Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Jel ima neka proverena free app za gledanje serija kao npr. ShowBox i Popcorn Time? Nasao sam neku TV Series sa hijeroglifskim slovima i sve epizode su iz vise delova, i ima hijeroglifski titl koji ne moze da ugasi, postoji i jos jedna app sa istim nazivom koja je odlicna ali je 300 din al nemam novac na net kartici sad pa dok i ako stavim mozda neko prijavi neku free. :)
 
Ja sam viđao samo neke za određene serije, npr. Family guy i Game of thrones
 
Drugari, nisam u wp svetu, pa bolje da pitam.
Postoji li neka camera aplikacija za backup slika na skydrive, ali koja će i da malo sredi sliku /tipa da je ispravi, centrira itd.
Keva mi non stop šalje neke stare slike pre whatsapp, pa rekoh bolje da to sve stoji negde lakše dosutpno.

Nadam se da me razumete. :)
 
Imas u podesavanjima da namestis da se svaka slika bekapuje na OneDrive(nekadasnji Skydrive) automatski kad se ufotka (odnosno samo preko wifia ako tako namestis). Ako si na ovo mislio, ne treba ti nikakva dodatna aplikacija, fabricka kamera + onedrve koji je automatski instaliran i povezan sa MS accountom.
 
Nemam edit na TT pa moram dupli: Za centriranje i sl ne radi sigurno,iskreno prvi put cujem za to, ako neko zna kako moze nek se javi.
 
Drugari, nisam u wp svetu, pa bolje da pitam.
Postoji li neka camera aplikacija za backup slika na skydrive, ali koja će i da malo sredi sliku /tipa da je ispravi, centrira itd.
Keva mi non stop šalje neke stare slike pre whatsapp, pa rekoh bolje da to sve stoji negde lakše dosutpno.

Nadam se da me razumete. :)

Lumia creative studio ima opciju reframe (prva opcija dole levo). Preko nje mozes da rotiras i zumiras liku, da je podesis kako ti odgovara. Pa mozda pomogne, ako si na to mislio
 
Juce izaso update za weather channel posle 2-3 godine.Nova aplikacija izgleda odlicno,ali meni nijedan live tile ne radi.Jel ima jos neko ovakav problem?
 
Znam da nije mobilna aplikacija, ali Lumia Software Recovery Tool danas dobila nadogradnju sa v.5.0.0. na v.5.0.5, nadogradnja je 18,6MB.

Nadogradnju naparavite tako da pokrenete LSRT, i on automatski čekira pa ponudi update.
 
Jel neko uspeo ovo da instalira LSRT na W10 ? Meni pravi problem..
 
Da li postoji app na store tipa chromecast za wp?

Kako misliš tipa chromecast ? Imaš chromecast pa ti treba takva aplikacija ili takav tip prenosa . Konkretno chromecast podršku ima tubecast , za puštanje yt klipova.

Windows više radi miracast prenos , znači miracast adapter .




 
Poslednja izmena:
Live tilw je sada odlican ,al dzaba kad je prognoza i dalje netacna ,tako da sam odma uninstall
 
Jako loš app. Misle da je interface bolji a totalno je bzvz, ne vidim svrhu logovanja...jako glupo.
 
Kako misliš tipa chromecast ? Imaš chromecast pa ti treba takva aplikacija ili takav tip prenosa . Konkretno chromecast podršku ima tubecast , za puštanje yt klipova.

Windows više radi miracast prenos , znači miracast adapter .

Mislio sam za chromecast kolegi danas stigao pa smo na poslu malo isprobavali ja nisam oni svi imaju android telefone a ja wp tako da nisam. A za miracast adapter nisam ni znao.
 
Ako nije problem postavi screenshots da vidimo kako izgleda, kod mene nece ni preko 3g ni preko Wi-Fi.Meni se naprotiv bas svidja novi dizajn, a mislim da je tacna, bar za Nis, poredio sam je sa accuweather i daju identicne rezultate...
 
Miracast se većinom ugrađuje u novije televizore , može se i kupiti adapter kao chromecast.

Chromecast mora podržavati aplikacija dok miracast može reprodukovati sve iz telefona ...
 
Miracast se većinom ugrađuje u novije televizore , može se i kupiti adapter kao chromecast.

Chromecast mora podržavati aplikacija dok miracast može reprodukovati sve iz telefona ...


Ok nisam imao pojma ima li negde kod nas da se uzme adapter za miracast i da li neko zna cenu ili je resenje e-bay ili Aliexpres?
 
Nisam previše upućen, cena baš varira . Znam da ima na kp , ne verujem da ima u ovim radnjama kod nas. Više ti se isplati sa allie itd.
 
Ok hvala u svako slucaju nije lose imati ako nije cena neka blesava, kolega dao za chromecast 35€ izaslo ga sa postarinom oko 5000 din. malo je mnogo barem meni nije da je toliko bitna stvar da se ne moze bez toga. Uzeo na K.P.
 
27bd80c297ffb9c29094209331c7a1e7.png
Fenomenalno,:D
Uzeo i Pro verziju.
 
Nazad
Vrh Dno