je do toga ili mozda im ne valja aplikacija za tizen...koji paket imas, ja imam 2xl i kad sam pitao rekli ne ide aplikacija nego samo u okviru move n go postoji svod apollon?
 
Nazad
Vrh Dno