Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

Postoji promocija još uvek 3 meseca ali to je za klasičan video klub na Iris TV, ovo je aplikacija...čitajući komentare na FB stranici ljudi su totalno neupućeni, tzv.podrška na FB daje generičke odgovore pa se tako desilo da neko preko Apolonovog sajta direktno aktivira pa mu skine 500 dinara preko kartice ili sms poruke :) a sve treba da se odradi preko MTS a ne preko Apolonovog portala što se tiče aktivacije. Velika zbrka.
Što se Omorike tiče izgleda da je od 12 pa na dalje, ko ima stare Omorike neka zovne i raspita se mada i tu može dobiti oprečne i nedefinisane odgovore tako da ja tu ništa ne bi dir'o.
Meni su za Omoriku 3 koja je u Boxu 4 rekli da ne moze
 
Piše na sajtu da je od dvanaestice pa na više. Znači samo sa tim novim tarifama koje se tiču Omorike a koje su aktuelne par meseci.
 
Ja sam sve zivo pokusao i nisam uspeo da se ulogujem preko MTS (Imam omoriku 25 i box4) na apollonu.Na kraju sam zvao korisnicki servris i vrlo neljubaznoj gospodji sam svasta rekao pravila se pametna a ona ne zna vise nego ja kada je upitanju apollon.Onda sam se obratio preko emaila i onu su to resili za 1 dan.Sada upadam i sve radi kako treba,Medjutim danas su moji iz kuce hteli da puste neki horor i izlazi mi ova poruka "Protected content " i trazi da unesem sifru.Sve sam zive sifre probao i ne ide....Da li ne neko imao ovaj problem ili opet mora da pisem korisnickom servisu...Sve najbolje.
 
Da li imam pravo koriscenja "Apolon- a" besplatno, ako imam "Omorika12" a net i tv koristim kod drugog provajdera?
Hvala na odgovoru.
 
Aktivirao sam kroz web bez problema (Moj MTS app ni ne nudi tu opciju). Posle aktivacije sam mogao sa MTS kredencijalima da se ulogujem u Apollon app. Jedino što svuda piše da će da naplati 690RSD (u pitanju je Omorika 25).

Probao sam na Android, Android TV i LG WebOS.
Nisam mnogo koristio ali na prvi pogled:
  • Android app izgleda savim pristojno i deluje da radi ok
  • Android TV app izgleda prilično kljakavo, ali deluje da radi ok
  • WebOS app izgleda užasno i neuportebljiva je - kuka da nalog ističe sutra, možeš samo da browsuješ sadržaj, ne može ništa da pusti
Naizmenično sam puštao stvari na Android app i Android TV i nije me izlogovao iz one druge.
Tako je bolje nego što sam inicijalno očekivao da će biti.
 
Zamerka sto im titlovi nisu svuda isti.Negde su lepljeni a negde mi skida sa Android BOXa.
 
Aktivirao sam kroz web bez problema (Moj MTS app ni ne nudi tu opciju). Posle aktivacije sam mogao sa MTS kredencijalima da se ulogujem u Apollon app. Jedino što svuda piše da će da naplati 690RSD (u pitanju je Omorika 25).

Probao sam na Android, Android TV i LG WebOS.
Nisam mnogo koristio ali na prvi pogled:
  • Android app izgleda savim pristojno i deluje da radi ok
  • Android TV app izgleda prilično kljakavo, ali deluje da radi ok
  • WebOS app izgleda užasno i neuportebljiva je - kuka da nalog ističe sutra, možeš samo da browsuješ sadržaj, ne može ništa da pusti
Naizmenično sam puštao stvari na Android app i Android TV i nije me izlogovao iz one druge.
Tako je bolje nego što sam inicijalno očekivao da će biti.
Kako si uspeo da se loguješ na tv? Skinuo sam app na Samsung tv i kada hoću da se logujem i unesem podatke, kao što pišu, kai na Moj mts, nema šanse.
 
Treba 100x pokušavati pa ako ubodeš jednom da se uloguje.
Zove me sinoć keva i opet je izlogovao. Kad ona kaže da su prevaranti onda je sve jasno 😄
 
Što se cimate oko ovog servisa,žeks ga je napravio samo da bi još love zaradio, mts počeo "djabe" da ga nudi,sve u svemo dno dna.Aplikacija užasno loša,imam box 4 i čisto probao ,ne prolazi instalacija na Tcl tv-u ,pa posle 10- tak puta uspe,pogledam ništa naročito,sutradan prijavi da je maksimalan broj korisnika prikačen , ludilo i odmah na deinstal i odjava na mts nalogu.
 
Kako si uspeo da se loguješ na tv? Skinuo sam app na Samsung tv i kada hoću da se logujem i unesem podatke, kao što pišu, kai na Moj mts, nema šanse.
Iz prve je prihvatio mts kredencijale. Nisam posle probao da se izlogujem 😁.
 
Posto sam preko Iris aplikacije pre jedno tri nedelje aktivirao Apollon - prva tri meseca besplatno, a sad posto ga daju dzabalesku za mts korisnike (soko lite paket je moj), aktivirao sam ga preko mts portala. E sad, u Iris aplikaciji sam isao na usluge i paketi i video Apollon SVOD - sto kontam da je taj od prva tri meseca besplatno, medjutim kada idem da ga deaktiviram, pise da je uspesna deaktivacija ali kad ponovo udjem u paketi i usluge i dalje stoji da je aktivan. Je l aplikacija baguje ili ne daju da se deaktivira?
A apropo cene na moj mts portalu za apollon od 699rsd, meni tako stoji i za deezer - 539rsd AKTIVAN, medjum ne naplacuju kao sto su i rekli.
 

