Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Imam jos samo jedno pitanje za bing rewards...


Da li dobijate neke poene ako instalirate Bing bar u internet exploreru?Pre je bilo da se dobija 250 poena, ali sad ne znam, jel pokusao neko?



A djabe ti to skupljas kada ne mozes da iskoristis te poene...blokirali su brojeve koji su van US...
 
Poslednja izmena:
Sada ne mogu nikako da upisem svoj 066 broj od 6 cifri, neko kaze da je moglo nekada... Idem preko Hola extenzije sve izgleda ok ali mi izbaci gresku kada upisem svoj br da bi verifikovali account. Koliko znam samo za to i sluzi br telefona a code salju na email. Mozda postoji neka caka...
 
Poslednja izmena:
Ja sam svoj broj upisao bez problema, doduse 7 cifri..
Probaj neki drugi broj ako imas, ili kupi na trafici recimo 061 broj za 200din i dobijes jos 2gb interneta...
 
Hahahhaha gle stvarno :D 7 je ipak srecan broj LOL ma kakva kartica, posluzio sam se sa brojem od firme ;)

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii prc :D ipak je MS blokirao tu nesto...
1423845670853.jpg
 
Poslednja izmena:
Sad ne bih znao nisam jos nista kupovao...
Jel koristis hola extenziju?
Ja sam jos pre nekoliko meseci pokusavao da se prijavim za Bing rewards koristeci Firefox i neku ekstenziju, ali mi se uvek javljala neka greska, dok sam sada uspeo, tek kad sam probao sa hola ekstenzijom, mozda je i zbog toga...
 
Pregledao sam malo temu i samo ako moze potvrda neceg sto sam mislio da je problem do wifi, ali izgleda da je do app?

Naime uzeo sam juce kevi lumia 520 i instalirao viber, nakacena je na isti wifi kao i ja, ali meni u listi prokazuje da je last time online bila pre xx min... To je znaci do vibera? Mislio sam da tel gasi wifi kada se ekran ugasi, ali izgleda da je viber krivac...

ps: Viber nema srpski? Jezik na telefonu je srpski, u opcijama ne vidim nigde da forsira jezik telefona (kao na androidu)
 
Sad ne bih znao nisam jos nista kupovao...

Jel koristis hola extenziju?

Ja sam jos pre nekoliko meseci pokusavao da se prijavim za Bing rewards koristeci Firefox i neku ekstenziju, ali mi se uvek javljala neka greska, dok sam sada uspeo, tek kad sam probao sa hola ekstenzijom, mozda je i zbog toga...


Ma kakvi ni Hola, Browsec nista ne pomaze...
 
Viber na win mislim da jos nema srpski.Za wifi ne znam stvarno kako radi, mozda moze da se podesi, ja slabo koristim Wi-Fi...

Za bing rewards dzaba muka, nece nikako da posalje sms...
Jedino da uzmemo broj od nekog amerikanca...
 
Za Viber sam ja odavno izgubio nadu da će na WP ikada proraditi ljudski, LINE i Skype su bolji.
 
instalirao viber, nakacena je na isti wifi kao i ja, ali meni u listi prokazuje da je last time online bila pre xx min... To je znaci do vibera?

Da. I mene vide da sam offline na viberu (osim kad sam u njemu) ali notifikacije mi odmah iskaču.
 
Za bing rewards koga ne mrzi neka kuca u Google: receive sms online,tu ima dosta americkih brojeva pa mozda moze tako da se dobije kod...
 
Hahaha i to je MS predvideo, vecina tih brojeva je sa 8 cifara + 3 a na BR je max za unos 7 plus 3 za pozivni... :(
 
Poslednja izmena:
Ima i sa 7.Uneo sam taj broj, pritisnuo send, poslao je poruku i dole mi se pojavilo unesite 6cifreni kod.E sad, taj kod mi nije stigao odmah, posle cu ponovo da pokusam...
 
Preporučio bih Zoom, odlična aplikacija za pregled i editovanje fotki u punoj rezoluciji, odlična je i privremeno besplatna.
 
Mene pocinje ovaj Windows phone da nervira opasno.Evo izaso update za pocket file manager, hocu da ga instaliram, on prijavljuje gresku.Ako ga obrisem, vise necu moci da ga instaliram, isti slucaj kao sa aplikacijom mytube.Pored ovih, vise ne mogu da instaliram ni prognozu ni phototag.
 
Kako vam je namešteno da instalira aplikacije po default ? Memorija telefona ili sd kartica. Ja kad sam namestio sd javljao mi se problem povremeno za instalacijom nekih aplikacija. Promenio sam da mi instalira na memoriju telefona pa ručno prebacim posle.

Evo izbrisao sam mytube i ponovo ga instalirao bez probleme, isto i skype normalno...

Region USA.
 
Poslednja izmena:
Sad sam proverio za mytube, takođe region USA, i neće da instalira dok sa skajpom nisam imao nikakvih problema.