Prilozi

  • IMG_2946.png
    IMG_2946.png
    33.9 KB · Pregleda: 15
Logovanje na EON box-u sa MTS kredencijalima bez problema iy prvog puta.
 
Upravo probao preko eona - neće
Doduše, Apollon sam aktivirao iz Iris aplikacije (tamo radi) a ne preko moj mts jer tu "traži" 699din/mesečno. Takođe, u ona 3 besplatna meseca sam, nije mi ova usluga u okviru redovne pretplate. Na moj mts - piše da treba da je aktiviram.

Znači, ne znam kako aktivirati Apollon mimo Iris box-a

Neka pomoć?
 
Trebalo je da aktiviraš putem Moj MTS ako koristiš neku od Omorika ili Soko tarifa i onda se prijaviš putem Apolon aplikacije.

To što si ti aktivirao je Apollon katalog u Iris aplikaciji.
 
A ha! Hvala!
Pošto imam Omorika 12 u okviru Box 3 gde je ugovor potpisan u avgustu i uspeo sam da izboksujem da mi ostane stara cena - imam li uopšte pravo na besplatni Apolon ako ga aktiviram preko mojmts.
Pitam jer su me zvali pre neki dan, da navodno probam Apollon, i tada sam odradio ovo u Irisu - nisu mi rekli da imam besplatno.
Šta mislite?
 
Trebalo bi da imaš pravo jer od Omorike 12 se stiče ova ''beneficija'' bez obzira što si ostao sa starom cenom. Pisaće ti da je cena 699 ali se ne obaziri na to.

A to što si aktivirao Apolon video klub na Iris tv jeste 3 meseca besplatno ali posle toga ide naplata 399 din. mesečno tako vidi da to deaktiviraš na isteku trećeg meseca.

U globalu, zabuna je jer imaju više tih ''varijanti'' Apolona plus što imaju i klasičnu naplatu preko sajta apolon.rs u iznosu od 499 dinara pa postoje ljudi koji su se tu registrovali i aktivirali tu uslugu plaćanjem preko debitne kartice ili sms poruke a to nema nikakve veze sa MTS-om kao ''posrednikom'' u ovom slučaju gde nam je omogućeno da gledamo besplatno dok nam traje ugovor.

Kao što sam i ranije pisao probao sam na 3 različite ''platforme'' Apolon aplikaciju i posle telefona i laptopa odlučio se samo i isključivo za gledanje na android boksu gde posle početnih problema oko logovanja nisam imao baš nekih velikih problema izuzimajući to što svaki dan moram da se ponovo logujem u aplikaciju iako se prethodni dan nisam izlogovao ali bar mi ostaju kredencijali upamćeni pa posle 2-3 pokušaja uspem da se ulogujem a pre toga izlazi taj natpis u fazonu ''dostignut maksimalan broj uređaja, pokušajte ponovo'' ili tako nešto. Uglavnom, naoružajte se strpljenjem jer retki su zaista slučajevi kada se neko uloguje na prvu kao korisnik od par postova iznad i retki su oni koji nemaju ama baš nikakvih problema oko korišćenja ove aplikacije. Ako vas izloguje onda se ponovo prijavite ali bar nema tolikih problema kao što je bilo na početku dok su se parametri koji se koriste za MTS, odnosno kredencijali za prijavu morali ubaciti da bi se aplikacija uopšte i pokrenula.
 
Posto sam preko Iris aplikacije pre jedno tri nedelje aktivirao Apollon - prva tri meseca besplatno, a sad posto ga daju dzabalesku za mts korisnike (soko lite paket je moj), aktivirao sam ga preko mts portala. E sad, u Iris aplikaciji sam isao na usluge i paketi i video Apollon SVOD - sto kontam da je taj od prva tri meseca besplatno, medjutim kada idem da ga deaktiviram, pise da je uspesna deaktivacija ali kad ponovo udjem u paketi i usluge i dalje stoji da je aktivan. Je l aplikacija baguje ili ne daju da se deaktivira?
A apropo cene na moj mts portalu za apollon od 699rsd, meni tako stoji i za deezer - 539rsd AKTIVAN, medjum ne naplacuju kao sto su i rekli.
Neko nesto?
 
prilicno su svi pljuvali Apollon i pozadinu cele pric kada se pojavio servis. Sada je prilicno pristojan sadrzaj na njoj i za dz uz omorika pakete moze da zameni gomilu drugih servisa koji se placaju.
 
Ne može da zameni nijedan ozbiljan servis. Ima tu nešto naslova koji mogu da se pogledaju i to je to.
Druga stvar - platforma je užas što se tiče funkcionalnosti. Ni blizu neke pristojne platforme.
Za dž je ok, više i ne vredi.
 
Danas sam gledao film Spajdermen 2 u Supernova video klubu, Apollon katalog, i mogu reci da nije prvi put ali i pre sam vidjao nekad u toku filmova glitcheve, izgleda da su sjebali nesto prilikom konverovanja 😂, ne znam jesu li isti masteri i na Apollon aplikaciji i u video klubu kod Supernove. A mogu reci da i titlovi nisu nesto, malo nepismeni...
Inace, bas sam uporedio, izgleda da HBO za ovaj film ima 21:9 master, a Apollon 16:9, ne znam zasto SONY distribuira 21:9, ako vec postoji fullscreen verzija.
Screenshot_547.png
Screenshot_548.png
 
Nazad
Vrh Dno