EDIT: Probao sam sa računara i gle čuda, instalio mi je MyTube :D
 
Poslednja izmena:
Kod mene u tel instalira.Problem je sa paid aplikacijama,jer kad pogledam na racunaru trazi mi da ih ponovo kupim, pise cena, dok na telefonu pise owned...
 
Nema tu problema !!

Ako si neku aplikaciju kupio, ili instalirao kada je bila privremeno besplatna (na nekoj akciji), ona je vezana uz tvoj M$ account i kupljena ja zauvijek !! na tom istom account-u.

Ako deinstaliraš neku od takvih aplikacija samo ponovo odabereš opciju "kupi", nakon čekiranja tvog M$ naloga aplikacija ti napiše obavijest da si tu aplikaciju ranije "kupio", i ponudi opciju da ju ponovo instaliraš.
I to je to. cheers
 
S**** si se nesto,ja sam kupio mytube pa ne mogu vise da je skinem ,skinuo pocket na akciji ,ne mogu da apdejtujem
 
Kako vam radi "Prognoza"?
Ovo je užas, jedva nađe BG pa pokazuje -7 a za Batajnicu +5...stvarno ne znam kako mu to uspeva i odakle mu podaci?!? Hvala bogu, nisam kupio...AccuWeather je naj, sa yr.no su podaci, super precizna...
 
Ja iskreno prognozu nisam mnogo koristio, ali sam i ja primetio da daje netacne podatke.Mislim da koristi iste podatke kao i weather to go.Tu postoji nesto cudno...Kada u weather to go ukucam nis, on mi da temp koja se za oko 10°C razlikuje.Medjutim, kad ukljucim da nadje moju lokaciju preko gps, on isto nadje nis, ali da tacnu temp...
 
Ja iskreno prognozu nisam mnogo koristio, ali sam i ja primetio da daje netacne podatke.Mislim da koristi iste podatke kao i weather to go.Tu postoji nesto cudno...Kada u weather to go ukucam nis, on mi da temp koja se za oko 10°C razlikuje.Medjutim, kad ukljucim da nadje moju lokaciju preko gps, on isto nadje nis, ali da tacnu temp...

JOS JEDAN OGROMAN PROBLEM SA WINDOWS PHONE!Sve vise aplikacija koje se placaju ne mogu da se azuriraju.Na windows central forumu smo pitali programera aplikacije pocket file manager zbog cega se javlja ovaj problem, on je odgovorio da to nije do developera, vec do microsofta, jer developeri cak i ne znaju ko je kupio aplikaciju, i rekao nam da svi saljemo poruke ms-u da resi ovo.
Sad, jedan clan ovog foruma mi poslao privatnu poruku.Kaze da je kontaktirao microsoft, poslao im screenshot da vide da ima ovu aplikaciju u vlasnistvu(skinuo je kad je bila free), a sada vise ne moze da je instalira, kada pogleda na racunaru, vidi da treba ponovo da je kupi.Oni su mu odgovorili da ne mogu da mu pomognu, a da ne prevodim evo dela originalnog teksta: "MS contact me back, and because of previous application deal and no billing track(even with proof of acquiring more than one year ago with history purchase screen capture), I explain that updates are still working till now, but MS refuse to help, even with seeing free purchase proof because no bill for this app...".
I sta cemo sad?Ja recimo imam preko 100 ovakvih aplikacija, jel sada treba sve da ih kupim?!Kolki su ovo smradovi, pa se posle neko cudi sto imaju toliki udeo...
 
Koristi neko Screen Tracker

Koliko sam ga istestirao radi pouzdano i precizno, može se koristiti da se prati SOT(screen on time ) jedino problem je što se ne resetuje kad ga staviš na punjač. Meri vreme preko celog dana i lokaciju gde se palio ekran i koliko. Odlična je to ideja koja je malo sputna ograničenjem sistema, da se može restartovati prilikom stavljanja na punjač bio bi super.


Sinoć sam napunio telefon do 97% i instalirao ovu aplikaciju oko 23h. I evo rezultata . Ostalo mi još 60 % baterije a imam već 3 sata upaljen ekran. To je sasvim solidno za bateriju od 1830 mAh

b54ea49f2c80b8c2d3ab4f889d0a8d42.png
a88fa09daa9d4075bb1b5c1ff5af590e.png
 
Ja nemam nijednu plaćenu , taman sam pre hteo da uzmem internet karticu , ono došli praznici, rekli mi ne može ništa tek za 2 nedelje i ja ga batalio . Fazon je što sam sve našao free što mi treba . Baš nema nijedna koja mi specijalno platio. Jedino da platim neku kao metrotube,mytube da nagradim developera ovako baš nemam šta da kupim.

Možda je problem kod tih kupljenih. One koje su bile na akciji preko myappfree rade bez problema. Piše da si je već instalirao i ne traži ništa.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno